Restauracja - otwarta tylko na wyjątkowe okazje

Sprawdź kiedy jest otwarta nasza restauracja. Jedzenie to nasza pasja!
Celebrujemy posiłki i cieszymy się smakami.

Nasza restauracja otwierana jest tylko na wyjątkowe okazje. To kulinarne święto!

catering Sosnówka, restauracja Sosnówka, dania

Restauracja - otwarta tylko na wyjątkowe okazje

W Dworze Korona Karkonoszy dbamy o najwyższą jakość przygotowywanych dań. Korzystamy z produktów sezonowych od lokalnych dostawców. Wiadomo, że śliwki najlepiej smakują we wrześniu, a truskawki w czerwcu.
Wiemy też doskonale, że je się nie tylko ustami. Może nawet przede wszystkim – oczami! Dlatego aspekt wizualny naszych potraw jest dla nas równie ważny co ich smak.

Jedzenie to sztuka. I dlatego organizujemy pokazy live cooking, podczas których wpatrujemy się w mistrzów kuchni dokonujących w kuchni sztuczek niemal prestidigitatorskich.

Jedzenie to tradycja. Dlatego zawsze z takim sentymentem wspominamy smaki naszego dzieciństwa. Potrawy i tradycje kulinarne są ważną częścią naszego życia.

Jedzenie to komunikat. Za jego pośrednictwem wyrazić można miłość – wszyscy znamy powiedzenie przez żołądek do serca. Lub wręcz przeciwnie… Podanie czarnej polewki w staropolskiej kulturze oznaczało odrzucenie kandydata na męża.

Jedzenie to kultura. Nie przez przypadek niektóre potrawy i produkty wpisywane są na listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Wyrażają one ducha danego regionu czy nacji.

I dlatego jedzenie jest istotne – w Dworze Korona Karkonoszy przykładamy do niego dużą wagę.

Uczta dla zmysłów

Zarówno prosty posiłek, jak też wykwintna uczta to zawsze smak, zapach, wygląd, towarzystwo przy stole, a także jego otoczenie. Wiemy, że wszystko ma znaczenie. Dlatego dbamy o detale. Zobaczcie, a później wypróbujcie w dobrym towarzystwie!

candy bar, desery na wesele, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza bufet weselny, przystawki na wesele,Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza przekąski na wesele, catering, przystawki na wesele catering Sosnówka, restauracja Karpacz i okolice bufet weselny na świeżym powietrzu, catering na wesele w plenerze, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza deska serów, catering na wesele, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza przekąski na wesele, marynaty, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza pieczywo przygotowane w Dworze Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza ciasta weselne, candy bar, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza ciasta na wesele, słodki stół, patera z ciastem, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza desery na wesele, słodkości na slub, candy bar, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza desery na weselu, słodki stół weselny, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza candy bufet, ciastka na wesele, babeczki, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza
Zobacz

Nasza inspiracja - idea Slow Food

Kulinaria to nasza pasja! Szczycimy się przygotowywaniem wyśmienitych i oryginalnych potraw. Czerpiemy inspirację zarówno z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i innych krajów. Sami robimy od podstaw świeże makarony, pieczywo, wędliny, czy przetwory. Króluje u nas zasada slow food, co oznacza, że przygotowujemy wszystko w sposób naturalny, nie używamy sztucznych dodatków i polepszaczy smaku.

piwo rzemieślnicze, AIPA Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
specjalnie palona kawa Dworu Korona Karkonoszy w sosnowce koło Karpacza
wypieki własnej produkcji, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza

Nasze produkty

AIPA DKK to nasze piwo rzemieślnicze czerpiące z najlepszych tradycji browarniczych. Posiada niepowtarzalny, głeboki smak z wyraźną nutką goryczki. Do jego produkcji zostały użyte najlepsze odmiany chmielu i wyłącznie naturalne składniki. Bukiet smakowy naszego piwa to harmonijne połączenie akcentów cytrusowych, owoców tropikalnych, ziołowo-żywicznych i kwiatowych. Jego wyrazisty smak oczaruje wszystkich wielbicieli prawdziwego piwa. Doskonale sprawdzi się jako prezent, podane na stoły na weselu czy poprawinach, a także podczas imprezy z ogniskiem czy grillem.

  • piwo AIPA Dworu Korona Karkonoszy
  • syrop malinowy przygotowany w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
  • salsa paprykowa z chili i czosnkiem, Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
  • marynaty, przystawki, oliwki i sery w zalewach przygotowane w Dworze Korona Karkonoszy
  • konfitura wiśniowa przygotowana w Dworze Korona Karkonoszy
  • sałatka i olej konopny, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza
  • samodzielnie przygotowane pieczywo i chleby pieczone w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza

Nasza kuchnia

Dwór Korona Karkonoszy to kuchnia polska, którą delikatnie przenikają ciekawe pomysły kulinarne z innych zakątków świata. Oferujemy także zapomniane potrawy z czasów dzieciństwa, których zapach i smak każdy z nas pamięta. Używamy tylko naturalnych składników, bez sztucznych dodatków i polepszaczy smaku. Zimne potrawy możemy serwować na stoły, na bufety zimne lub w wariancie mieszanym.

200 potraw do wyboru

W Dworze Korona Karkonoszy bogata oferta ponad 200 potraw do wyboru w pełni oddaje nasze pasje kulinarne.

metoda przygotowania posiłku slow food, naturalne składniki i przygotowanie żywności wędliny samodzielnie przygotowane, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza restauracja, dania restauracja, catering, potrawy, dania restauracja, catering, potrawy, dania restauracja, catering, potrawy, dania catering Sosnówka, restauracja, potrawy catering Sosnówka, restauracja Sosnówka, dania catering Sosnówka, restauracja Sosnówka, dania catering Sosnówka, restauracja Sosnówka, dania catering Sosnówka, restauracja Sosnówka, dania catering Sosnówka, restauracja Sosnówka, dania catering Sosnówka, restauracja Sosnówka, dania catering Sosnówka, restauracja Sosnówka, dania
Zobacz

Catering na różne okazje

Po co tracić czas na wyszukiwanie przepisów, bieganie po sklepach i nerwową krzątaninę w kuchni, gdy prawdziwa dworska uczta jest w zasięgu ręki? Dzięki naszej usłudze cateringu dla firm, osób prywatnych i grup zorganizowanych to prostsze, niż myślicie. Poznajcie nasze propozycje na catering wielkanocny, spotkania rodzinne, imprezy firmowe i wiele innych okazji.

10 km

Dowóz w promieniu 10 km od Sosnówki lub odbiór osobisty

50 zł

Minimalna wartość zamówienia

24 h

Realizacja zamówień w 24 h