Catering dla firm i osób prywatnychPrzygotowanie potraw to dla nas pasja i sztuka. Rozwijamy je właśnie dla Was!

Ładowanie...
Przekąski Sałatki Zupy Dania mięsne Desery Dodatki

Przekąski

 • Galaretka drobiowa z warzywami
  Cena: 8 zł / szt.
 • Rolada serowa ze szpinakiem
  Cena: 12 zł / 100 g
 • Deska serów
  Cena: 13 zł / 100 g
 • Jajka faszerowane
  Cena: 25 zł / 8 połówek
 • Paszteciki z ciasta francuskiego
  Cena: 30 zł / 1 kg
 • Arancini
  Cena: 32 zł / 1 kg
 • Canneloni z wędzonego łososia
  Cena: 32 zł / 100 g
 • Śledź w porach z orzechami
  Cena: 42 zł / kg
 • Wiejska kiełbasa
  Cena: 50 zł / 1 kg
 • Indyk na pomarańczy z żurawiną
  Cena: 58 zł / 1 kg
 • Swojska szynka
  Cena: 62 zł / 1 kg

Nasze smaki

Smaki - ich bogactwo i różnorodność to nasza pasja. Od wielu lat podróżujemy po różnych zakątkach świata, poszukując ciekawych smaków, aromatów, przypraw i zaskakujących potraw. Są ona dla nas natchnieniem do kulinarnych eksperymentów albo powrotów do smaków dzieciństwa. Sprawdźcie sami, jakie są efekty naszych poszukiwań.
Ciekawymi potrawami możemy uświetnić każdą imprezę firmową i rodzinną albo wesele Dolny Śląsk . Wszystko przygotowują nasi kucharze, w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza.

syrop malinowy przygotowany w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza konfitura wiśniowa przygotowana w Dworze Korona Karkonoszy salsa paprykowa z chili i czosnkiem, Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza piwo AIPA Dworu Korona Karkonoszy marynaty, przystawki, oliwki i sery w zalewach przygotowane w Dworze Korona Karkonoszy metoda przygotowania posiłku slow food, naturalne składniki i przygotowanie żywności sałatka z olejem konopnym wyciskanym na zimno olej z ostropestu, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza ogórki krokodylki z chilli i czosnkiem piwo aipa DKK, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza wędliny samodzielnie przygotowane, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza specjalnie palona kawa Dworu Korona Karkonoszy w sosnowce koło Karpacza samodzielnie przygotowane pieczywo i chleby pieczone w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza wypieki przygotowane w dworze korona Karkonoszy wypieki własnej produkcji, Dwór Korona Karkonoszy Sosnówka koło Karpacza
Zobacz

Nasza kuchnia

W Dworze Korona Karkonoszy dbamy o najwyższą jakość przygotowywanych dań.

Korzystamy z produktów sezonowych od lokalnych dostawców. Wiadomo, że śliwki najlepiej smakują we wrześniu, a truskawki w czerwcu. Młode lipcowe ziemniaki nie mają sobie równych – te importowane nigdy nie będą smakować tak jak świeżo zebrane z pobliskiego pola.

Ponadto kuchnia oparta na regionalnych produktach wpisuje się w nurty, które są nam bliskie: slow food oraz less waste. Wierzymy, że idee te ważne są także dla naszych klientów. Życie w zgodzie z przyrodą, z naturalnym rytmem wyznaczanym przez pory roku, niespieszne celebrowanie posiłków w radosnej atmosferze… Tym właśnie chcemy dzielić się z naszymi gośćmi.