• Piękne wesela od 178 zł

  Zrealizowaliśmy blisko 800 wesel
  Obiekt na wyłączność

  para młoda i sala weselna w Dworze Korona Karkonoszy
 • Dworska Sala Balowa na 170 osób

  Ponad 9 m wysokości
  100-letnia sala balowa

  Poznaj naszą salę
  ślub w Dworze Korona Karkonoszy, Sosnówka koło Karpacza, młoda para w sali weselnej
 • Stylowy Dwór Weselny

  Dwór Korona Karkonoszy

  Przeczytaj o nas
  Dwór Korona Karkonoszy w Sosnowce koło Karpacza, widok z góry,
 • Twoje wesele już od 178 zł

  Musi być wyjątkowe!

  ślub w Dworze Korona Karkonoszy, Sosnówka koło Karpacza, młoda para
 • Ślub w ogrodach

  Perła w Koronie

 • Centrum Imprez Plenerowych

  Wspaniałe ogrody na ślub i poprawiny

  namioty w Centrum grillowym, imprezy firmowe, Sosnówka k. Karpacza

Zrealizowaliśmy blisko 800 wesel!

Najlepszą rekomendacją i nagrodą jest dla nas zadowolenie naszych gości. Otrzymaliśmy wiele podziękowań i certyfikatów od Państwa Młodych. Wasze wesele jest dla nas wyjątkowym przeżyciem!

Nasz stylowy dwór weselny zaprasza Państwa Młodych i ich gości w swoje progi. Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza powstał, by dać Wam szczęście i radość już od pierwszych wspólnych chwil!

Słodycze na weselu, Dwór korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza zabawa i taniec na weselu, pani młoda, suknia ślubana w tańcu, Dwor Korona Karkonoszy Sosnowka koło Karpacza przygotowania do ślubu i wesela, ślubny makijaż, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza Państwo Młodzi z pieskiem, ślub i wesele w Dworze Korona Karkonoszy ślub w Dworze Korona Karkonoszy, Sosnówka koło Karpacza, młoda para panna młoda szykuje się do ślubu i wesela, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza taniec na weselu, para młoda w tańcu, zabawa weselna, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza panna młoda przed ślubem przygotowania, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza zabawa na weselu, zabawne zdjęcia panny młodej, fotobudka, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza para młoda i sala weselna w Dworze Korona Karkonoszy dzieci na ślubie i weselu, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza orkiestra weselna saksofonista, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza szpaler dla młodej pary Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza zabawa na weselu Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza przywitanie młodej pary, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza panna młoda, przygotowania do ślubu, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza powitanie pary młodej, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza para młoda przywitanie przed weselem Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza zabawa i selfie na weselu, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza młoda para przed domem weselnym, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza
Zobacz

Dworska Sala Balowa

Odrestaurowana Dworska Sala Balowa jest jedną z najpiękniejszych i najwyższych sal weselnych w regionie.

Naszą salę wyróżnia zawieszone 9 metrów nad parkietem piękne białe drewniane sklepienie. Do tego duże łukowe okna z widokiem na Ogród Różany i kawiarnię z fontanną. Całość dopełnia jakby stworzony do tańca oryginalny drewniany parkiet.

Wielkim atutem jest także możliwości udzielania ślubów na niespotykanym wewnętrznym balkonie.

Stylowe świeczniki, eleganckie lampiony i angielskie patery na owoce uzupełniają wyjątkowy wystrój sali. Potrawy serwujemy na pięknej Porcelanie Ćmielów. Dworska Sala Balowa posiada wewnętrzną antresolę, Bibliotekę Café, która może pomieścić dodatkowe 40 osób. Bezpośrednie wyjście do ogrodu i Kawiarni Różanej umożliwia kontakt z naturą.

Dworską Salę Balową można połączyć z Salą Złotą. Powstanie wtedy dodatkowa przestrzeń do tańca albo dla orkiestry.

Wesela w tej Sali odbywały się już 100 lat wcześniej. Kontynuujcie z nami tę piękną tradycję!

Poznaj szczegóły
sala balowa z antresolą w Dworze Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza
170 osób
Pojemność sali
2002
Powierzchnia sali
9 m
Wysokość sali
Układ stołów

Ślub w ogrodach

Chcesz mieć życie usłane różami? Zacznij od zawarcia małżeństwa i urządzenia wesela w naszym Różanym Ogrodzie! Nasz ogród przygotowany jest na przyjęcie nawet 200 gości. Co ważne, pozwala nie tylko na urządzenie wesela, lecz także ślubu. Odbywa się on w naszej Perle w Koronie. To specjalna altana umieszczona na podwyższeniu, z której można podziwiać wspaniały widok na górskie szczyty, a jednocześnie samemu być podziwianym przez zaproszonych gości. Odbywają się w niej śluby cywilne oraz coraz bardziej popularne ceremonie humanistyczne.

Stylowy ogród Dworu Korona Karkonoszy przylega bezpośrednio do Dworskiej Sali Balowej. Dzięki temu ślub w plenerze można dowolnie łączyć również z zabawą weselną wewnątrz naszego stylowego dworu weselnego.

całująca się młoda para, ślub w ogrodzie,Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza kwitnący kwiat w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy ślub w plenerze, młoda para, wesele międzynarodowe, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza kwitnące kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy widok z ogrodu Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza ślub w ogrodzie, młda para na ślubie w plenerze, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza ślub w plenerze, młoda para na ślubie w ogrodzie, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza stoliki w ogrodzie z fontanną Sosnówka k. Karpacza para młoda, ślub w ogrodzie, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza panna młoda z jarzębiną,Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza motyl w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza państwo młodzi, ślub w ogrodzie, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza kwitnące drzewa, okolice Dworu Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza para młoda na ślubie w ogrodzie,Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza kwitnące kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy ślub w plenerze, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza widok z góry na fontannę i stoliki w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza państwo młodzi w ogrodzie, ślub w plenerze, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
Zobacz

Filmy

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów!

Wyjątkowe wesela w samym sercu Karkonoszy

Najpiękniejsze wesela w sercu gór. Piękne położenie, śluby plenerowe, cały obiekt na wyłączność - zapraszamy do Miejsca Chwil Wyjątkowych!
Zobacz video

Daria & Dawid | Wesele

Zobacz wideo

Magda & Maciek | Wesele

Zobacz wideo

Zabawa na poprawinach | Wesele polsko-niemieckie

Zobacz wideo

Nasze smaki

Smaki - ich bogactwo i różnorodność to nasza pasja. Od wielu lat podróżujemy po różnych zakątkach świata, poszukując ciekawych smaków, aromatów, przypraw i zaskakujących potraw. Są ona dla nas natchnieniem do kulinarnych eksperymentów albo powrotów do smaków dzieciństwa. Sprawdźcie sami, jakie są efekty naszych poszukiwań.

Mamy bogate doświadczenie kulinarne. W Dworze Korona Karkonoszy oferujemy ponad 200 przygotowywanych na miejscu potraw do wyboru. Jeśli marzycie o niebanalnym menu, przygotujemy je dla Was. Jeśli jednak chcecie pozostać w zgodzie z tradycją, zaproponujemy gościom klasyczne smaki kuchni polskiej lub regionalnej, podlane nutką błogości.

Bufety weselne Nasze produkty Ekspert kulinarny
zimny bufet, catering na imprezę w plenerze. Poczęstunek w Dworze Korona Karkonoszy desery na weselu, słodki stół weselny, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza catering Dworu Korona Karkonoszy candy bar, desery na wesele, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza bufet weselny, przystawki na wesele,Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza jedzenie na wesele, catering weselny, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza przekąski na wesele, catering, przystawki na wesele ciasta na wesele, słodki stół, patera z ciastem, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza bufet weselny na świeżym powietrzu, catering na wesele w plenerze, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza desery na wesele, słodkości na slub, candy bar, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza deska serów, catering na wesele, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza pieczywo przygotowane w Dworze Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza desery na wesele, słodki stół, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza przysmaki na wesele, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza ciasta weselne, candy bar, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza słodkie desery, catering na wesele, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza przekąski na wesele, marynaty, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza candy bufet, ciastka na wesele, babeczki, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza catering, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza
Zobacz

Kulinaria

W Dworze Korona Karkonoszy bogata oferta ponad 200 potraw do wyboru w pełni oddaje nasze pasje kulinarne.

Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu, ze świeżych produktów i od lokalnych dostawców. Sami spróbujcie!

Czytaj więcej
piwo rzemieślnicze, AIPA Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
Piwo rzemieślnicze AIPA DKK
AIPA DKK to piwo rzemieślnicze czerpiące z najlepszych tradycji browarniczych.
specjalnie palona kawa Dworu Korona Karkonoszy w sosnowce koło Karpacza
Kawa Dworu Korona Karkonoszy
Kostaryka to ojczyzna jednych z najlepszych gatunków kaw na świecie, cenionych od lat przez wszystkich koneserów i smakoszy.
przygotowany z naturalnych składników posiłek w plenerze, zachęta do slow food i slow live
Slow food
Celebrujcie życie, cieszcie się każdym smakiem i chwilą, która go przynosi! Właściciele Dworu Korona Karkonoszy są jednymi z pierwszych członków organizacji Slow Food na Dolnym Śląsku.
samodzielnie przygotowane pieczywo i chleby pieczone w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
Także produkty rzemieślnicze
Zapytajcie o nasze rzemieślnicze chleby, sery i oliwki w ziołowych zalewach, pasztety, zupy rybne czy makarony.

Stylowe pokoje i apartamenty

To, co nas wyróżnia na rynku, to również stylowe wnętrza.. Już same nazwy określają ich niepowtarzalny charakter na przykład: "Wiejska Sielanka", 'Salonik Królowej Śniegu", "Rajski Ogród", "Apartament Zwierciadlany", czy "Salonik Muzyczny".

Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza to 31 różnych, starannie zaprojektowanych apartamentów, saloników i pokojów. U nas nawet korytarze mają indywidualnych charakter. Zapraszamy do miejsca, gdzie nic nie jest oczywiste!

 • apartament złoty, apartament dla pary młodej, luksusowy pokój hotelowy z łazienką i wanną

  Apartament Złoty

  Do tego unikatowego wnętrza zapraszamy wszystkich, którzy choć na jeden dzień chcą poczuć się w naszych pokojach wyjątkowo, wręcz po królewsku. Połączenie bieli i złota daje efekt gustownej elegancji z nutką luksusu i odrobiną przepychu. A kąpiel w wannie z widokiem na góry to doświadczenie jedyne w swoim rodzaju...
  Zobacz
 • noclegi Sosnówka, Karpacz, pokoje Karkonosze

  Salonik Królowej Śniegu

  Zapraszamy do magicznego świata baśni! Salonik Królowej Śniegu przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym gościom. Także wielu dorosłych z radością przeniesie się do wyśnionej krainy, w której wszystko jest możliwe, jak to w bajce! Kto by pomyślał, że biel może mieć aż tyle odcieni...
  Zobacz
 • wesele Sosnówka, wesela Karkonosze, sala weselna Dolny Śląsk, wesele w górach

  Apartament Srebrny

  Niezwykły, stylowy apartament z wyjątkowym wnętrzem. Delikatna biało-grafitowo-srebrna kolorystyka, łoże z baldachimem oraz wysmakowane dekoracje sprawiają, że jest to zdecydowany lider wśród Młodych Par oraz szczególnie wymagających gości.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, sala weselna Dolny Śląsk, wesele w górach

  Apartament Zwierciadlany

  Pięknie urządzony apartament w odcieniach błękitu i złota. Tu króluje prostota i elegancja. O wyjątkowości Apartamentu Zwierciadlanego świadczy fakt, że jest bardzo chętnie wybierany przez Młode Pary. Warto podkreślić, że lustra w tym pokoju znają prawidłową odpowiedź na standardowe pytanie zadawane przez Panny Młode: Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie...
  Zobacz
 • stylowy salonik w Dworze Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza

  Salonik Fotografa

  Nie tylko dla amatorów robienia zdjęć! Jesteśmy pewni, że każdy z naszych gości świetnie odnajdzie się w wystylizowanym saloniku z początku epoki fotograficznego szaleństwa. To idealna przestrzeń do kontemplacji i odpoczynku po hucznym weselu.
  Zobacz
 • salonik, pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, sala weselna Dolny Śląsk, wesele w górach

  Salonik Muzyczny

  Futerał na skrzypce, trąbka czy podobizny kompozytorów to tylko niektóre elementy wyposażenia tego bardzo eleganckiego, a przy tym przytulnego saloniku, utrzymanego w bordowo-złotej kolorystyce. Piękne tapety idealnie podkreślają charakter tego wyjątkowego wnętrza.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze

  Karnawał w Wenecji

  W pokoju tym poczujecie się jak w świecie najsłynniejszego amanta, Giacomo Casanovy! Czerwono-czarno-złote ściany i dekoracje, wszechobecne maski i przepiękne łoże tworzą niepowtarzalny klimat.
  Zobacz
 • stylowy pokój hotelowy, salonik, noclegi Karpacz, Sosnówka

  Wiejska Sielanka

  Wielu naszych gości uważa ten pokój za jeden z najciekawszych. Tarka do prania ręcznego i "monidło weselne" z lat 50. to tylko niektóre oryginalne elementy wystroju tego wnętrza. Zapraszamy do fantastycznej podróży w przeszłość, w czasy młodości naszych dziadków i proponujemy chwilę błogiego relaksu w Wiejskiej Sielance.
  Zobacz
 • Pokój Śliwkowy

  Połączenie koloru śliwkowego i szarego dało niespodziewanie ciekawy efekt! Do tego ciemne meble i stylowe dekoracje w męskim stylu. Ten elegancki pokój pobudza wyobraźnię, a jednocześnie sprzyja odpoczynkowi po hucznej zabawie.
  Zobacz
 • noclegi Dwór Korona Karkonoszy, imprezy firmowe, wesela

  Apartament Botaniczny

  Zapraszamy na filiżankę aromatycznej herbaty w stylowym wnętrzu Apartamentu Botanicznego. To największy apartament w Dworze Korona Karkonoszy, posiadający dodatkowy, prywatny taras! Botaniczne inspiracje zauważyć można zarówno w dekoracjach - florystycznych rycinach zaczerpniętych ze starych zielników, jak i w ogólnej kolorystyce wnętrza. Nasi goście chętnie fotografują się w tym pięknym wnętrzu.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, noclegi koło Karpacza

  Salonik Słoneczny

  Promienne, jasne kolory Saloniku Słonecznego najpiękniej podkreśla blask naturalnego słońca. W tym saloniku po prostu nie można się nie uśmiechnąć! Nastraja pozytywnie na cały dzień.
  Zobacz
 • pokoje Sosnówka, noclegi Karkonosze, noclegi koło Karpacza

  Salonik Aktora

  Ciekawe rekwizyty, niebanalne dodatki oraz przemyślana aranżacja całego wnętrza dodaje niezwykłego uroku Salonikowi Aktora. Całość wykończona w stylu azjatyckim. Odpoczynek znajdą tu jednak nie tylko miłośnicy Akiry Kurosawy i kina azjatyckiego, ale wszyscy zmęczeni biesiadą weselnicy oraz nasi goście firmowy i indywidualni.
  Zobacz

Planowanie wesela w górach

Całą uroczystość przygotowuje nasz zespół doradców ślubnych według indywidualnych potrzeb i marzeń każdej Młodej Pary.

To Młoda Para wybiera potrawy z listy ponad 200 proponowanych dań.

Realizujemy nawet najbardziej szalone weselne pomysły. Czy wesele jest w stylu retro, disco polo, biesiadne, dla harleyowców lub dla Młodej Pary z Andaluzji – zawsze z największym entuzjazmem podchodzimy do organizacji uroczystości.

Każda Młoda Para jest wyjątkowa. Dlatego Dwór Korona Karkonoszy i nasze piękne ogrody są na wyłączność (do ustalenia).

Nasze atuty

Wesela międzynarodowe. Wesela tematyczne. Wesela z motywem przewodnim. Śluby humanistyczne. Śluby i wesela w ogrodzie.

Oryginalne drewniane parkiety, jakby stworzone do tańca. Piękne detale architektoniczne. Niespotykane miejsce na śluby na wewnętrznym balkonie w Dworskiej Sali Balowej.

Wyśmienita kuchnia. Do wyboru najlepsze dania kuchni europejskiej, a także polskiej i regionalnej, podlane nutką błogości.

Blisko wesel

Ponad 4500 opinii

Stylowy Dwór Weselny

Dworska Sala Balowa

200 potraw do wyboru

Stylowe pokoje

Wedding manager

Ślub w ogrodach

Wesela

Mamy wielką przyjemność przywitać Was w Stylowym Dworze Weselnym, unikatowym miejscu na mapie Dolnego Śląska. Atrakcyjna lokalizacja – w Sosnówce, kilka kilometrów od Karpacza i Jeleniej Góry, oraz około 100 km od Wrocławia to duży atut tego miejsca.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy pragną w sposób szczególny przeżyć ten nadzwyczajny dzień. Przybyłych gości olśni efektownie zdobiona, klimatyzowana Dworska Sala Balowa, mieszcząca z powodzeniem nawet 170 gości. Mamy świadomość, jak istotny jest każdy detal. Dlatego zapewniamy na wyłączność Młodej Pary cały obiekt (do ustalenia), wraz z kawiarnią w Ogrodzie Różanym, centrum grillowym i 2 parkingami (w sumie 2000 m2).

Do dyspozycji gości jest też piękny ogród, zawierający ponad 100 gatunków roślin. Jego malowniczy pejzaż z wyrazistych odcieni zieleni, pomarańczy, czy czerwieni stanowi bajeczne tło do zdjęć weselnych lub ślubów cywilnych w amerykańskim stylu.

 

para młoda i sala weselna w Dworze Korona Karkonoszy

Miejsce Chwil Wyjątkowych

Każda chwila spędzona w Dworze Korona Karkonoszy pozostanie na zawsze w pamięci Państwa Młodych i ich gości. Oryginalne, a przede wszystkim niezapomniane wesela są efektem naszych wieloletnich doświadczeń teatralnych oraz organizacji imprez z udziałem Prezydenta RP, czy wydarzeń organizowanych poza granicami Polski. Od początku funkcjonowania Dworu zrealizowaliśmy już ponad 750 wesel.

Pragniesz, aby ten dzień był magiczny?
Z nami to możliwe.

Zadzwoń lub wyślij e-mail - prześlemy szczegółową ofertę weselną.

Nie zapominamy także o gościach, których obecność uświetni tę uroczystą chwilę. Mogą oni skorzystać ze wszystkich stylowych wnętrz naszego Dworu, na przykład nastrojowego Sommelier Club z kominkiem w stylu bawarskim.
Po szampańskiej zabawie proponujemy weselnikom wygodne i przytulne pokoje, nastrojowe saloniki i eleganckie apartamenty, gdzie będą mogli odpocząć i zregenerować siły. Zapewniamy noclegi dla 125 osób.

Oferta
Pragniesz, aby ten dzień był magiczny? Z nami to możliwe. Zadzwoń: 605 144 021 lub wyślij e-mail: wesela@dwor-korona.pl - prześlemy szczegółową ofertę weselną.
Koszt już od 159 zł/os.

Podczas uroczystości zapewniamy cały obiekt na wyłączność (do ustalenia) – w jednym miejscu: sala weselna, duża baza noclegowa, bajeczne ogrody spacerowe, kawiarnie, parkingi, własny zespół doświadczonych kucharzy i kelnerów.
Zrealizowaliśmy ponad 750 wesel.

góry

Galeria zdjęć

Dwór Korona Karkonoszy - wyjątkowa atmosfera, jakiej nie znajdziemy nigdzie indziej. Może wpływ na to ma przedwieczny Duch Gór, bliskość pięknego zalewu i magicznego Źródła św. Anny? Położony przy dawnym Trakcie Śląskim przestronny Dwór z pięknym ogrodem, z którego roztaczają się spektakularne widoki to doskonałe miejsce na ślub i wesele. Wymarzone miejsce na wspaniałą ślubną sesję zdjęciową!

 • kawiarnia w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza
 • Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce obok Karpacza, widok z góry

Ślub i wesele w jednym miejscu!

Wychodząc naprzeciw wymaganiom przyszłych małżonków organizujemy także śluby cywilne w przepięknych wnętrzach lub ogrodach Dworu Korona Karkonoszy (przed Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego). W ten sposób możecie celebrować swój ślub i wesele w jednym miejscu.

To będzie Twoje piękne wesele!

Zadzwoń lub wyślij e-mail - prześlemy szczegółową ofertę weselną.
układ stołów na weselu, albo imprezie firmowej, sala weselna Sosnówka koło Karpacza

Poprawiny

Szczęśliwe chwile nie powinny się kończyć.
Czasem, nawet po najwspanialszym przyjęciu, pozostaje wrażenie niedosytu. Zabrakło czasu i okazji, by porozmawiać z dawno niewidzianą kuzynką czy odświeżyć znajomość z kolegą z liceum. Czy można powtórzyć przyjęcie weselne? Nie do końca, ale można przecież urządzić poprawiny!

W spokojniejszej już atmosferze możemy spędzić czas z bliskimi i powspominać szaloną zabawę z ubiegłej nocy. Możemy też pośmiać się albo wymienić zdjęcia, na których uchwycono te niepowtarzalne momenty. Z pewnością warto ponownie podzielić się ważnymi uczuciami i emocjami.

Rano lub przed południem uczestnicy wesela spotykają się ze sobą i Parą Młodą – a właściwie już z małżonkami! I nadal mogą cieszyć się ich szczęściem i radością, a także swoim towarzystwem.

Poprawiny w Dworze Korona Karkonoszy to zawsze starannie przygotowana i udana impreza. Dokładamy starań, aby Państwo Młodzi i wszyscy goście mogli wypocząć i ponownie celebrować to wyjątkowe wydarzenie.

W cieplejszych miesiącach polecamy zwłaszcza poprawiny w naszym Ogrodzie Różanym albo Centrum Imprez Plenerowych.

Oferta
Za mało tańców, śmiechów i wspólnych chwil? Czas na poprawiny. Zadzwoń: 605 144 021 lub wyślij e-mail: wesela@dwor-korona.pl
Koszt już od 69 zł/os.

Zobacz nasze sale!

Dwór Korona Karkonoszy oferuje kilka sal do wyboru, w różnych rozmiarach i stylach. Impreza mała czy duża? Huczne przyjęcie na 170 osób czy kameralny obiad weselny? Wesele w stylu boho czy glamour? A może ślub i przyjęcie w Ogrodzie Różanym? U nas każda Para Młoda znajdzie idealne miejsce dla siebie i swoich gości.

 • Sala Kominkowa, Sommelier Club, sala na imprezy, Dwór Korona Karkonoszy

  Nasze sale

  Oszałamiająca swą urodą karminowa Dworska Sala Balowa? Pełna przepychu Sala Złota z lustrami? A może bardziej męski Sommelier Club w kolorze głębokiej zieleni? Czy też minimalistyczny Refektarz? Możecie też zdecydować się na ślub na balkonie (Romeo i Julia się kłaniają!). Każdy wybór będzie dobry, z każdego będziecie zadowoleni.
  Zobacz
 • Sala na wesele dolny Śląsk, Dworska Sala Balowa, Sosnówka k. Karpacza, Dwór Korona Karkonoszy

  Dworska Sala Balowa

  Ta sala robi na wszystkich niezapomniane wrażenie. Panuje tu niepowtarzalny, bajkowy klimat. Jest idealną salą na wesele! Posiada też wewnętrzną antresolę – Bibliotekę Café, oraz kameralny Scena Pub, gdzie możemy napić się kawy czy drinka.
  Zobacz
 • dodatkowe miejsca na antresoli w sali weselnej

  Antresola Café

  Ta stylowa i przytulna sala jest antresolą Dworskiej Sali Balowej. Jest w stanie pomieścić nawet 40 osób w ustawieniu bankietowym oraz 30 w teatralnym. Świetnie nadaje się na kameralne przyjęcie lub poprawiny.
  Zobacz
 • Sala Złota, sala na wesele Dolny Śląsk, Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza

  Sala Złota

  Wchodząc do Złotej Sali, masz wrażenie, jakbyś znalazł się w innym świecie. Złoty kolor i odbicia zwielokrotnione przez wszechobecne lustra potęgują wrażenie elegancji i luksusu. Sala Złota idealnie nadaje się do poprawin. Pomieści do 80 osób.
  Zobacz
 • Sala Kominkowa, Sommelier Club, sala na imprezy, Dwór Korona Karkonoszy

  Sommelier Club z kominkiem

  To intrygujące pomieszczenie urządzone zostało w stylu XIX-wiecznych angielskich klubów, z centralnym punktem w postaci bawarskiego kominka. Mimo swego męskiego charakteru bez problemu potrafi zmienić się w salon kosmetyczno-fryzjerski przed weselem czy salę zabaw dla dzieci.
  Zobacz
 • Sala Refektarz

  Ta mogąca pomieścić nawet 90 osób sala znajduje się w niezależnej części naszego obiektu. Wyposażona jest w klimatyzację, możliwość naturalnego doświetlenia i zaciemnienia w zależności od potrzeb, osobne wyjście do ogrodu oraz własne zaplecze cateringowe.
  Zobacz
 • Układy stołów

  W naszej Dworskiej Sali Balowej oferujemy aż 15 wariantów ustawienia stołów, w tym bardzo modny model amerykański, czyli stoły okrągłe. Inne możliwości to długi, pojedynczy stół lub stoły podłużne, ustawione w podkowę lub literę L. Mogą też być ustawione równolegle. Na pewno jeden z modeli sprawdzi się właśnie na Waszym weselu!
  Zobacz
 • Dekoracje

  Wesele można urządzić w tylu różnych stylach... Co wybrać? Elegancki model Hamptons czy swojski folk? Bajecznie kolorowe boho czy wytworny glamour? Nieważne, na co się zdecydujecie. Udekorowany Dwór Korona Karkonoszy i jego piękne ogrody stanowić będą idealne tło ślubnych fotografii.
  Zobacz

Piękne ogrody

Piękne ogrody Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza to ponad 100 gatunków roślin. Zachwycą one nawet najbardziej wymagających gości! Znajdziemy w nich Ławeczki Miłości, Centrum Imprez Plenerowych i Ogród Różany z fontanną. W samym środku ogrodów znajduje się Perła w Koronie - wyjątkowe miejsce wśród kwiatów, z widokiem na Karkonosze, w której odbywają się piękne śluby cywilne i humanistyczne.

Kawiarnia w Ogrodzie Różanym pomieści do 80 osób i posiada bezpośrednie wejście do Dworskiej Sali Balowej. Z naszych ogrodów rozpościera się panorama na Karkonosze, Zamek Chojnik i ruiny Zamku księcia Henryka.

stoliki w ogrodzie z fontanną Sosnówka k. Karpacza kwitnące drzewa, okolice Dworu Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza altana w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza kawiarnia w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza widok z góry na fontannę i stoliki w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza motyl w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza widok z ogrodu Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza kwitnące kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy kwitnące kwiaty w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy kwitnący kwiat w ogrodzie Dworu Korona Karkonoszy ogrody, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza ogrody, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza
Zobacz

Poznaj okolicę

Przekonajcie się, dlaczego inni wybierają imprezy w Karkonoszach.
Dwór Korona Karkonoszy położony jest w sercu gór.
Zapraszamy do wyjątkowej galerii.
Więcej informacji

Sosnówka koło Karpacza

Więcej informacji

Atrakcje w Karkonoszach

Karkonosze - góry wielkich możliwości! Śnieżka, Mały i Wielki Staw, Śnieżne Kotły, Wodospad Kamieńczyka to tylko próbka tego, co czeka na nas w tym wyjątkowym regionie. Tu każdy krok to szansa na nową przygodę. Oprócz aktywnego spędzania czasu na górskich szlakach, możemy też liczyć na ucztę estetyczną i kulinarną. Dolina Pałaców i Ogrodów z blisko 30 zabytkowymi obiektami do zwiedzania, w których można delektować się wyśmienitą regionalną kuchnią, stoi przed nami otworem.

Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza to nie tylko przykład oryginalnej lokalnej architektury, ale również wspaniałe ogrody i wyśmienita regionalna kuchnia. Zapraszamy!

atrakcje Karkonosze, atrakcje Karpacz i okolice, urlop Dziki potok w Karpaczu, górska rzeka, rwący strumień Zamek Księcia Henryka w Sosnówce zakochana para na zimowym szlaku w Karkonoszach Karkonosze, okolice Karpacza -Schronisko-Samotnia, Mały i Wielki Staw Zamek Księcia Henryka w Sosnówce koło Karpacza W Dolinie Pałaców i Ogrodów , okolice Sosnówki widik z góry na basztę Zamku Księcia Henryka i zalew w Sosnówce za Zamek Chojnik, cel wycieczek na imprezach integracyjnych koło Jeleniej Góry Karkonosze w tle Zamek Chojnik i Zalew w Sosnówce Ruiny Zamku Księcia Henryka w Sosnowce koło Karpacza atrakcje Karkonosze, atrakcje Karpacz i okolice, urlop Dolina Pałaców i Ogrodów, okolice Sosnówki W Dolinie Pałaców i Ogrodów , okolice Sosnówki atrakcje Karkonosze, Wang, Karpacz i okolice