Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
POWRÓT W DWORSKIM STYLU
Cena pakietu od 412 zł netto/osobę

W cenie:
- welcome drink degustacyjny
- 2 komfortowe noclegi ze śniadaniami
- 2 obiady dwudaniowe
- 2 kolacje w tym jedna w formie grillowej
- od 75 osób obiekt na wyłączność grupy
- opieka Event Managera
- upominek dla każdego uczestnika

Za dodatkową opłatą m.in.:
- turniej kulinarny – program autorski
- olimpiada integracyjna – program autorski
- alternatywne metody parzenia kawy – program autorski
- warsztaty rzemiosła regionalnego
- wieczór szkocki z degustacją whisky
- biesiada z piwami rzemieślniczymi
- przelot helikopterem nad zalewem Sosnówka

O szczegóły oferty zapytaj dzwoniąc pod nr +48 605 144 450 lub +48 607 144 511

email email: event@dwor-korona.pl
telefon +48 605 144 450
Imprezy firmowe w górach

turnieje kulinarne dla firm
biesiady piwa, serów i wina
warsztaty kawy, pieczenie chleba i pierników

Kompleksowa  ORGANIZACJA IMPREZ  Od scenariusza, przez dobór atrakcji, przygotowanie wystąpień, wyjątkowe i różnorodne potrawy, wodzireja, zespoły muzyczne, gry i zabawy. Od 25 lat organizujemy imprezy w Polsce i za granicą dla najbardziej wymagających firm. Dwór Korona Karkonoszy to blisko 2000 m obiektu do dyspozycji. 
  • noclegi ze śniadaniem już od 99 zł/ os. netto
  • sala konferencyjna już od 199 zł netto /dzień
  • przerwa kawowa klasyczna – już od 15 zł/os. netto
  • uroczysta kolacja już od 129 zł/ os. netto
  • open-bar już od 55 zł/os netto
 Zadzwoń  +48 607 144 511
 mail: biuro@dwor-korona.pl                  
Karkonoski Park Narodowy  – pięknie położony Dwór Korona Karkonoszy z wieloma możliwościami aktywnego spędzenia czasu to klucz do tego, by zadowolić każdego uczestnika wyjazdu. Trasy narciarskie, trasy spacerowe, terenowe gry firmowe, spływy pontonami po rzece. Organizujemy turnieje kulinarne, biesiady piwne, warsztaty lepienia pierogów, dekorowania pierników, pieczenia chleba i wiele innych!

Ponad  20 rodzajów imprez firmowych (bale, bankiety, imprezy integracyjne, seminaria, imprezy tematyczne i wiele innych).
Każdą firmą opiekuje się Event Manager, który dopasuje najlepszą imprezę lub blok szkoleniowy do oczekiwań firmy.

Zapytaj o szczegółową ofertę: +48 607 144 511
25Lat doświadczenia
22Scenariusze imprez
350Potraw do wyboru
2000Metrów obiektu do dyspozycji
4500Referencji

Zaufaj doświadczeniu

Od 25 lat organizujemy imprezy w Polsce i za granicą dla najbardziej wymagających firm. Nasze Stylowe Centrum Konferencyjne to kilka sal szkoleniowych mogących pomieścić od kilkunastu do 170 osób. Realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły, wszystkie imprezy szyte są szyte na miarę. Otrzymaliśmy już ponad 4500 pisemnych referencji - sprawdź dlaczego inni nam zaufali!!!
Biesiada staropolska
Biesiady Staropolskie w Dworze Korona Karkonoszy to imprezy firmowe inspirowane 
legendarnymi ucztami organizowanymi w dawnej Polsce. Obfitują w gorące mięsiwa, apetyczne zakąski i aromatyczne nalewki. Przygotowujemy je według oryginalnej, sprawdzonej receptury, więc głośnych toastów na pewno nie zabraknie!

Po dworskich posiłkach zapraszamy gości na tańce i przyśpiewki biesiadne.  Zgodnie ze staropolskim zwyczajem – dopóki na parkiecie znajduje się chociaż jedna para – kapela nie przestaje grać i hulanka trwa!
impreza firmowa wrocław
Bal kostiumowy
Zapraszamy Państwa do udziału w niezwykłym wydarzeniu. Bal kostiumowy w stylu barokowym z pewnością będzie szczególnym momentem dla każdego z uczestników. W programie m.in. wykwintna kolacja, muzyka oraz taniec odpowiadający stylowi barokowemu. Wielobarwny korowód masek, połączony z fantazyjnością kreacji i fryzur oraz klimatyczne wnętrza Dworu Korona Karkonoszy, bez trudu pozwolą przenieść się w epokę feerii kolorów, zabawy i dekadencji.

Często jednak pojawiają się osoby w stroju krokodyla i motyla.
imprezy firmowe w górach
Centrum Imprez Plenerowych
W naszym letnim Centrum Imprez Plenerowych (120 os.) organiuzujemy wszelkiego rodzaju eventy na świeżym powietrzu. Hitem ostatnich sezonów jest biesiada piwna z pieczonymi kiełbaskami, uświetniona występem kapeli góralskiej. Możemy zorganizować także imprezę grillową, w trakcie której pieczonego dzika lub prosiaka zaserwuje Państwu rycerz z Karkonoszy! Zapraszamy także do degustacji naszych nalewek, piw rzemieślniczych i własnych kaw.

Zapytaj o szczegóły:
e-mail: event@dwor-korona.pl
tel.: +48 607 144 511
Slow Life
We współczesnym świecie żyjemy w ciągłym biegu, nieustannie zajęci i z całą masą obowiązków na głowie. Łatwo przy tym utracić z oczu całość obrazu, zapomnieć o swoich celach i utracić motywację. Idea Slow Life to antyteza takiej postawy - szybciej i więcej nie znaczy wcale lepiej! Warto niekiedy zatrzymać się, aby żyć pełnią życia, świadomie wykorzystywać chwilę obecną i na nowo uporządkować swoje priorytety.
Dwór Korona Karkonoszy oferuje szeroką gamę kursów, warsztatów i eventów zgodnych z filozofią Slow Life. Pomogą one w zdobyciu nowych umiejętności i wiedzy z różnych zakresów, i nastawione są na rozwój osobisty i kształcenie w pięknym otoczeniu Karkonoszy. Dopełnieniem tego doświadczenia są nasze wyjątkowe potrawy, przygotowane zgodnie z zasadą Slow Food z naturalnych składników, bez sztucznych barwników czy polepszaczy smaku.

Oferujemy

Ponad 20 scenariuszy imprez - eventy firmowe w górach - unikalne wnętrza Dworu - różnej wielkości stylowe sale i kawiarnie. Stylowe apartamenty, saloniki i pokoje. Piękny ogród i liczne atrakcje. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez. Zapraszamy!
Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl