Imprezy firmowe Wrocław

Zawsze jest dobry czas na budowanie zespołu!

Organizujemy epickie imprezy firmowe!

Chcesz, aby Twój event był inny niż wszystkie? Zostaw to nam!

Impreza firmowa - Wrocław, zapraszamy!

O nowoczesności i optymistycznych perspektywach Wrocławia i firm, które działają na jego terenie, nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jednak wrocławscy inwestorzy i właściciele dbają o wydajność i dobre samopoczucie swoich pracowników?

Na szczęście woj. dolnośląskie oferuje wiele atrakcji mniejszym firmom, korporacjom i zakładom poszukującym doskonałego miejsca na imprezę firmową. Ta forma integracji i wypoczynku zyskała zasłużoną popularność. Organizacja imprez firmowych dla pracowników z Wrocławia, Dolnego Śląska i całej Polski to specjalność np. ośrodka Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza. Ze względu na wyjątkowe widoki, Karkonosze często wybierane są nie tylko na organizację imprez firmowych ale także wesel w górach. Ich wspaniałe szczyty doskonale prezentują się na zdjęciach zarówno z rodzinnych, jak i firmowych uroczystości.

Impreza firmowa może odbyć się praktycznie wszędzie, ale profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona daje o wiele lepsze rezultaty. Zwłaszcza, jeśli jest to impreza firmowa w górach!

Chcesz zorganizować imprezę firmową marzeń?
Sprawdź najpierw, czego potrzebuje Twój zespół!

Profesjonalnie przygotowana impreza firmowa może sprawić, że twoi pracownicy nie tylko wzmocnią więzi i poprawią komunikację między sobą, ale także rozwiną skrzydła z korzyścią dla rozwoju twojego biznesu. Chcąc dobrać atrakcje pod ich indywidualne cele i preferencje musisz wiedzieć czego potrzebują i co ich motywuje.

Imprezy firmowe - Wrocław, Szczecin czy Warszawa - powinny być wydarzeniami szytymi na miarę. Skąd o tym wiemy? Zorganizowaliśmy ponad 1150 imprez firmowych. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz stałą opiekę dedykowanego event managera, który na bieżąco reaguje nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na atmosferę panującą wewnątrz grupy.

 • Team building, spływ pontonem

  Dla spragnionych adrenaliny...

  Karkonosze to iście magiczna kraina. Jeżeli chcesz poznać ją z zupełnie innej perspektywy, a przy okazji sprawdzić się w naprawdę ekstremalnych warunkach, postaw na ekscytujący spływ pontonem raftingowym lub nie mniej ekscytujący lot balonem.

  Impreza firmowa Wrocław to tylko jedna z opcji. Chcesz dostarczyć swojej grupie niezapomnianych wrażeń? Wybierzcie się na trzymającą w napięciu wspinaczkę górską lub pobudzający rajd off-roadowy.

  Podejmijcie ryzyko i zobaczcie, jak dodatkowy dreszcz emocji wpływa na relacje panujące wewnątrz grupy! Wyjście poza stref komfortu i pokonanie własnych słabości wyzwoli dotąd skrywane umiejętności, które wzmocnią Was jako zespół.
 • ... miłośników slow life...

  Uważne i bardziej świadome życie pozwala nam widzieć i rozumieć więcej. Dlatego czasem warto wyciszyć się i odciąć od natłoku bodźców zewnętrznych.

  Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy angażujące warsztaty przygotowywania lokalnych przysmaków. To wyjątkowa szansa, by odkryć nowe pasje, uwolnić dotąd skrywany potencjał i choć na chwilę przenieść się do czasów prostych przyjemności.

  Spokojne spacery, relaks na hamaku, nauka gry na instrumentach lub tworzenie rękodzieła to przyjemności, na które często brakuje nam czasu na co dzień. Tymczasem skutecznie koją nasze zmysły i uczą nas wsłuchiwać się w wewnętrzny głos intuicji.
 • bankiet firmowy w Dworze Korona Karkonoszy

  ...dla każdego!

  Nic nie integruje mocniej, jak wspólna zabawa taneczna do białego rana! Imprezy firmowe Wrocław już Wam się znudziły? Dysponujemy przestrzenią, która pozwala organizować stylowe bale tematyczne i niezapomniane gry scenariuszowe.

  W Dworze Korona Karkonoszy każdy gość poczuje się wyjątkowo!

  Luksusowe przyjęcia w stylu lat 20., szalone bale przebierańców lub eleganckie wieczory w kasynie – tak naprawdę nic nas nie ogranicza, nawet wyobraźnia!
Ładowanie...

Gotowi na imprezę firmową,
jakiej nie przeżył nikt? ;)

Nie jest tajemnicą, że organizowanie imprez firmowych to forma sztuki.

Jeśli zostanie to zrobione prawidłowo, zatrzymanie pracowników, satysfakcja i szereg innych czynników w miejscu pracy ulegną poprawie.

Podejmij to wyzwanie - resztą się zajmiemy!

Wchodzę w to!
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...

Daj ludziom swobodę działania, a zaskoczą Cię swoją pomysłowością!

Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...

Talent wygrywa mecz, ale praca zespołowa wygrywa mistrzostwa!

Miejsce idealne pod eventy firmowe = Wrocław?
Czas poznać Karkonosze!

Imprezy firmowe Wrocław odbywają się zwykle w centrum miasta, które może ograniczać i przytłaczać - hałasem, światłem, życiem w pośpiechu. Karkonosze to niezwykle urokliwa kraina, która rozciąga się na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Ze względu na swój tajemniczy klimat przyciąga turystów z całego świata.

Setki kilometrów bajkowych szlaków, bogactwo flory i fauny, architektoniczne perełki oraz zjawiskowe dzieła matki natury potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych poszukiwaczy przygód!

Śnieżka, Hala Szrenicka, Zalew Sosnówka , Śnieżne Kotły, wodospady oraz kilkusetletnie kaplice, kościoły i ruiny zamków to tylko niektóre punkty na mapie atrakcji Karkonoszy. Wiele z nich to pradawne źródła mocy, z których siły można czerpać po dziś dzień.

Park krajobrazowy w górach Sosnówka k. Karpacza, atrakcje turystyczne, Karkonosze widoki w Karkonoszach
Zobacz
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...