Event dla pracowników: kilka tipów dla organizatora

Team Building
event dla pracowników: balony

Zastanawiasz się, jak zintegrować nowych pracowników z doświadczoną kadrą? Marzysz o tym, aby stworzyć przyjazne, wspierające i inspirujące środowisko pracy? A może zauważyłeś, że zaangażowanie zespołu spadło i stwierdziłeś, że nadszedł czas, aby to zmienić? W takim razie zorganizuj niezapomniany event dla pracowników!

Atrakcje na imprezy firmowe

Martwisz się, że przygotowane niespodzianki niekoniecznie przypadną do gustu Twoim współpracownikom? Przygotuj krótką ankietę, w której zamieścisz kilka propozycji. W ten sposób dowiesz się, czy zespół woli tradycyjne, czy nowoczesne atrakcje. Możesz również zasugerować, aby podzielili się swoimi pomysłami. Jeśli jakaś odpowiedź się powtarza, zastanów się, jak wpleść ją w program eventu dla pracowników.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, upewnij się, że wybrane atrakcje eventowe pasują do zainteresowań i charakteru uczestników. Dzięki temu masz pewność, że każdy będzie się dobrze bawił!

Brakuje Ci pomysłów na integrację pracowników?

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy scenariusz niesamowitej imprezy i wcielimy go w życie!

Jak zaplanować event dla pracowników?

Jeśli zamierzasz samodzielnie zaplanować wydarzenie, możesz pominąć kilka ważnych szczegółów. Nie wstydź się prosić o pomoc i deleguj zadania, nawet w przypadku niewielkiego eventu dla pracowników. Nie potrzebujesz wielu pomocników, upewnij się tylko, że wyznaczyłeś Project Managera (jeśli nie jesteś nim Ty), który będzie kontrolował i nadzorował poczynania zgranego teamu.

Zastanów się, jakie role i obowiązki przydzielisz poszczególnym członkom zespołu. Poszukaj również narzędzia, które ułatwi zarządzanie eventem. Sprawdź, czy wybrana platforma pozwala delegować zadania i monitorować postępy każdego członka zespołu.

event dla pracowników: organizator

Szybki kontakt Zamów ofertę