• Imprezy rodzinne

  Komunia, chrzciny, urodziny czy imieniny to okazja dla rodziny i najbliższych przyjaciół do wspólnego spędzenia czasu i celebrowania niezapomnianych chwil.

  spotkanie rodzinne, jubileusz ślubu, rocznica, urodziny, złote gody
Ładowanie...

Chrzciny

Przybył Wam nowy członek rodziny?
Przywitajmy go uroczyście i przedstawmy najbliższym!

Chrzest to pierwsze ważne wydarzenie w życiu dziecka. To także głębokie duchowe przeżycie i zobowiązanie dla rodziców. Dlatego zawsze staramy się je godnie uczcić i nadać mu odpowiednią oprawę, organizując chrzciny.

Oferujemy kilka sal do wyboru, a także możliwość organizacji przyjęcia w przystosowanym do tego ogrodzie. Wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa pozwoli Wam w pełni cieszyć się tym dniem.

chrzciny,
Chrzciny od 79 zł/os.

Komunie

To ważne święto dla dzieci, rodziców i ich najbliższego kręgu. Ten sakrament to swoiste przeżycie duchowe dla dziecka. Dlatego wszyscy starają się godnie uczcić tę chwilę. Przygotowania trwają czasem nawet kilka miesięcy.

Pomożemy Wam zrobić to o wiele szybciej i skupić się na celebrowaniu tego ważnego momentu. Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza oferuje kilka sal do wyboru a także możliwość organizacji komunii w dworskich ogrodach.

Profesjonalnie przygotowany catering i doświadczona obsługa sprawią, że przyjęcie komunijne będzie naprawdę udane.

komunia
Komunia od 79 zł/os.

Urodziny, imieniny, rocznice

Wyobraźcie sobie elegancką salę. Białe obrusy, srebrne świeczniki, bukiety kwiatów na stołach. Kolejne wyśmienite dania pojawiają się i znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Kieliszki z winem same się napełniają, a muzyka podkreśla nastrój. Brzmi jak bajka?

W Dworze Korona Karkonoszy tak właśnie wyglądać będą zorganizowane przez Was imprezy!

urodziny, imieniny, impreza rodzinna,
Urodziny, imieniny, rocznice od 79 zł/os.

Osiemnastka

Osiemnastka to pierwszy krok w dorosłość i wyjątkowe święto! Każdy chciałby urządzić niezapomnianą, szaloną imprezę.

Wiemy, jak to zrobić i pomożemy Wam ją przygotować. Możecie wybierać – impreza w Sali Złotej, Dworskiej Sali Balowej czy w Klubie Sommeliera? A może w pięknym ogrodzie? Dla Was i Waszych gości mamy również indywidualnie zaprojektowane pokoje. Zapewnimy też niecodzienne przeżycia kulinarne.

osiemnastka, impreza urodzinowa, imieniny, spotkanie towarzyskie
Osiemnastka od 79 zł/os.

Rocznica ślubu

Rocznica ślubu to świetna okazja do świętowania i dzielenia się radością. Wyjątkowe gody to okazja do spotkania z rodziną i gronem przyjaciół.

Dwór Korona Karkonoszy zapewni wygodną i profesjonalną obsługę. Przygotujemy dania, które olśnią wszystkich gości.

Oferujemy kilka stylowych sal do wyboru. Do dyspozycji jest też wspaniały ogród z możliwością świętowania pod pergolą albo przy grillu. To magiczne miejsce na wyjątkową okazję.
Cieszymy się Waszym szczęściem!

impreza rodzinna, jubileusz, złot gody
Rocznica ślubu od 79 zł/os.

Zjazd rodzinny

Marzy Wam się zjazd rodzinny, spotkanie dawno niewidzianych ciotek i kuzynów w jednym miejscu? Chcecie pokazać, że rodzina jest dla Was ważna? A może chcecie właśnie teraz świętować wszystkie minione okazje?

Sprawimy, że wszyscy poczują się jak w rodzinnym domu. Zapewnimy wyśmienity poczęstunek i ciepły rodzinny klimat. Sala balowa, kominkowa, kawiarnia na antresoli, Ogród Różany czy grill? Wy zdecydujecie, a my zadbamy o całą resztę.

spotkanie rodzinne, jubileusz ślubu, rocznica, urodziny, złote gody
Zjazd rodzinny od 79 zł/os.

Stypa / Konsolacja

Chwile, w których musimy pożegnać swoich bliskich, nigdy nie są łatwe. Tym bardziej warto organizację konsolacji powierzyć zespołowi Dworu Korona Karkonoszy.

Zadbamy o profesjonalną organizację całej uroczystości, a jednocześnie wykażemy się empatią i delikatnością, tak potrzebną pogrążonym w żałobie osobom. Na spotkania, poświęcone zadumie, lecz też wspominaniu wspólnie przeżytych pięknych chwil oferujemy do wyboru kilka sal oraz ogród.

spotkanie rodzinne, wydarzenie rodzinne
Stypa / Konsolacja od 79 zł/os.

Studniówka / spotkanie klasowe

Do matury jeszcze 100 dni… Bawmy się! Polonez nigdzie tak nie wybrzmi jak w Dworskiej Sali Balowej. Zapewniamy eleganckie miejsce do beztroskiej zabawy i kulinarnej uczty.

Doświadczony event manager pomoże Wam zorganizować niezapomnianą imprezę. A jeśli po kilku latach zechcecie spotkać się ponownie, to zapraszamy na spotkanie klasowe w Dworze Korona Karkonoszy.

impreza klasowa, studniówka, bal maturalny,
Studniówka / spotkanie klasowe od 79 zł/os.

Baby shower

Celebrowanie macierzyństwa znane jest od wieków. Współcześnie przyjęło postać baby shower, czyli specjalnego przyjęcia na cześć przyszłej mamy i jej dziecka. Oczekiwanie na narodziny potomstwa to z pewnością czas wyjątkowy. Towarzyszą mu radość i podekscytowanie.

Baby shower symbolizuje „oblanie” mającego się narodzić malucha i jego mamy różnorakimi prezentami. Obdarowanie przede wszystkim tym, co niematerialne – miłością, troską, opieką, czułością, wsparciem. Darami, które ofiarować mogą tylko bliskie osoby.

Celebrujcie tę chwilę w gronie bliskich Wam kobiet, ciesząc się rychłym powiększeniem rodziny. Przyjęcie można urządzić w naszym Dworze lub pięknym Różanym Ogrodzie. Relaks i radosny nastrój w otoczeniu zieleni gwarantowany!

Baby shower, oczekiwanie na narodziny, impreza rodzinna i towarzyska
Baby shower od 79 zł/os.

Dworska Sala Balowa

Odrestaurowana Dworska Sala Balowa to jedna z najpiękniejszych i najwyższych sal w regionie.

Naszą salę wyróżnia zawieszone 9 metrów nad parkietem piękne białe drewniane sklepienie. Do tego duże łukowe okna z widokiem na Ogród Różany i kawiarnię z fontanną. Całość dopełnia jakby stworzony do tańca oryginalny drewniany parkiet.

Stylowe świeczniki, eleganckie lampiony i angielskie patery na owoce uzupełniają wyjątkowy wystrój sali. Potrawy serwujemy na pięknej Porcelanie Ćmielów. Można tu zaprosić na imprezę rodzinną nawet 170 gości!

Dworska Sala Balowa posiada wewnętrzną antresolę, Bibliotekę Café, która może pomieścić dodatkowych 40 gości. Obok znajduje się Somelier Club z nastrojowym, ceramicznym kominkiem. To najlepsze miejsce, żeby się odprężyć i cieszyć ze spotkania z bliskimi nam ludźmi.

Bezpośrednie wyjście do ogrodu i Kawiarni Różanej umożliwia kontakt z naturą i dowolną aranżację Waszego spotkania rodzinnego. Przy pięknej pogodzie również w dworskich ogrodach.

To pełne uroku miejsce jest idealne na romantyczne wieczory i towarzyskie spotkania. Nasz kameralny dwór zapewni prywatność podczas ważnych i pełnych uczuć rodzinnych uroczystości. Tutaj spełnią się wszystkie Wasze marzenia!

Poznaj szczegóły
sala balowa z antresolą w Dworze Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza
170 osób
Pojemność sali
200 m2
Powierzchnia sali
9 m
Wysokość sali
Układ stołów
Ładowanie...

Miejsce uroczystości

Dwór Korona Karkonoszy to butikowy hotel, w którym każdy pokój, salonik i apartament jest wyjątkowy. Do dyspozycji gości oddajemy także kilka sal, różniących się rozmiarem i stylem – Dworską Salę Balową, Salę Złotą, Refektarz albo Sommelier Club, czyli salę z kominkiem, idealną na relaks przy kieliszku naszych wyśmienitych nalewek. Otacza nas klasyczny dworski ogród, z wieloma urokliwymi zakątkami, zapewniający prywatność. Mamy też Centrum Imprez Plenerowych, z grillem i miejscem na ognisko.

Dworska Sala Balowa Sala Kominkowa Sala Złota Ogrody
sala weselna lub miejsce na imprezę firmową, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza sala weselna Sosnówka k. Karpacz balowa sala weselna, Sosnówka obok Karpacza sala na wesele i bal firmowy Sosnówka, Karpacz wysoka sala na wesele w Sosnówce okolice Karpacza jasna sala na wesele, Dolny Śląsk, Sosnówka, dekoracja stołu na wesele elegancka sala na wesele w górach, Sosnówka k. Karpacza sala weselna Dolny Śląsk dodatkowe miejsca na antresoli w sali weselnej układ stołów na weselu, albo imprezie firmowej, sala weselna Sosnówka koło Karpacza stół na wesele lub bal firmowy okolice Karpacza bal stół na kameralną imprezę Sosnówka koło Karpacza imprezę sala na wesele Sosnówka nakrycie stołu na wesele lub bal, Karpacz, Sosnówka układ stołów na wesele lub bal Sala na wesele dolny Śląsk, Dworska Sala Balowa, Sosnówka k. Karpacza, Dwór Korona Karkonoszy sala weselna Dolny Śląsk, Sosnówka koło Karpacza dodatkowe miejsca na antresoli w sali balowej sala weselna widok w kierunku bufetu
Zobacz

Uroczystości w ogrodach

W ciepłych miesiącach możecie zdecydować się na organizację uroczystości w plenerze. Nasza kawiarnia w Ogrodzie Różanym z fontanną może pomieścić do 80 osób. To ciekawy pomysł na organizację komunii czy innej uroczystości rodzinnej. Goście z pewnością będą zachwyceni ponad 100 gatunkami roślin w naszym ogrodzie!

W Centrum Imprez Plenerowych organizujemy pikniki na świeżym powietrzu, gdzie serwujemy dania z grilla oraz orzeźwiające drinki. Wieczorem istnieje możliwość zorganizowania ogniska z pieczonymi kiełbaskami.

atrakcje dla dzieci w ogrodzie, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza, dworski ogród motyl w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza grill, catering na firmową imprezę plenerową, warsztaty kulinarne zabawa dzieci w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza kwitnące kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy kwitnące kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy pokaz atrakcje na eventy i wesela, Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza kwitnący kwiat w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy widok z góry na fontannę i stoliki w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza catering na imprezie plenerowej w Dworze Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza krewetki na grillu, grill dla wegetarian,Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza ogród i trawnik, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza spotkanie w ogrodzie, impreza towarzyska, relaks w ogrodzie, Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza dania z grilla i produkty rzemieślnicze ,piwo i salsa paprykowa, Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza stoliki w ogrodzie z fontanną Sosnówka k. Karpacza ogrody, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka koło Karpacza ogród różany Dworu Korona Karkonoszy skrzypce, muzykowanie w ogrodzie,Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
Zobacz
Ładowanie...

Nasze smaki

Smaki - ich bogactwo i różnorodność to nasza pasja. Od wielu lat podróżujemy po różnych zakątkach świata, poszukując ciekawych smaków, aromatów, przypraw i zaskakujących potraw. Są ona dla nas natchnieniem do kulinarnych eksperymentów albo powrotów do smaków dzieciństwa. W Dworze Korona Karkonoszy wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu, ze świeżych produktów i od lokalnych dostawców.

Nasze kulinarne poszukiwania doceniają także firmy i media. W ciągu ostatnich 3 lat o naszych potrawach napisano w mediach ponad 2500 razy.

Wypróbujcie efekty naszych poszukiwań!

syrop malinowy i maliny z Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza smaczne desery, panna cotta, smakołyki Dworu Korona Karkonoszy produkty rzemieślnicze, przetwory, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza salsa paprykowa z chili i czosnkiem, Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza ogórki krokodylki z chilli i czosnkiem konfitura wiśniowa własnego wyrobu,Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza konfitura wiśniowa przygotowana w Dworze Korona Karkonoszy piwo aipa DKK, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza piwo AIPA Dworu Korona Karkonoszy marynaty, przystawki, oliwki i sery w zalewach przygotowane w Dworze Korona Karkonoszy sałatka z owocami morza i olejem lnianym,Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza sałatka z olejem konopnym wyciskanym na zimno olej z ostropestu, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza wędliny samodzielnie przygotowane, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza metoda przygotowania posiłku slow food, naturalne składniki i przygotowanie żywności specjalnie palona kawa Dworu Korona Karkonoszy w sosnowce koło Karpacza wypieki własnej produkcji, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza wyroby własne, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza wyroby rzemieślnicze, lokalne specjały, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka, słodycze
Zobacz

Stylowe pokoje i apartamenty

To, co nas wyróżnia na rynku, to również stylowe wnętrza.. Już same nazwy określają ich niepowtarzalny charakter na przykład: "Wiejska Sielanka", 'Salonik Królowej Śniegu", "Rajski Ogród", "Apartament Zwierciadlany", czy "Salonik Muzyczny". Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza to 31 różnych, starannie zaprojektowanych apartamentów, saloników i pokojów. U nas nawet korytarze mają indywidualnych charakter.

Zapraszamy do miejsca, gdzie nic nie jest oczywiste!

 • apartament złoty, apartament dla pary młodej, luksusowy pokój hotelowy z łazienką i wanną

  Apartament Złoty

  Do tego unikatowego wnętrza zapraszamy wszystkich, którzy choć na jeden dzień chcą poczuć się w naszych pokojach wyjątkowo, wręcz po królewsku. Połączenie bieli i złota daje efekt gustownej elegancji z nutką luksusu i odrobiną przepychu. A kąpiel w wannie z widokiem na góry to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju...
  Zobacz
 • noclegi Dwór Korona Karkonoszy, imprezy firmowe, wesela

  Apartament Botaniczny

  Zapraszamy na filiżankę aromatycznej herbaty w stylowym wnętrzu Apartamentu Botanicznego. To największy apartament w Dworze Korona Karkonoszy, posiadający dodatkowy, prywatny taras! Botaniczne inspiracje zauważyć można zarówno w dekoracjach - florystycznych rycinach zaczerpniętych ze starych zielników, jak i w ogólnej kolorystyce wnętrza. Nasi goście chętnie fotografują się w tym pięknym wnętrzu.
  Zobacz
 • noclegi Sosnówka, Karpacz, pokoje Karkonosze

  Salonik Królowej Śniegu

  Zapraszamy do magicznego świata baśni! Salonik Królowej Śniegu przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym gościom. Także wielu dorosłych z radością przeniesie się do wyśnionej krainy, w której wszystko jest możliwe, jak to w bajce! Kto by pomyślał, że biel może mieć aż tyle odcieni...
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, noclegi koło Karpacza

  Salonik Słoneczny

  Promienne, jasne kolory Saloniku Słonecznego najpiękniej podkreśla blask naturalnego słońca. W tym saloniku po prostu nie można się nie uśmiechnąć! Nastraja pozytywnie na cały dzień.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, noclegi koło Karpacza

  Pokój Mosiężny

  Elementy wystroju sprzed kilkudziesięciu lat nadają nieco tajemniczy i oryginalny charakter temu wnętrzu. Tak wyposażony pokój zyskał wyjątkowy, niebanalny charakter i stanowi idealne miejsce do odpoczynku. Swą nazwę zawdzięcza kolorom mebli i mosiężnym dekoracjom.
  Zobacz
 • stylowy salonik w Dworze Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza

  Salonik Fotografa

  Nie tylko dla amatorów robienia zdjęć! Jesteśmy pewni, że każdy z naszych gości świetnie odnajdzie się w wystylizowanym saloniku z początku epoki fotograficznego szaleństwa. To idealna przestrzeń do kontemplacji i odpoczynku po hucznym weselu.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, noclegi koło Karpacza

  Salonik Aktora

  Ciekawe rekwizyty, niebanalne dodatki oraz przemyślana aranżacja całego wnętrza dodaje niezwykłego uroku Salonikowi Aktora. Całość wykończona w stylu azjatyckim. Odpoczynek znajdą tu jednak nie tylko miłośnicy Akiry Kurosawy i kina azjatyckiego, ale wszyscy zmęczeni biesiadą weselnicy oraz nasi goście firmowy i indywidualni.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, noclegi koło Karpacza

  Pokój Romantyczny

  Pokój Romantyczny to biel i błękit scenek rodzajowych na tkaninach z serii toile de jouy. Sielankowe wzory z życia XVIII-wiecznych francuskich pasterzy dopełnione stylowymi krzesłami i stolikami tworzą unikatowe, romantyczne wnętrze. Całość jest bardzo zwiewna i lekka.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, noclegi koło Karpacza

  Pokój Cynowy

  Marzyliście kiedyś o podróżach w czasie? U nas to możliwe! Cynowe naczynia i stylowe dekoracje oraz belkowane sufity pozwolą Wam przez chwilę zakosztować życia dawnych mieszczan lub kupców.
  Zobacz
 • stylowy pokój hotelowy, salonik, noclegi Karpacz, Sosnówka

  Wiejska Sielanka

  Wielu naszych gości uważa ten pokój za jeden z najciekawszych. Tarka do prania ręcznego i "monidło weselne" z lat 50. to tylko niektóre oryginalne elementy wystroju tego wnętrza. Zapraszamy do fantastycznej podróży w przeszłość, w czasy młodości naszych dziadków i proponujemy chwilę błogiego relaksu w Wiejskiej Sielance.
  Zobacz
 • stylowy salonik, pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, noclegi koło Karpacza

  Salonik Muzyczny

  Futerał na skrzypce, trąbka czy podobizny kompozytorów to tylko niektóre elementy wyposażenia tego bardzo eleganckiego, a przy tym przytulnego saloniku, utrzymanego w bordowo-złotej kolorystyce. Piękne tapety idealnie podkreślają charakter tego wyjątkowego wnętrza.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze

  Karnawał w Wenecji

  W pokoju tym poczujecie się jak w świecie najsłynniejszego amanta, Giacomo Casanovy! Czerwono-czarno-złote ściany i dekoracje, wszechobecne maski i przepiękne łoże tworzą niepowtarzalny klimat.
  Zobacz
Ładowanie...

Atrakcje w Karkonoszach

Karkonosze - góry wielkich możliwości! Śnieżka, Mały i Wielki Staw, Śnieżne Kotły, Wodospad Kamieńczyka to tylko próbka tego, co czeka na nas w tym wyjątkowym regionie. Tu każdy krok to szansa na nową przygodę. Oprócz aktywnego spędzania czasu na górskich szlakach, możemy też liczyć na ucztę estetyczną i kulinarną. Dolina Pałaców i Ogrodów z blisko 30 zabytkowymi obiektami do zwiedzania, w których można delektować się wyśmienitą regionalną kuchnią, stoi przed nami otworem.

górski las zimą Świątynia Wang, Karpacz górski potok okolice Sosnówki koło Karpacza Karkonosze, okolice Karpacza -Schronisko-Samotnia, Mały i Wielki Staw W Dolinie Pałaców i Ogrodów , okolice Sosnówki Widok na szczyt Śnieżki od strony Sosnówki, Karkonosze W Dolinie Pałaców i Ogrodów , okolice Sosnówki zalew w Sosnówce, widoki w kierunku Śnieżki Zamek Księcia Henryka w Sosnówce Zamek Chojnik, w tle po prawej stronie Zalew w Sosnówce koło Karpacza Dolina Pałaców i Ogrodów, okolice Sosnówki Zalew Sosnówka koło Karpacza, widok od strony Kaplicy św. Anny Ruiny Zamku Księcia Henryka w Sosnowce koło Karpacza atrakcje Karkonosze, atrakcje Karpacz i okolice, skutery śnieżne Widok na Sosnówkę i zalew Dziki potok w Karpaczu, górska rzeka, rwący strumień Karkonosze w tle Zamek Chojnik i Zalew w Sosnówce zespół skalny w górach Zamek Chojnik, cel wycieczek na imprezach integracyjnych koło Jeleniej Góry team building, off-road, imprezy firmowe
Zobacz

Opinie klientów

Ponad 3000 pisemnych referencji

 • Dziękujemy za wspaniały pobyt w tak uroczym miejscu. Mamy nadzieję do zobaczenia kiedyś. Z Pruszkowa pozdrawiają
  Kamil, Agata, Zuzia i Wiktor. 09.01.2023
 • Dziękujemy DKK za wspaniałą zabawę. Dzięki wam organizacja wesela była bezstresowa. Czysta przyjemność i 100% profesjonalizmu! Dziękujemy za wszelką pomoc..
  Agata i Marcin. 09.01.2023
 • To miejsce, Ci ludzie to jest to czego oczekiwałem względem organizacji najważniejszego dnia w moim życiu!
  Spełniliście moje oczekiwania! Jesteście najlepsi ! Polecam z całego serca!
  Jeszcze raz wielkie dziękuje za wszystko
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Darek i Asia, 09.2022
 • Dwór Korona Karkonoszy była pierwszym miejscem, jakie obejrzeliśmy pod kątem urządzenia ślubu i wesela. I ostatnim. Profesjonalizm Pani Kasi przekonał nas błyskawicznie, że to będzie najlepsze miejsce na ten dzień. I nie myliliśmy się! Uroczystość odbyła się w zeszłym tygodniu, wszystko było perfekcyjne! Miejsce ceremonii wyglądało bajecznie,...
  Martyna i Piotr, 08.2022
 • Hotel jest naprawdę świetny. Pokoje są ładnie urządzone i każdy ma jakiś motyw przewodni, np. karnawałowy. Śniadanie jest bardzo ładnie przygotowane i smakuje bardzo dobrze.
  Byliśmy na weselu znajomych w tym hotelu. Szczególnie z ogrodem jest to świetna lokalizacja na wesele.
  Severin, 07.2022
 • Cudowne miejsce😊 Nasz ślub odbył się w ogrodzie . Było przepięknie .Wszystko dopięte na ostatni guzik. Wspaniała obsługa idealne jedzonko. Goście zachwyceni. Komunikacja na najwyższym poziomie , dzięki Kasi czuliśmy się zaopiekowani i wyjątkowi:)) We wszystkim pomocna osóbka z którą od razu załapaliśmy świetny kontakt.
  Zdecydowanie polecam...
  Jagoda, 10.2022
 • Dwór Korona Karkonoszy urządził nam wspaniałe niezapomniane wesele. Obsługa nie zasługuje na nic innego niż 5 gwiazdek⭐⭐⭐⭐⭐ z wielkim ❤️.
  Dziękujemy 😊
  Dawid, 07.2022
 • Wspaniałe miejsce na zaślubiny w plenerze i wesele. Rozległy zadbany trawnik z widokiem na góry. Wnętrza hotelu urządzone z pomysłem, gdzie każde piętro i pokój mają swój unikalny charakter i styl. My mieliśmy pokój kostiumowej, na piętrze teatralnym. Miła i pomocna obsługa. Polecam!
  Katarzyna, 07.2022
 • Wszystko super! Profesjonalnie, miło, świetne otoczenie i piękny ogród :) Doskonałe miejsce na organizację wesela lub innej uroczystości. Jedzenie wspaniałe do tego własne piwo, Polecam!
  Marta, 08.2022
 • Jako Pan młody daje 10 na 5 gwiazdek.
  Organizacja ślubu której tak wszyscy się boją w DKK ogranicza się do sporządzenia listy marzeń :)
  Cudowna obsługa, pomoc organizatora nieoceniona a satysfakcja gości niespotykana.
  Polecam
  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
  Mateusz, 06.2022
 • Piękne, klimatyczne miejsce. Bardzo ciekawe wnętrza, przepiękny, bardzo starannie utrzymany ogród.
  Pyszne jedzenie, przygotowane ze świeżych , wysokiej jakości produktów.
  Do tego bardzo sympatyczna obsługa. Jako gość przyjęcia weselnego bawiłem się wyśmienicie.
  Podziękowania i pozdrowienia dla całej Załogi DKK.
  Do zobaczenia, mam nadzieję, wkrótce
  Darek, 06,2022
 • Wróciliśmy właśnie z pięknego wesela. Cudowne miejsce, dopełnione serdeczną i pomocną obsługą. Pani Koordynator na medal! Przewidująca, miła, uśmiechnięta, zawsze obok. Dało to ogromny komfort Parze Młodej w ten ważny dzień. Wszystko to spowodowało że goście świetnie się bawili do białego rana. Polecam z całego serca, miłe wspomnienia...
  Ola, 12.2021
 • Wesele jak z bajki! Od początku do końca pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Wszystko wyszło tak, jak chcieliśmy, a nawet lepiej. Ciągle słyszeliśmy od Gości, że to najlepsze wesele na jakim byli 😊😊😊. Cała załoga Dworu to wspaniali ludzie. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi! Była z Nami od początku do końca....
  Joanna, 08.2021
 • Nasze wesele w DKK odbyło się 31.07 i dzisiaj my możemy powiedzieć, że jest to bez wątpienia miejsce chwil wyjątkowych .... To wszystko dzięki wspaniałym ludziom którzy tam pracują, jesteście cudowni ❤ obsługa profesjonalna i przemiła, czuliśmy się zaopiekowani od piątku do niedzieli 😉 Szef Kuchni, który jest odpowiedzialny za kuchnie...
  Ania, 07.2021
 • Organizacja wesela z DKK jest prosta jak oddychanie. Pani Kasia jest bardzo profesjonalną i kompetentną osobą, na odpowiednim stanowisku. Jedzenie to był majstersztyk, nasi goście nie mogli wyjść z podziwu. Dzięki DKK nasz stres był zredukowany do minimum. Wiedzieliśmy, że los naszego wesela leży w najlepszych rękach. Pozdrawiamy serdecznie całą...
  Malwina 07.2021
 • Polecam gorąco. Miałem ogromną przyjemność brać udział w uroczystości weselnej. Wielki ukłon i oczywiście "chapeau bas" w kierunku wszystkich Państwa z obsługi. Jestem pod niesamowitym wrażeniem obsługi i profesjonalizmu, dziękując za uroczystość weselną, którą miałem przyjemność przeżywać w tym wspaniałym miejscu. Dziękuję Pani Kasi...
  Sławek, 06.2022
 • Dwór Korona Karkonoszy to wspaniałe miejsce na niezapomniane wesele. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie od pierwszego kontaktu z Panią Kasią (która poprowadziła nas z uśmiechem i bez stresu przez wszystkie etapy przygotowań) aż do momentu kiedy już zachwyceni goście odjechali do domów po wspaniałych poprawinach (zespół...
  Jakub, 06.2021
 • 16) Dwór Korona Karkonoszy jest godny polecenia pod wieloma względami. Piękny krajobraz, piękny ogród, w którym można zorganizować ślub, grill, poprawiny itp. Ciekawe, klimatyczne, czyste wnętrza. Przechodzę do coraz to ważniejszych spraw: przepyszne, rzadko spotykane aż tak dobre jedzenie, na pewno najlepsze kluski śląskie i golonka moich ostatnich...
  Agnieszka, 07.2020
 • "Bardzo dziękujemy za pomoc przy naszym wspaniałym weselu. Obsługa wesela bardzo profesjonalna i oddana. Jedzenie oczywiście na wysokim poziomie, pyszne! Polecamy! Justyna i Kuba
  Justyna i Kuba
 • Z serca dziękujemy za pięknie zorganizowane wesele, za pomoc na każdym etapie, za wsparcie i doskonałą koordynację. Bez Państwa ten dzień, dla nas jeden z najważniejszych w życiu, stał się jeszcze piękniejszy. Było wspaniale <3
  Para Młoda
 • Z serca dziękujemy za pięknie zorganizowane wesele, za pomoc na każdym etapie, za wsparcie i doskonałą koordynację. Bez Państwa ten dzień, dla nas jeden z najważniejszych w życiu, stał się jeszcze piękniejszy. Było wspaniale <3 Agnieszka i Łukasz Łuczakowie z Rodzicami i Przyjaciółmi P.S. Dużo całusów dla Darii, Kasi, Roberta...
  Para Młoda
 • I Komunia syna była wspaniała, cudowna atmosfera, jedzenie przepyszne, miła obsługa. Dziękujemy.
  Matylda i Paweł

Media piszą o nas

Co miesiąc w sieci publikowane jest ponad 200 artykułów o Dworze Korona Karkonoszy. Zobaczcie!

 • Przepis na wielkanocny mazurek z czekoladą i orzechami.
  Mazurek – staropolskie ciasto na kruchym spodzie
  Tradycja wypieku mazurka sięga w Polsce XVII wieku. Kruche ciasto pokrywano wtedy było grubą warstwą bakalii, konfitury lub twarogu. Masa mazurkowa wyrabiana była w tzw. donicach, czyli starodawnych miskach kamionkowych. Swego czasu znane było powiedzenie...
 • Mazurek czekoladowy. Tak pyszny, że zniknie do ostatniego okruszka
  Przepis
  Mazurki przygotowuje się zazwyczaj z kruchego ciasta, do którego oprócz maki dodaje się tartych orzechów. My wykorzystamy orzechy laskowe albo włoskie.

  Przepis prosto z Dworu Korona Karkonoszy.
 • Zimowe wesele – jak się przygotować.
  Zimowa sesja weselna w górach jest naprawdę niesamowita. Możliwości też jest bardzo wiele od zdjęć w ośnieżonym ogrodzie tuż przy sali weselnej, poprzez plenerowe sesje w otoczeniu pokrytych puchem szczytów, aż do baśniowych ujęć...
 • Prawdy i mity na temat makaronu
  Podczas naszego makaronowego wyboru pojawiają się jeszcze inne pytania. Prawdą jest, że dobry jakościowo makaron nie może kosztować złotówki. Warto zwrócić również uwagę na jego kolor jeszcze w sklepie. Powinien być żółty lub kremowy i lekko szklisty. Najważniejsze, aby nie był połamany w opakowaniu, ponieważ...
 • Dlatego też para młoda wybierając obiekt, który specjalizuje się w organizacji wesel, z pewnością „w cenie” będzie mogła liczyć również na wartościową radę dużego grona fachowców – mówi Joanna Hoc-Kopiej, ekspert z Dworu Korona Karkonoszy, mająca w swoim dorobku organizację blisko 500 wesel.
 • Magia wesela w górach działa - mówi
  Joanna Hoc-Kopiej, ekspert Dworu Korona Karkonoszy. Wesele połączone z wypadem na narty czy lodowisko to niebanalne propozycje dla rodziny i najbliższych.
  polskatimes.pl
 • Dlatego też, chcąc w pełni podkreślić zimową aurę, młoda para wybiera na organizację ceremonii ślubnej właśnie salę weselną, usytuowaną nieopodal całorocznych bądź dośnieżanych stoków. Popularnością cieszą się także poprawiny przy ognisku, z grzanym winem lub piwem – dodaje ekspert Dworu Korona Karkonoszy - Joanna Hoc-Kopiej.
  polki.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera.

Certyfikaty

W ciągu 11 lat działalności otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień. W 2014 roku Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych po raz pierwszy przyznało nam Certyfikat Partnerski, a w 2018 roku po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Partnera Honorowego. Dziękujemy!

certyfikat Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
certyfikat Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
certyfikat Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
certyfikat Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
certyfikat Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
certyfikat Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
Ładowanie...