Imprezy firmowe Zielona Góra

Zawsze jest dobry czas na budowanie zespołu!

Odwiedź
polską stolicę win

Zielona Góra znana jest jako polska stolica wina – co roku odbywa się tutaj we wrześniu festiwal znany jako „Winobranie”. Jest to doskonała i być może jedyna okazja do spróbowania wina od polskich wytwórców. Miasto rozlokowane jest na wielu niewielkich wzgórzach (ok. 200 m. n. p. m.), co nadaje mu urokliwy krajobraz.

Dla tych, którzy pragną o spokoju i relaksu, Zielona Góra jest idealnym miejscem do zorganizowania imprezy firmowej w górach.

 

Imprezy firmowe - Zielona Góra zaprasza

Niewątpliwym atutem miasta jest mnogość parków i zieleni – lasy stanowią połowę powierzchni Zielonej Góry! Event firmowy w tej miejscowości i okolicy to oderwanie się od codziennych obowiązków i natłoku informacji. Z winnych wzgórz Zielonej Góry rozciąga się piękna panorama miasta.

Będąc w Zielonej Górze koniecznie trzeba odwiedzić zielonogórską Palmiarnię oraz „Muzeum Wina” i „Dawnych Tortur”.

Co można zyskać posiadając zgrany zespół pracowników?

Wspólne spędzenie czasu poza pracą to szansa na lepsze poznanie siebie wzajemnie i skrócenie dystansu, jaki zbudowaliśmy. Organizacja imprez Zielona Góra? Miejsce ma wtórne znaczenie. Integracja sprzyja poprawie komunikacji między pracownikami poszczególnych działów, a także znalezieniu ich wspólnych cech i zainteresowań. Wszystko to ułatwi dalsze kontakty na polu zawodowym oraz znacząco polepszy atmosferę w firmie.

Jakiego efektu można się spodziewać? Imprezy firmowe mają pozytywny wpływ na efektywność i samopoczucie pracowników.

Odkryj ukryte talenty!

Kluczem do efektywnej pracy jest motywacja pracownika, który musi czuć się potrzeby. Dajmy naszym pracownikom możliwość wykazania się na neutralnym polu. Uwidocznienia swoich mocnych stron, których dotąd nie mieli okazji przedstawić.

Impreza firmowa – Zielona Góra to tylko jedna z opcji, gdzie warto ją zorganizować – to świetna okazja do ujawnienia cech przywódczych i wysunięcia się na pozycję lidera. Taki ktoś będzie motywował do wspólnej i efektywnej pracy, co przedłoży się na zaangażowanie i lepsze wyniki w pracy. Stworzenie dobrego i wydajnego zespołu przyniesie korzyści dla wszystkich.

Wszyscy za jednego!

Pracownik powinien doskonale zdawać sobie sprawę z tego jaką rolę odgrywa w firmie. I nie chodzi tu bynajmniej o zakres jego obowiązków. Praca jednej osoby wpływa na zadania kolejnej, co ostatecznie przekłada się na całokształt funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Poprawa świadomości dowolnie wybranego pracownika i ukazanie mu, jak ważna jest jego praca i jaki ma wpływ na pozostałych sprawi, że każdy będzie wykonywał swoje zadania na sto procent. W efekcie uzyskamy poprawę wydajności całego zespołu.