Imprezy firmowe w górach

Odkryj najlepsze miejsce na budowanie zespołu!

Razem zdobądźcie szczyty!

Niezależnie od tego, czy Twoja firma chce docenić zespół, powitać jego nowych członków, cieszyć się z kolejnej rocznicy istnienia na rynku, czy urządzić wyjątkowe przyjęcie bożonarodzeniowe, imprezy firmowe w górach nie mają sobie równych.

Zaplanujcie ucieczkę z biura i oddajcie się przyjemności kontemplowania majestatycznej potęgi przyrody. Nigdzie nie poczujecie jej tak mocno, jak w Karkonoszach.

Na czym polega magia tego miejsca? Czy tworzy ją panujący tutaj alpejski klimat? Trudno wskazać jeden zasadniczy powód, dla którego imprezy firmowe w górach cieszą się niesłabnącą popularnością. Przygody, jakie tu przeżyjecie, z pewnością pozostawią trwały  ślad w waszej pamięci.

góry, chmury, zielenina

Impreza firmowa w górach -
tutaj wszystko jest możliwe

Góry to idealne miejsce na organizację pełnych przygód i aktywności imprez firmowych.

Zmiana środowiska działa niczym wyzwalacz. Pracownicy odkrywają w sobie pokłady niesamowitej energii, kreatywnego myślenia i pomysłowości.  Budzi się w nich uśpiona przez monotonię codziennych zajęć chęć działania i otwartość na nowe wyzwania. Przestają natomiast myśleć o ciążącej na nich presji. Tym, na czym, się koncentrują, jest szukanie podobieństw, a nie dzielących ich różnic.

Z takim nastawieniem impreza firmowa w górach może przynieść prawdziwie spektakularne efekty, które przełożą się na wyniki biznesowe. Nie musisz dłużej szukać idealnego miejsca na zorganizowanie eventu – Dwór Korona Karkonoszy jest do Waszej dyspozycji!

Obiekty konferencyjne w górach -
jak wybrać najlepszy?

Lista obiektów konferencyjnych w górach wydaje się  nie mieć końca. Czym więc się kierować, szukając odpowiedniego?

Możliwości jest tak wiele, że nie sposób przyjąć jednego kryterium. Wiele zależy od charakteru wyjazdu firmowego. Jeśli planujemy jedynie konferencję, to, czy obiekt dysponuje miejscami noclegowymi, nie ma większego znaczenia.

Co innego w przypadku, gdy organizujemy kilkudniowy wyjazd firmowy. Oprócz konferencji zwykle odbywają się wówczas także zabawy team buildingowe i wieczorna impreza. Na co więc warto zwrócić uwagę?

 

Zaplanuj
best event ever!

Wiesz, że to musi być niezapomniane wydarzenie. Impreza firmowa w górach, która przyćmi wszystkie dotychczasowe. Tylko jak taką zorganizować?

Punktem wyjścia jest liczba uczestników imprezy firmowej. Wybrany obiekt powinien gwarantować komfortowe warunki noclegowe oraz posiadać odpowiednie zaplecze gastronomiczne. Przechodząc do kwestii sali konferencyjnej – ważna jest jej wielkość, przestronność, wyposażenie, oświetlenie, a także dodatkowe sprzęty takie jak: głośniki, rzutnik, komputer, mikrofony bezprzewodowe, tablice interaktywne i tym podobne.

Oprócz kwestii typowo technicznych ogromne znaczenie ma także otoczenie obiektu oraz dostęp do atrakcji, które uczynią wyjazd firmowy prawdziwie niezapomnianym wydarzeniem.

A gdyby tak...
wyjechać w Karkonosze?

Kilkudniowy wyjazd w góry dla pracowników może się okazać strzałem w dziesiątkę. Góry przyciągają jak magnes bez względu na porę roku.

Imprezy firmowe w górach to świetna rozrywka i integracja: wspólny kulig, ognisko na zewnątrz, zdobywanie szczytów, zabawa w podchody. Mało gdzie jest tak wiele możliwości integracji pracowników.

Obiekty konferencyjne w górach często są położone w malowniczych miejscach. Z widokami, które nadają wyjazdowi aury spokoju i sprzyjają odpoczynkowi.

Oderwanie się od rzeczywistości oraz zgiełku wielkich miast to coś, co znajdziemy tylko w otoczeniu przyrody. Dwór Korona Karkonoszy, wyjątkowy obiekt, który nie bez powodu nazywany jest Miejscem Chwil Magicznych, to idealny wybór na event. Imprezy firmowe w górach to nasza specjalność!

 

Kiedy Twoi ludzie są w najlepszej formie, Twoja firma też.

Obudź w pracownikach olbrzyma!

Aby osiągnąć sukces w biznesie, musisz być aktywny. Dokładnie tego samego wymagają góry.

Zdobycie każdego szczytu - tak jak i określonego celu - wymaga ogromnej determinacji, siły i wytrzymałości. Aby odnieść sukces, trzeba być fizycznie i psychicznie przygotowanym na wyzwania, których z pewnością nie zabraknie. Mimo tego, tak wiele osób decyduje się podejmować ten trud. Po co? By zdobyć satysfakcję. By poczuć się zwycięzcą.

Impreza firmowa w górach to niesamowita okazja dla Twoich pracowników, by mogli także tego doświadczyć. Mierząc się z różnymi przeszkodami, mogą dokonać niesamowitych rzeczy. Wykazać się odwagą. Odkryć drzemiącą w nich siłę.

 • Zaangażowanie pracowników jest kluczowe!

  Badania pokazują, że 92% menedżerów biznesowych uważa, że zaangażowani pracownicy osiągają lepsze wyniki, zwiększając sukces ich zespołów i wyniki ich działalności*.

  Brzmi świetnie, prawda?

  Poprawa zaangażowania pracowników jest niezbędna dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy sytuacji finansowej.

  *https://www.quantumworkplace.com/winning-approach-to-employee-success
 • Czy doceniasz swoich ludzi?

  Firmy, które cenią swoich pracowników, czerpią korzyści z oddanej, pełnej pasji i wykwalifikowanej siły roboczej.

  Jednak ci, którzy nie pielęgnują i nie nagradzają swoich pracowników, nie będą w stanie w pełni wykorzystać ich potencjału. Niezależnie od tego, jak wielkie talenty mają w szeregach firmy.

  Impreza firmowa w górach to wyśmienita okazja do tego, by pokazać jak bardzo doceniasz starania nie tylko swojego zespołu, ale każdego pracownika z osobna!
 • Daj im powody do zadowolenia!

  Kto nie chciałby retencji pracowników równej 100%?

  Zaangażowani pracownicy nie mają powodu, by szukać pracy gdzie indziej.

  Retencja pracowników w firmie poprawia się, gdy pracownicy:

  • wiedzą, że zostaną docenieni za swój wkład pracy,
  • widzą możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju kariery,
  • rozumieją, kiedy i dlaczego następuje zmiana biznesowa .


Imprezy firmowe w Karkonoszach

Wiele firm może postrzegać swoje produkty jako największy atut, a firmę jako idealnie funkcjonującą maszynę. Nie zauważają przy tym, że to ludzie napędzają jej tryby.

Twoi pracownicy zasługują na więcej niż „dziękuję”. Zabierz ich w niezwykłe miejsce!

Dwór Korona Karkonoszy - obiekt położony w samym sercu gór, w Sosnówce koło Karpacza - zapewni im sielski wypoczynek lub przygody z dużą dawką adrenaliny. A może i jedno, i drugie?

To Wy decydujecie!

widoki w Karkonoszach miejsca na imprezy plenerowe w górach, miejsce na imprezę firmową w plenerze, ogród w górach Sosnówka koło Karpacza góry
Zobacz

Imprezy firmowe w górach -
z nami wszystko się uda!

Zorganizowanie imprezy firmowej – w górach czy gdziekolwiek indziej – to nie lada wyczyn. Przygotowania, w zależności od skali wydarzenia, mogą trwać całymi miesiącami. Nie musisz jednak zaprzątać sobie tym głowy!

Mając wieloletnie doświadczenie jako organizator imprez, Dwór Korona Karkonoszy  wszystkim się zajmie. Bez względu na charakter eventu, dopniemy wszystko na ostatni guzik:

 • wprowadzenie nowego produktu na rynek,
 • podsumowanie roku,
 • pożegnanie dyrektora działu,
 • powitanie nowych członków zespołu,
 • zaprezentowanie najnowszej wiedzy dotyczącej określonych zagadnień,

każde z tych wydarzeń musi mieć odpowiednią oprawę. A my wiemy, jak ją zapewnić.

Wiedząc już, jaki charakter będzie miała Wasza impreza firmowa w górach, czas wybrać dogodny termin. Najlepiej zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem. Organizacja imprez integracyjnych w górach cieszy się dużą popularnością. Wiele obiektów ma zapełniony kalendarz na kilka miesięcy do przodu. Aby zarezerwować ten wybrany, lepiej nie zwlekać.

Obiekt z atrakcjami lokalnymi, położony w ciekawym zakątku kraju, zapewni Twoim pracownikom wszelkie wygody i nie pozwoli się nudzić. Dwór Koronę Karkonoszy tworzy zespół doświadczonych i pełnych pasji ludzi, którzy z zaangażowaniem podejmą się zorganizowania Waszego eventu. Imprezy i spotkania firmowe to nasza specjalność!

Sala weselna Dolny Śląsk, Sosnówka, imprezy firmowe