Imprezy firmowe w górach

Odkryj najlepsze miejsce na budowanie zespołu!

Ładowanie...

Impreza firmowa w górach -
tutaj wszystko jest możliwe

Góry to idealne miejsce na organizację pełnych przygód i aktywności imprez firmowych.

Zmiana środowiska działa niczym wyzwalacz. Pracownicy odkrywają w sobie pokłady niesamowitej energii, kreatywnego myślenia i pomysłowości.  Budzi się w nich uśpiona przez monotonię codziennych zajęć chęć działania i otwartość na nowe wyzwania. Przestają natomiast myśleć o ciążącej na nich presji. Tym, na czym, się koncentrują, jest szukanie podobieństw, a nie dzielących ich różnic.

Z takim nastawieniem impreza firmowa w górach może przynieść prawdziwie spektakularne efekty, które przełożą się na wyniki biznesowe. Nie musisz dłużej szukać idealnego miejsca na zorganizowanie eventu – Dwór Korona Karkonoszy jest do Waszej dyspozycji!

Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...

Kiedy Twoi ludzie są w najlepszej formie, Twoja firma też.

Obudź w pracownikach olbrzyma!

Aby osiągnąć sukces w biznesie, musisz być aktywny. Dokładnie tego samego wymagają góry.

Zdobycie każdego szczytu - tak jak i określonego celu - wymaga ogromnej determinacji, siły i wytrzymałości. Aby odnieść sukces, trzeba być fizycznie i psychicznie przygotowanym na wyzwania, których z pewnością nie zabraknie. Mimo tego, tak wiele osób decyduje się podejmować ten trud. Po co? By zdobyć satysfakcję. By poczuć się zwycięzcą.

Impreza firmowa w górach to niesamowita okazja dla Twoich pracowników, by mogli także tego doświadczyć. Mierząc się z różnymi przeszkodami, mogą dokonać niesamowitych rzeczy. Wykazać się odwagą. Odkryć drzemiącą w nich siłę.

 • Zaangażowanie pracowników jest kluczowe!

  Badania pokazują, że 92% menedżerów biznesowych uważa, że zaangażowani pracownicy osiągają lepsze wyniki, zwiększając sukces ich zespołów i wyniki ich działalności*.

  Brzmi świetnie, prawda?

  Poprawa zaangażowania pracowników jest niezbędna dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy sytuacji finansowej.

  *https://www.quantumworkplace.com/winning-approach-to-employee-success
 • Czy doceniasz swoich ludzi?

  Firmy, które cenią swoich pracowników, czerpią korzyści z oddanej, pełnej pasji i wykwalifikowanej siły roboczej.

  Jednak ci, którzy nie pielęgnują i nie nagradzają swoich pracowników, nie będą w stanie w pełni wykorzystać ich potencjału. Niezależnie od tego, jak wielkie talenty mają w szeregach firmy.

  Impreza firmowa w górach to wyśmienita okazja do tego, by pokazać jak bardzo doceniasz starania nie tylko swojego zespołu, ale każdego pracownika z osobna!
 • Daj im powody do zadowolenia!

  Kto nie chciałby retencji pracowników równej 100%?

  Zaangażowani pracownicy nie mają powodu, by szukać pracy gdzie indziej.

  Retencja pracowników w firmie poprawia się, gdy pracownicy:

  • wiedzą, że zostaną docenieni za swój wkład pracy,
  • widzą możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju kariery,
  • rozumieją, kiedy i dlaczego następuje zmiana biznesowa .


Imprezy firmowe w Karkonoszach

Wiele firm może postrzegać swoje produkty jako największy atut, a firmę jako idealnie funkcjonującą maszynę. Nie zauważają przy tym, że to ludzie napędzają jej tryby.

Twoi pracownicy zasługują na więcej niż „dziękuję”. Zabierz ich w niezwykłe miejsce!

Dwór Korona Karkonoszy - obiekt położony w samym sercu gór, w Sosnówce koło Karpacza - zapewni im sielski wypoczynek lub przygody z dużą dawką adrenaliny. A może i jedno, i drugie?

To Wy decydujecie!

widoki w Karkonoszach miejsca na imprezy plenerowe w górach, miejsce na imprezę firmową w plenerze, ogród w górach Sosnówka koło Karpacza góry
Zobacz
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...