Warsztaty integracyjne: idealny sposób na zgrany zespół

PoradyTeam Building
warsztaty integracyjne: wskazówki

Organizacja wyjazdów firmowych wymaga dopilnowania wielu spraw, dlatego warto powierzyć to zadanie działowi marketingu lub HR. Jeśli prowadzisz małą firmę lub lubisz tego typu wyzwania, możesz zorganizować warsztaty integracyjne samodzielnie. Sprawdź, jak zaplanować udany event dla pracowników!

Jak zorganizować warsztaty integracyjne?

Jeśli w Twoim zespole znajdują się miłośnicy narciarstwa i snowboardu, zorganizuj warsztaty integracyjne w górach. Zimowe szaleństwo na stoku możesz połączyć z grami i zabawami motywacyjnymi. Zanim wybierzesz miejsce na warsztaty integracyjne dla pracowników, upewnij się, że dysponuje dobrym zapleczem gastronomicznym. Pamiętaj też, aby dopasować scenariusz imprezy do potrzeb firmy i zainteresowań uczestników.

Warsztaty integracyjne dla firm cieszą się coraz większą popularnością. To doskonała okazja, aby pracownicy stacjonarni i zdalni mogli lepiej się poznać, co w przyszłości przełoży się na skuteczną realizację projektów. W ten sposób zapominają też na chwilę od codziennych obowiązków, korporacyjnych standardów i planów sprzedaży.

Szukasz idealnego miejsca na warsztaty integracyjne?

Jesteśmy jedyną agencją PR z własnym Centrum Eventowym!

Pomysły na integrację pracowników

Aby umilić czas wolny pracownikom, połącz warsztaty z piknikiem, imprezą karaoke lub wieczorem przy ognisku. Zacznij zajęcia od sesji burzy mózgów, podczas której zachęcisz zespół pracowniczy do poszukiwania rozwiązań 1-2 problemów w firmie. Pamiętaj, że nie ma tutaj złych pomysłów, dlatego zadbaj o przyjazną atmosferę. Nie krytykuj ani nie wyśmiewaj pracowników, wtedy chętniej wezmą udział w dyskusji.

warsztaty integracyjne: scenariusz
Szybki kontakt Zamów ofertę