Imprezy firmowe Wrocław

Zawsze jest dobry czas na budowanie zespołu!

Organizujemy epickie imprezy firmowe!

Chcesz, aby Twój event był inny niż wszystkie? Zostaw to nam!

Impreza firmowa - Wrocław, zapraszamy!

O nowoczesności i optymistycznych perspektywach Wrocławia i firm, które działają na jego terenie, nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jednak wrocławscy inwestorzy i właściciele dbają o wydajność i dobre samopoczucie swoich pracowników?

Na szczęście woj. dolnośląskie oferuje wiele atrakcji mniejszym firmom, korporacjom i zakładom poszukującym doskonałego miejsca na imprezę firmową. Ta forma integracji i wypoczynku zyskała zasłużoną popularność. Organizacja imprez firmowych dla pracowników z Wrocławia, Dolnego Śląska i całej Polski to specjalność np. ośrodka Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza. Ze względu na wyjątkowe widoki, Karkonosze często wybierane są nie tylko na organizację imprez firmowych ale także wesel w górach. Ich wspaniałe szczyty doskonale prezentują się na zdjęciach zarówno z rodzinnych, jak i firmowych uroczystości.

Impreza firmowa może odbyć się praktycznie wszędzie, ale profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona daje o wiele lepsze rezultaty. Zwłaszcza, jeśli jest to impreza firmowa w górach!

Chcesz zorganizować imprezę firmową marzeń?
Sprawdź najpierw, czego potrzebuje Twój zespół!

Profesjonalnie przygotowana impreza firmowa może sprawić, że twoi pracownicy nie tylko wzmocnią więzi i poprawią komunikację między sobą, ale także rozwiną skrzydła z korzyścią dla rozwoju twojego biznesu. Chcąc dobrać atrakcje pod ich indywidualne cele i preferencje musisz wiedzieć czego potrzebują i co ich motywuje.

Imprezy firmowe - Wrocław, Szczecin czy Warszawa - powinny być wydarzeniami szytymi na miarę. Skąd o tym wiemy? Zorganizowaliśmy ponad 1150 imprez firmowych. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz stałą opiekę dedykowanego event managera, który na bieżąco reaguje nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na atmosferę panującą wewnątrz grupy.

 • Team building, spływ pontonem

  Dla spragnionych adrenaliny...

  Karkonosze to iście magiczna kraina. Jeżeli chcesz poznać ją z zupełnie innej perspektywy, a przy okazji sprawdzić się w naprawdę ekstremalnych warunkach, postaw na ekscytujący spływ pontonem raftingowym lub nie mniej ekscytujący lot balonem.

  Impreza firmowa Wrocław to tylko jedna z opcji. Chcesz dostarczyć swojej grupie niezapomnianych wrażeń? Wybierzcie się na trzymającą w napięciu wspinaczkę górską lub pobudzający rajd off-roadowy.

  Podejmijcie ryzyko i zobaczcie, jak dodatkowy dreszcz emocji wpływa na relacje panujące wewnątrz grupy! Wyjście poza stref komfortu i pokonanie własnych słabości wyzwoli dotąd skrywane umiejętności, które wzmocnią Was jako zespół.
 • ... miłośników slow life...

  Uważne i bardziej świadome życie pozwala nam widzieć i rozumieć więcej. Dlatego czasem warto wyciszyć się i odciąć od natłoku bodźców zewnętrznych.

  Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy angażujące warsztaty przygotowywania lokalnych przysmaków. To wyjątkowa szansa, by odkryć nowe pasje, uwolnić dotąd skrywany potencjał i choć na chwilę przenieść się do czasów prostych przyjemności.

  Spokojne spacery, relaks na hamaku, nauka gry na instrumentach lub tworzenie rękodzieła to przyjemności, na które często brakuje nam czasu na co dzień. Tymczasem skutecznie koją nasze zmysły i uczą nas wsłuchiwać się w wewnętrzny głos intuicji.
 • bankiet firmowy w Dworze Korona Karkonoszy

  ...dla każdego!

  Nic nie integruje mocniej, jak wspólna zabawa taneczna do białego rana! Imprezy firmowe Wrocław już Wam się znudziły? Dysponujemy przestrzenią, która pozwala organizować stylowe bale tematyczne i niezapomniane gry scenariuszowe.

  W Dworze Korona Karkonoszy każdy gość poczuje się wyjątkowo!

  Luksusowe przyjęcia w stylu lat 20., szalone bale przebierańców lub eleganckie wieczory w kasynie – tak naprawdę nic nas nie ogranicza, nawet wyobraźnia!

Imprezy firmowe Wrocław?
Team buidling z nami to gwarancja sukcesu!

Postaw na zdrową rywalizację!

Umiejętny team building jest idealnym narzędziem, dzięki któremu Twoi pracownicy będą mogli zaprezentować swoje mocne strony i konsekwencję w realizacji celów.

Za pomocą prostych mechanizmów uczymy „strzelać do jednej bramki”. W naszych zabawach team buildingowych stawiamy na rywalizacje grup, a nie poszczególnych jednostek. Dzięki temu pokazujemy zalety pracy zespołowej oraz korzyści wynikające z uważnej obserwacji i komunikacji.

Zastanawiasz się co zorganizować zamiast imprezy firmowej Wrocław?

Dwór Korona Karkonoszy to Miejsce Wyjątkowych Chwil! To efekt zaangażowania i pracy ludzi pełnych pasji, dla których satysfakcja gości jest najważniejszym priorytetem!

Inspirująca przestrzeń

2000 m kw stylowych sal, magicznych wnętrz i zjawiskowych ogrodów

Tysiące zadowolonych gości

Ponad 1150 zorganizowanych imprez, ponad 4500 pisemnych referencji, ponad 3500 pozytywnych publikacji w mediach

Kuchnia w nurcie „slow food”

Ponad 200 lokalnych przysmaków kuchni regionalnej, piwa rzemieślnicze i lokalne przetwory

Atrakcyjna lokalizacja w sercu Karkonoszy

Dogodny dojazd, który sprawia, że jesteśmy bliżej niż myślisz!

Gotowe scenariusze zabaw i bogata baza atrakcji

Ponad 100 oryginalnych pomysłów na budowanie silnych i zmotywowanych zespołów

Komfortowe noclegi

Oferujemy stylowe apartamenty w samym sercu gór

Wsparcie na każdym etapie organizacji eventu

Stała obecność event managera, który na bieżąco reaguje na potrzeby grupy

Tylko sprawdzeni podwykonawcy

Zapewniamy, że każdy element imprezy firmowej będzie dopięty na ostatni guzik

Gotowi na imprezę firmową,
jakiej nie przeżył nikt? ;)

Nie jest tajemnicą, że organizowanie imprez firmowych to forma sztuki.

Jeśli zostanie to zrobione prawidłowo, zatrzymanie pracowników, satysfakcja i szereg innych czynników w miejscu pracy ulegną poprawie.

Podejmij to wyzwanie - resztą się zajmiemy!

Wchodzę w to!

Czym wyróżniają się organizowane przez nas wyjazdy firmowe? Wrocław docenia bogactwo naszej oferty!

Imprezy firmowe Wrocław już Wam się „przejadły”? Czas na coś nowego! Dwór Korona Karkonoszy zapewnia kompleksową organizację eventów firmowych. Komfortowe i stylowe miejsca noclegowe, dopracowany w każdym calu catering bazujący na specjałach kuchni regionalnej, sprawdzone atrakcje o różnym stopniu intensywności – to wszystko sprawiło, że jesteśmy miejscem naprawdę wyjątkowych chwil!

Szukasz miejsca na zorganizowanie
niezapomnianej imprezy firmowej?

Sprawdź, co oferujemy!

Profesjonalnie podchodzimy do każdego elementu organizacji imprezy firmowej. Służymy pomocą już na etapie doboru odpowiednich atrakcji z bazy ponad 100 możliwości. Dysponujemy gotowymi scenariuszami imprez, które elastycznie dopasowujemy do preferencji wszystkich uczestników. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Twój event w najlepszych rękach!

Naszą specjalnością są zjawiskowe bale oraz angażujące zabawy team buildingowe, które wzmacniają efektywność, poczucie lojalności i zaufanie członków zespołu. Przestrzenie, którymi dysponujemy, umożliwiają nam organizację niezapomnianych eventów zarówno dla kilkuosobowych firm rodzinnych, jak i korporacji.

Dysponujemy narzędziami, dzięki którym pomagamy budować silne, wspierające się, lojalne i efektywne zespoły. Do Twojej dyspozycji oddajemy profesjonalna załogę zorientowaną na sukces każdego firmowego spotkania. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji eventu i na bieżąco reagujemy na zmieniające się okoliczności.

Oryginalne
imprezy firmowe - Wrocław, wiemy jak zapewnić doskonałą zabawę!

Zapewniamy kompleksową organizację imprez firmowych – od wyboru motywu przewodniego, poprzez dobór odpowiednich atrakcji, po efektywną realizację planu. Oferujemy kilkadziesiąt gotowych scenariuszy imprez integracyjnych, których dynamikę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji danej grupy.

Ponad 25-letnie doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami pozwoliły nam stworzyć bazę ponad 100 oryginalnych atrakcji, dzięki którym uda się każda impreza firmowa w plenerze. Wrocław, mimo swych niewątpliwych zalet, może przytłaczać nadmiarem bodźców. Dwór Korona Karkonoszy pozwala spojrzeć na funkcjonowanie organizacji z zupełnie innej perspektywy.

Nasz sposób na niezapomniane imprezy firmowe - Wrocław,
jesteście gotowi?

Chcesz poprawić komunikację wewnątrz grupy? Zależy Ci, aby Twoi pracownicy poczuli się odpowiednio zmotywowani? Pragniesz wzmocnić zaufanie i wzajemne relacje międzyludzkie? Idealnym narzędziem, które pozwoli zrealizować te cele, są odpowiednio dobrane imprezy integracyjne. Wrocław jest miastem spotkań, jednak to możliwość sprawdzenia się w bardziej ekstremalnych warunkach pozwala wypracować relacje oparte na szczerości i zaufaniu.

W Dworze Korona Karkonoszy nie boimy się wyzwań – organizujemy ekscytujące spływy pontonowe, loty balonem, skoki na bungee i przejazdy off-roadowe. Szanujemy jednak potrzeby wszystkich gości, dlatego tym, którzy szukają mniej ekstremalnych rozrywek proponujemy wciągające gry scenariuszowe, warsztaty rękodzieła oraz tematyczne zabawy przy dobrej muzyce. Stawiamy na lokalność, dlatego naszych gości częstujemy miejscowymi przysmakami. Dajemy możliwość by zobaczyć jak powstają regionalne piwa, wypieki czy sery.

piwo AIPA Dworu Korona Karkonoszy

Daj ludziom swobodę działania, a zaskoczą Cię swoją pomysłowością!

Angażujące imprezy integracyjne? Wrocław stawia na oryginalność!

Dysponujemy sprawdzonymi narzędziami team buildingowymi. Ponad 25-letnie doświadczenie w tym zakresie nauczyło nas elastycznego dopasowywania planów do wszelkich zmieniających się okoliczności. Zdajemy sobie sprawę, że każdy zespół jest inny, a naszym celem jest taki dobór atrakcji, by impreza integracyjna zaskoczyła i zaspokoiła potrzeby wszystkich gości.

Chcesz, by twoi pracownicy zyskali nową energię do pracy? Zależy Ci na lepszej komunikacji w zespole? Chcesz popracować nad większym zaangażowaniem w realizację wspólnych celów? Impreza integracyjna oparta na narzędziach team buildingowych jest idealnym rozwiązaniem.

Stwórz zespół, który osiąga cele

Imprezy firmowe Wrocław nie przynoszą oczekiwanych efektów? Dobrane przez nas narzędzia team buildingowe pomagają skutecznie rozładowywać napięcia panujące wewnątrz grupy oraz rozwiązywać problemy wynikające z niewłaściwej komunikacji. Jednym z nich budowanie maszyny Goldberga – symbolu ludzkiej kreatywności i osiągania celów poprzez pracę zespołową.

Dysponujemy gotowymi scenariuszami gier scenariuszowych, których celem jest budowanie silnych zespołów. Ich specyfikę i stopień trudności dopasowujemy do potrzeb konkretnej grupy. Zespół pracowników podzielony zostaje na mniejsze grupy, których członkowie muszą wykazać się sprytem, logicznym myśleniem i wiedzą, by wspólnie rozwiązać konkretny problem.

Wrocław - miasto spotkań

Wrocław słynie ze swej urokliwej architektury, bogatego życia kulturalnego i setek mostów, dzięki którym przylgnęło do niego miano Wenecji Północy. Dlatego jest tak często wybierany jako miejsce na imprezy firmowe i wesela Wrocław.

Mniej osób wie za to, że Wrocław dysponuje drugim co do wielkości (po Warszawie) budżetem dochodów i wydatków. Także pod względem wielkości dochodów w przeliczeniu na jednego mieszkańca Wrocław ustępuje jedynie stolicy. We Wrocławiu działają dynamicznie firmy z branży samochodowej, AGD, chemicznej, elektronicznej, a także IT i wysokich technologii.

Wiele firm zagranicznych właśnie we Wrocławiu decyduje się ulokować swoje przedsiębiorstwa i fabryki.

Rynek we Wrocławiu

Wrocławskie
Stare Miasto

W czasie oblężenia Wrocławia miasto zostało niemal zrównane z ziemią. Tym bardziej zadziwia to, jak wiele udało się ocalić. Wrocław zachwyca panoramą wież kościołów i barokowych kamienic z dwuspadowymi dachami.

Nawet nie mając planu zwiedzania, warto wybrać się na spacer i podziwiać tutejszą architekturę. Plac Solny zachwyca targiem kwiatowym oraz najwyższym w mieście kościołem św. Elżbiety z wieżą, na którą można się wspiąć, o ile tylko ma się wystarczająco dużo energii.

Nieco dalej znajduje się chyba najlepiej zachowana ulica w mieście – Stare Jatki, znajdująca się w starej dzielnicy rzeźników, na której znajdziemy ciąg budynków z XVII i XVIII wieku.

Podczas wędrówki po Wrocławiu warto się pokusić o liczenie krasnali, które można dostrzec w różnych częściach miasta.

Największy wielkomiejski rynek w Polsce

Wrocławski Rynek o powierzchni 3,8 ha należy do największych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Podobnie jak reszta Starego Miasta, Rynek ma prawie taki sam układ, jak w momencie jego planowania w połowie XIII wieku.

Wiele elementów architektury, w tym rzędy kolorowych kamienic otaczających plac, wymagało gruntownej renowacji po drugiej wojnie światowej. Pręgierz tuż obok ratusza pochodzi z 1492 roku i musiał zostać złożony z powrotem. To obok fontanny „Zdrój” i pomnika Aleksandra Fredry jest jednym z trzech najpopularniejszych miejsc spotkań towarzyskich we Wrocławiu.

Ostrów Tumski - idealny na spacery

Ta najstarsza część Wrocławia powstała na dawnej wyspie na Odrze. W XIX wieku odnoga rzeki oddzielająca ją od brzegu została zamknięta, aby zapobiec powodziom.

Kiedy Ostrów Tumski został po raz pierwszy zabudowany w X wieku, rzeka stworzyła naturalną obronę, a pierwsze murowane budynki pojawiły się tu w połowie XII wieku.

Dzielnica jest jedną z najpiękniejszych na spacery, z kościołem na każdym kroku i drogą oświetloną nocą autentycznymi lampami gazowymi.

Talent wygrywa mecz, ale praca zespołowa wygrywa mistrzostwa!

Miejsce idealne pod eventy firmowe = Wrocław?
Czas poznać Karkonosze!

Imprezy firmowe Wrocław odbywają się zwykle w centrum miasta, które może ograniczać i przytłaczać - hałasem, światłem, życiem w pośpiechu. Karkonosze to niezwykle urokliwa kraina, która rozciąga się na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Ze względu na swój tajemniczy klimat przyciąga turystów z całego świata.

Setki kilometrów bajkowych szlaków, bogactwo flory i fauny, architektoniczne perełki oraz zjawiskowe dzieła matki natury potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych poszukiwaczy przygód!

Śnieżka, Hala Szrenicka, Zalew Sosnówka , Śnieżne Kotły, wodospady oraz kilkusetletnie kaplice, kościoły i ruiny zamków to tylko niektóre punkty na mapie atrakcji Karkonoszy. Wiele z nich to pradawne źródła mocy, z których siły można czerpać po dziś dzień.

Park krajobrazowy w górach Sosnówka k. Karpacza, atrakcje turystyczne, Karkonosze widoki w Karkonoszach
Zobacz

Eventy firmowe - Wrocław a może góry?

Imprezy firmowe Wrocław, Warszawa, Katowice mają swój urok. Jednak prawdziwe poczucie wolności, spokój i ciszę odnajdujemy obcując z naturą.

Karkonosze oferują przy tym mnóstwo atrakcji. Co możecie tu zobaczyć?

Romantyczne ruiny

Zamek Chojnik

Wybudowany w XIV wieku na porośniętym choinkami wzgórzu Zamek Chojnik przez setki lat pozostawał niezdobyty. Zniszczył go dopiero pożar, jaki wybuchł, gdy w 1675 roku w zamek strzelił piorun. Współcześnie w jego ruinach odbywają się turnieje i zabawy z udziałem prawdziwego Bractwa Rycerskiego.

Zamek Chojnik stanowi znakomity punkt widokowy do podziwiania Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich i całej Kotliny Jeleniogórskiej. Szczególne wrażenie na turystach robi 150-metrowe urwisko, które opada wzdłuż zamku do tzw. Piekielnej Doliny.

Zamek Chojnik, cel wycieczek na imprezach integracyjnych koło Jeleniej Góry

Imprezy firmowe Wrocław przenoszą się w okolice Karpacza

Karpacz

Urokliwe schroniska, doskonale zachowane kapliczki i kościoły, pięknie odrestaurowane stare karczmy i dworki oraz inne architektoniczne perełki to tylko niektóre z atrakcji Karpacza – jednego na najpopularniejszych polskich kurortów górskich. To tu znajduje się słynna Aleja Gwiazd, gdzie swoje odciski zostawiło wielu polskich artystów i sportowców.

Imprezy firmowe Wrocław nie mogą się równać z walorami przyrodniczymi tego regionu. Co ważne, Karpacz jest doskonale skomunikowany z pozostałymi miejscowościami regionu a setki szlaków spacerowych zachęca do wycieczek i aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Chwilo trwaj...

Zalew Sosnówka

U podnóża Karkonoszy, w miejscu dawnych stawów rybnych, powstał sztuczny zbiornik wody pitnej, w którym zjawiskowo odbijają się wszystkie okoliczne górskie szczyty.

Zbiornik Sosnówka jest rezerwuarem wody pitnej i zbiornikiem retencyjnym, dlatego obowiązuje na nim zakaz kąpieli. Jest otoczony wałami, których wysokość sięga 370 metrów. Końcowy fragment jednego z potoków zasilających zalew ukryty został pod ziemią, co nadaje temu miejscu dodatkowej tajemniczości.

Wyjazdy firmowe - Wrocław czy polskie Alpy?

Śnieżka i szlaki górskie

Sercem Karkonoskiego Parku Narodowego jest Śnieżka o wysokości 1603 metrów. Na jej szczyt prowadzą malownicze szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, których pokonanie zajmuje ok. 3 godziny.

Karkonosze nie bez powodu nazywane są często polskimi Alpami. Znajdują się tu setki górskich szlaków i różnej wysokości formacji skalnych.  Na szczególną uwagę zasługują także wodospady: Kamieńczyka, Szklarki i Podgórnej oraz Śnieżne Kotły, czyli dwie bliźniacze polodowcowe formacje skalne, na dnie których znajdują się niewielkie zbiorniki wodne o wyjątkowo krystalicznej wodzie.

W poszukiwaniu magicznego źródła

Kaplica św. Anny

Kto powiedział, że imprezy firmowe – Wrocław czy inne miasto – to nie czas na odkrywanie nowych, nieoczywistych miejsc?

Kaplica św. Anny na Grobowcu to miejsce pradawnego kultu już od czasów neolitu i stanowi jeden z najciekawszych obiektów turystyki sakralnej. Pod kaplicą, dokładnie pod miejscem w którym znajduje się ołtarz, znajduje się magiczne źródełko, nazywane przez miejscowych „źródłem młodości” lub „świętym źródłem”.

Kaplica zbudowana została w samym sercu lasu, na zboczu szczytu liczącego 784 metry wysokości. Jej wygląd nie zmienił się znacząco od XVIII wieku. Tuż przy niej rośnie najgrubszy w Polsce jawor, którego odwód wynosi 4,5 metra.