Hotel na imprezy integracyjne – kiedy i w jakich sytuacjach się sprawdzi?

PoradyTeam Building
Hotel na imprezę integracyjną

Imprezy integracyjne to doskonały sposób na podniesione morale w firmie. Pracownicy, którzy mają szansę na odrobinę rozrywki sfinansowanej przez szefa, z pewnością będą znacznie wydajniejsi i bardziej zadowoleni z pracy. Hotel na imprezy integracyjne w niektórych sytuacjach sprawdza się znacznie lepiej niż wydarzenie organizowane w plenerze. W jakich konkretnie? Sprawdźmy.

Imprezy integracyjne w hotelu, zwłaszcza jeśli zorganizowane z pomysłem i ciekawymi atrakcjami, mogą być doskonałą okazją do nawiązania głębszych relacji. Regularne wyjazdy integracyjne wpływają na jakość pracy całego zespołu, dlatego nie warto traktować ich jako przykrą konieczność, a okazję do poprawy efektywności pracy. Kiedy warto zorganizować je w hotelu? I dlaczego Dwór Korona Karkonoszy to doskonały wybór?

Olimpiada firmowa, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza

Zakończenie roku czy nagrodzenie pracowników? Hotel na imprezy integracyjne to najlepszy wybór

Pracodawcy często decydują się nagrodzić pracowników za ich ciężką i wytrwałą pracę albo organizują imprezy integracyjne, które są zwieńczeniem całego roku. I w ten właśnie sposób dziękują za wkład w rozwój i funkcjonowanie firmy. Zwykle są to huczne wydarzenia, które trwają cały wieczór – a niejednokrotnie i noc. Hotel przy wyjazdach integracyjnych jest wtedy jedynym sensownym wyborem, bo oprócz tego, że firma może na miejscu skorzystać z sali konferencyjnej czy sali balowej lub bankietowej, to jednocześnie zapewni pracownikom dostęp do pokoi. To szczególnie ważne w przypadku imprez organizowanych w znacznym oddaleniu od siedziby firmy. Pracodawca nie musi martwić się o bezpieczny powrót wszystkich uczestników do domów.

Imprezy wyjazdowe

Hotel jako miejsce na imprezy integracyjne to także doskonały sposób na oderwanie się od biurowej rzeczywistości, z którą każdego dnia mierzą się pracownicy. Dwór Korona Karkonoszy dysponuje odpowiednim wyposażeniem do obsługi wydarzenia, przez co na firmie nie spoczywa ciężar przygotowania planu eventu i dopracowania szczegółów. To także doskonała alternatywa dla pracodawców, którzy w firmie nie mają na tyle dużej powierzchni, aby komfortowo pomieścić wszystkich uczestników imprezy. Warto też wspomnieć, że imprezy integracyjne to nie tylko siedzenie przy suto zastawionym stole, ale też gry i zabawy, w których mogą wziąć udział pracownicy. A te często trudno zorganizować w ciasnej i ograniczonej przestrzeni biurowej. A już na pewno nie ma mowy o locie balotem…

hotel na imprezy integracyjne

Ostatni z powodów, dla którego hotel na imprezy integracyjne jest doskonałym pomysłem, dotyczy roli, jaką pełni dla integracji całej firmy. Często firma ma oddziały rozlokowane w różnych rejonach Polski, albo i świata, przez co dojazd może zająć nawet kilka godzin. Oczywistym jest, że uczestnicy nie będą pokonywać kilkuset kilometrów dla jednego dnia – zwłaszcza jeśli mają mieć też czas na udział w imprezie, na przykład imprezie tematycznej Hollywood.

Hotel na imprezy integracyjne i jego zalety

Decydując się na takie rozwiązanie, nie trzeba martwić się w zasadzie niczym, bo organizację wydarzenia można w całości powierzyć specjalistom. Jedyne, co pozostaje po stronie firmy, to ewentualny wybór atrakcji i określenie menu. Oczywiście nie oznacza to, że organizator nie może samodzielnie zaplanować całej imprezy integracyjnej. Czasem jednak warto zdać się na specjalistów, którzy mają za sobą lata praktyki i doskonale wiedzą, co się sprawdza, a co nie cieszy się zbyt ciepłym odbiorem wśród uczestników firmowych eventów.

Hotel na imprezy integracyjne, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza

Organizując imprezy integracyjne w hotelu, nie musisz nawet zaprzątać sobie głowy zatrudnieniem firmy eventowej, o ile zrobisz to w Dworze Korona Karkonoszy. U nas nie Ty odpowiadasz za przygotowanie sali. Masz gwarancję, że jedzenie będzie świeże, pyszne i podane z największą starannością.

Dodatkowe udogodnienia

Organizacja imprezy integracyjnej w hotelu to także dostęp do bardzo wielu udogodnień, z których mogą skorzystać uczestnicy. Obiekt konferencyjny położony w górach daje okazję do zrelaksowania się w pięknych okolicznościach przyrody. Majestatyczne szczyty w tle sprawiają, że nawet największe problemy wydają się przy nich niewarte troski. Spacer po okolicy Karpacza to idealny sposób na odzyskanie sił po intensywnej zabawie. Takie możliwości są szczególnie istotne, jeśli imprezy integracyjne trwają dłużej niż jeden dzień i przewidywany jest czas wolny.

Jak wybrać hotel na wyjazd integracyjny?

Wybór odpowiedniego hotelu na wyjazd integracyjny może być trudny. Poszukiwania należy zacząć od zdefiniowania swoich potrzeb. Czy kluczowa będzie wygoda, cena, lokalizacja, liczba pokoi albo ich wyposażenie? Następnie zastanów się nad budżetem. I poszukaj hoteli, które mieszczą się w przyjętym przedziale cenowym. Choć oczywiście nie zawsze najtańsze hotele będą najlepszym wyborem.

Gdzie na wyjazd integracyjny? To pytanie zadają sobie organizatorzy eventu. Lokalizacja hotelu na wyjazd integracyjny to kolejny aspekt, który trzeba wziąć pod uwagę. Czy hotel znajduje się w pobliżu miejsca, gdzie będą mieć miejsce zaplanowane wyjazdowe atrakcje? Zbyt długie dojazdy mogą być męczące. Przyjrzyj się też udogodnieniom, jakie oferuje hotel. Czy ma sale konferencyjne, które będą przydatne dla Twojej grupy? Sale balowe lub bankietowe na imprezy integracyjne? Ogród na imprezy plenerowe i parkingi? Pokoje dla uczestników? Najlepiej poszukać hotelu, w którym znajdziemy wszelkie udogodnienia. Przeglądając oferty, warto też zainteresować się, czy są oferowane pakietowe rozwiązania dla grup, które będą dla Ciebie korzystne. Czy istnieją promocje, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze? Najłatwiej i najtaniej będzie, jeśli w hotelu oferowane są także usługi eventowe, nie tylko wynajem przestrzeni i catering.

Gdzie zrobić spotkanie integracyjne?

Wybór miejsca spotkania integracyjnego zależy od wielu czynników, takich jak liczba osób, budżet i cel wyjazdu. Gdzie można zorganizować udane spotkanie integracyjne? Centrum konferencyjne lub hotel, plener – park lub las, restauracja czy bar, park rozrywki, muzeum lub galeria sztuki.

Każda opcja jest interesująca. Bo przecież niektóre grupy chcą spędzić czas na łonie natury i cieszyć się świeżym powietrzem, a inne wolą rozmowy przy jedzeniu i napojach. Jedne chcą szalonej zabawy z adrenaliną, inne wolą spędzić czas na poznawaniu historii, kultury i sztuki. Na pewno warto wziąć pod uwagę preferencje i zainteresowania grupy, aby zorganizować udane spotkanie integracyjne.

Czy hotel to dobre miejsce na imprezy integracyjne?

Hotele są oczywiście dobrym miejscem na organizację imprez integracyjnych. Oferują różne przestrzenie i sale, które są idealne do organizacji różnych rodzajów imprez integracyjnych, takich jak warsztaty, konferencje, szkolenia, imprezy firmowe czy bankiety.

Hotele posiadają też często dobrze wyposażone sale konferencyjne, a także zaplecze techniczne i cateringowe, co ułatwia organizację imprez. Są też atrakcyjne dla gości, którzy przyjeżdżają z daleka, ponieważ mogą zapewnić wygodne i komfortowe zakwaterowanie oraz usługi związane z transportem.

Hotel na wyjazdy integracyjne, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza

Zastanówmy się jednak, jakiej wielkości hotel nas interesuje. W wielkim obiekcie trudno będzie uczestnikom eventu zachować prywatność. Jeśli chcemy zorganizować spotkanie firmowe, którego celem będzie przede wszystkim integracja, to wybierzmy na przykład kameralny dworek. Pozwoli to przygotować imprezę firmową bez postronnych osób. Również zabawy integracyjne będzie można zorganizować bez obecności innych gości hotelu. Dobrze też jest, gdy wokół hotelu znajduje się ogród lub park. To dobre miejsce na wypoczynek w przerwie spotkania firmowego i chwilę relaksu w otoczeniu natury. To także miejsce firmowej integracji dla osób lubiących spotkania w mniejszym gronie. Bo choć oczywiście uczestnicy wyjazdu firmowego powinni integrować się z całą grupą, to wiadomo, że bliższe relacje nawiązujemy zwykle tylko z kilkoma osobami.

Blok CTA

Szukasz miejsca z doświadczeniem w organizacji imprez integracyjnych?

Właśnie znalazłeś!

Gdzie zorganizować imprezy integracyjne?

Miejsce pracy czy zamieszkania, nawet jeśli niczego im nie brakuje na co dzień, to jednak z tą codziennością się kojarzą. Dlatego wybierając hotel na wyjazd integracyjny, starajmy się przy okazji choć na chwilę wyrwać z rutyny. Firmowy wyjazd integracyjny zróbmy zatem w miejscu bardzo atrakcyjnym – takim, do którego i tak mieliśmy ochotę się wybrać. Ale pamiętajmy też, że organizacja imprez firmowych jest przede wszystkim dla pracowników i innych uczestników wyjazdów integracyjnych. Musimy o nich odpowiednio zadbać i zapewnić im ciekawe atrakcje na wyjeździe.

Idealnym miejscem na imprezy integracyjne będzie zatem obiekt konferencyjny położony w pięknym otoczeniu i zapewniający wiele ciekawych rozrywek. Najciekawsze obiekty to zwykle te w górach lub nad morzem. Część hoteli konferencyjnych oferuje zabawne i ciekawe atrakcje na wyjazd firmowy. Na przykład Dwór Korona Karkonoszy ma do wyboru aż ponad 100 różnego typu atrakcji eventowych. W tym między innymi lot balonem albo gry terenowe lub scenariuszowe, olimpiadę firmową i wiele innych ciekawych gier i zabaw team buildingowych.

Miejsce na kameralne konferencje firmowe

Żeby integracja uczestników wyjazdu firmowego była efektywna, potrzebna jest przestrzeń dająca możliwość zarówno przyjemnego spędzenia czasu, jak i bliższego poznania się uczestników. Idealnym miejscem na takie kameralne konferencje firmowe czy też szkolenia są hotele konferencyjne, mogące zapewnić wyłączność całego obiektu dla uczestników jednej imprezy firmowej. Nikt postronny nie będzie wtedy zakłócał spotkania. A uczestnicy gier i zabaw będą mogli całkowicie i w nieskrepowany sposób się im oddać.

Jeśli zatem szukacie hotelu na kameralną imprezę firmową, to najlepiej jest wybrać na przykład stylowy dworek konferencyjny położony tuż obok popularnego kurortu. Takie  miejsce do organizacji wyjazdu firmowego pozwoli mieć w zasięgu ręki wszystkie miejscowe atrakcje i jednocześnie bawić się kameralnie. Albo przeprowadzić szkolenie lub konferencję w spokoju, bez tłumu turystów za oknem. Sprawdzi się to zwłaszcza, jeśli w 100% zechcemy osiągnąć zakładany cel spotkania integracyjnego, którym jest poprawa relacji i usprawnienie komunikacji między pracownikami lub kontrahentami.

Jak sprawić, aby impreza integracyjna była udana?

Wiele zależy od okazji, z jakiej organizuje się imprezę integracyjną. Ale jedno jest pewne – uczestnicy nie mogą się nudzić! Gry i zabawy są świetną formą rozrywki, a każdy chętnie weźmie w nich udział. Warto o nie zadbać zawsze – impreza może być na przykład organizowana z powodu wypuszczenia na rynek nowego produktu. Wszyscy zaproszeni zapewne z chęcią i zaangażowaniem będą uczestniczyć w evencie. A część rozrywkowa z pewnością to ułatwi. Dla pracowników liczy się także wieczorna część imprezy, która powinna być wisienką na torcie. Można pokusić się o zorganizowanie balu, wynajęcie magika albo zespołu muzycznego, który poprowadzi uczestników wprost na parkiet. Z pewnością trafionym pomysłem będą także atrakcje zorganizowane poza hotelem – wyjazd na narty, paintball czy spływ kajakowy.

Sommelier Club, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza

Hotel na imprezy integracyjne – przestrzeń do integracji firmowej

Wybierając hotel na wyjazd integracyjny, sprawdźmy, czy na jego terenie znajduje odpowiednio dużo przestrzeni, gdzie uczestnicy wyjazdu firmowego będą mogli się również integrować nieformalnie. Na przykład usiąść przy kominku i porozmawiać lub wspólnie podegustować miejscowe trunki. Organizacji wyjazdów integracyjnych musi zawsze towarzyszyć odpowiedni rekonesans. Oczywiście współcześnie nie trzeba każdego hotelu na wyjazd integracyjny oglądać osobiście, wystarczy przejrzeć stronę internetową lub porozmawiać z managerem.

Pamiętajmy, że firmowe imprezy integracyjne często przy pięknej pogodzie przenoszą się w plener. Dlatego do kameralnych spotkań firmowych potrzebne jest też miejsce na grilla albo ognisko firmowe. Również dobrze wyposażone sale konferencyjne powinny zapewnić w przerwach zajęć albo przy mniej formalnych spotkaniach możliwość swobodnego sięgania po kawę lub inne napoje.

Jakie wyposażenie muszą mieć sale konferencyjne?

Niezbędne wyposażenie sali konferencyjnej to na pewno stoły i krzesła, aby zapewnić wygodne miejsce dla wszystkich uczestników. Projektor i ekran są nieodzowne, jeśli w trakcie spotkania będą prezentacje, filmy lub zdjęcia. Przed rozpoczęciem spotkania warto upewnić się, że sprzęt ten jest odpowiednio skonfigurowany. Nagłośnienie jest konieczne, jeśli w trakcie spotkania będą wygłaszane prelekcje lub przemówienia. Tablica i markery są przydatne, jeśli w trakcie spotkania będą robione notatki lub jeśli będą odbywały się warsztaty i prezentacje. Dostęp do Wi-Fi jest niezastąpiony, aby uczestnicy mogli korzystać ze swoich laptopów, tabletów lub smartfonów podczas spotkania. Sala konferencyjna powinna być dobrze oświetlona i klimatyzowana, aby zapewnić uczestnikom komfortowe warunki. Na pewno warto zadbać o catering, aby uczestnicy mieli dostęp do napojów i przekąsek w trakcie spotkania.

Jak znaleźć odpowiedni hotel na imprezy integracyjne na miarę XXI wieku

Organizacja eventu integracyjnego w hotelu to doskonałe rozwiązanie! Grunt to znaleźć odpowiedni obiekt, który zapewni uczestnikom wyjazdu komfortowe warunki do odpoczynku, a także zaoferuje im ciekawe atrakcje.

Pierwszą rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę przy wyborze hotelu na imprezę integracyjną, jest charakter wydarzenia. Spotkanie integracyjne może bowiem przybrać różne formy – począwszy od tradycyjnego wyjazdu, którego celem jest zacieśnienie więzi między pracownikami, a kończąc na integracji połączonej ze szkoleniem czy zabawami team buildingowymi. Określenie charakteru wydarzenia pozwoli wybrać obiekt maksymalnie dopasowany do naszych wymagań – na przykład miejsce na szkolenie powinno oferować dostęp do przestronnej, odpowiednio wyposażonej sali szkoleniowej lub konferencyjnej.

Druga ważna kwestia to dostępność miejsc noclegowych. Organizatorzy powinni zadbać o to, aby uczestnicy czuli się dobrze i swobodnie podczas wyjazdu. Każdemu pracownikowi należy zapewnić nocleg w komfortowym pokoju, w którym będzie mógł odpocząć po całym dniu pełnym wrażeń i ciekawych aktywności.

Hotel na imprezy integracyjne – atrakcje

Na wyjeździe integracyjnym nie może zabraknąć atrakcji. Idealny hotel na imprezę integracyjną to ten, który oferuje szeroki wybór atrakcji, które zapewnią uczestnikom eventu moc wrażeń i potężną dawkę wyśmienitej zabawy, które wygenerują mnóstwo wspaniałych wspomnień. Plusem będzie również usytuowanie hotelu w pobliżu lokalnych atrakcji turystycznych.

Dużym atutem hotelu na imprezę integracyjną będzie otoczenie urokliwej przyrody. Zapierające dech w piersiach widoki i bliskość natury to czynniki, które sprzyjają odprężeniu i pogłębianiu przyjacielskich więzi. Wyjazd w takie miejsce będzie dla pracowników wyjątkowym przeżyciem! Pozwoli im się rozluźnić, a także doda energii i motywacji do pracy.

hotel na imprezę integracyjną

Miejsce na wyjazd integracyjny?

Wybór odpowiedniego miejsca na wyjazd integracyjny może być kluczowy dla sukcesu imprezy. Oto kilka propozycji ciekawych miejsc na wyjazd integracyjny:

Ośrodek sportowy

Taki ośrodek może oferować różnego rodzaju atrakcje, takie jak korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, siatkówki, baseny, park linowy itp. To świetne miejsce do aktywnego spędzenia czasu i wzmocnienia relacji między uczestnikami.

Atrakcje na imprezy integracyjne – bubble football

Park krajobrazowy

Parki krajobrazowe oferują wiele możliwości – wycieczki piesze lub rowerowe, spływy kajakowe, ogniska. To doskonałe miejsce, aby odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić czas na łonie natury z kolegami z pracy.

Górski kurort

Integracja w górach to często wybierana opcja na imprezy firmowe. Downhill, rafting, off road, wspinaczka skałkowa to atrakcje dla miłośników adrenaliny. Ale można po prostu pójść na spacer po górach albo poleżeć w ogrodzie, podziwiając majestatyczne szczyty.

Sosnówka – idealne miejsce na wyjazd integracyjny

Nadmorska miejscowość

Nad morzem można spędzić czas na plaży, uprawiając sporty wodne. Można też spacerować czy zwiedzać okolicę na rowerze. Świetna lokalizacja, by odpocząć i wzmocnić relacje w grupie.

Miasto

Miasta oferują wiele atrakcji, takich jak zwiedzanie zabytków, muzeów, galerii sztuki czy udział w imprezach kulturalnych. Doskonałe miejsce na imprezy firmowe, jeśli jesteśmy głodni nowych wrażeń i spragnieni energii wielkiego miasta.  

Wrocław na imprezy firmowe

Wieś

Wieś to dobre miejsce, aby odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić czas w otoczeniu pięknej przyrody. Wiejskie gospodarstwa agroturystyczne oferują wiele atrakcji, takich jak jazda konna, wycieczki piesze lub rowerowe czy degustacja regionalnych potraw.

Ważne, aby wybrane miejsce odpowiadało potrzebom i preferencjom uczestników. I by było dobrze przygotowane do organizacji imprezy integracyjnej.

Blok CTA

Hotel na wyjazd integracyjny?

Sprawdź zalety Dworu Korona Karkonoszy!

Hotel na imprezy integracyjne – jakie atrakcje zorganizować?

Odpowiednio dobrane atrakcje na imprezy firmowe to nieodłączny element każdego wyjazdu. Nawet kilkudniowych szkoleń czy konferencji! Podczas takiego eventu nie można przecież przez cały czas pracować. Każdemu przyda się chwila wytchnienia i odpoczynku.

Hotel na imprezę integracyjną powinien zapewniać takie atrakcje, które ułatwią zbudowanie przyjacielskich relacji, a także rozluźnią atmosferę panującą w zespole i odstresują uczestników zabawy. Przykładem są wszelkie przyjęcia – zarówno klasyczne biesiady z taneczną muzyką, smacznym jedzeniem i orzeźwiającymi drinkami, jak i szalone imprezy tematyczne, bale przebierańców, ogniska, pikniki czy grille integracyjne. Charakter przyjęcia warto uzgodnić z pracownikami. Przed wyjazdem można zrobić mały research – na przykład  przygotować ankietę, w której pracownicy będą mogli anonimowo wyrazić swoje zdanie na temat poszczególnych rodzajów eventów integracyjnych lub przedstawić swoje propozycje.

Impreza integracyjna w plenerze, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka

Jednak wystawne przyjęcia i szalone imprezy integracyjne to idealne zajęcia na wieczór. A co robić za dnia? Kilkudniowy wyjazd powinien obfitować w atrakcje, które zapewnią uczestnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. W ramach integracji pracowników można zorganizować:

  • wciągające warsztaty wypełnione po brzegi interesującą wiedzą i ciekawostkami z danej dziedziny – na przykład kurs tańca, gotowania, survivalu, pierwszej pomocy czy rzemiosła regionalnego,
  • magiczny lot helikopterem, podczas którego będzie można podziwiać piękną okolicę z lotu ptaka,
  • pieszą wycieczkę – najlepiej z przewodnikiem, który zabierze uczestników w najwspanialsze miejsca i opowie co nieco o lokalnej kulturze, tradycjach, zabytkach itd.,
  • turniej piłki nożnej, karaoke party, paintball, wyprawę do parku linowego, kabaret lub stand-up, pokaz (choćby barmański) i wiele innych zabaw.

Hotel na imprezy integracyjne – team building

Hotel na imprezy integracyjne może również oferować zabawy z elementami team buildingu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych firm, które chcą wzmocnić swój zespół pracowników. Team building to skuteczne narzędzie do budowania silnej, sprawnie funkcjonującej grupy pracowniczej, które wyposaża uczestników w umiejętności przydatne w codziennej pracy – takie jak umiejętność współpracy, aktywnego słuchania, efektywnej komunikacji, wykorzystywania potencjału, wiedzy i doświadczenia każdego członka grupy.

Przykładem zabawy z elementami team buildingu są drużynowe igrzyska olimpijskie, podczas których uczestnicy rywalizują w ciekawych konkurencjach – takich jak bieg z przeszkodami czy wyścig na skrzyniach. Do tego, żeby wygrać, nie potrzeba wyłącznie dobrej kondycji i sprawności fizycznej. Dużo ważniejsze są współpraca i skuteczna komunikacja!

Inne atrakcje team buildingowe, które można zorganizować w hotelu na imprezę integracyjną to: budowa maszyny Goldberga, warsztaty kulinarne lub taneczne, zabawa scenariuszowa (na przykład gra detektywistyczna).

Turniej kulinarny dla firm, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka koło Karpacza

Pomysły na sportową integrację?

Sportowe imprezy integracyjne to lubiana forma zacieśniania więzi miedzy pracownikami. Umożliwia zdrową rywalizację, ale wymaga także współpracy i komunikacji. Pozwala się zrelaksować i przyjemnie zmęczyć. Oczywiście integracja przez sport musi być dostosowana do różnych poziomów zaawansowania sportowego i preferencji uczestników. Ważne, aby każdy miał szansę wziąć w niej udział i dobrze się przy tym bawić.

Jakie są najpopularniejsze pomysły na sportową integrację? Na przykład olimpiada firmowa – mamy wtedy różne konkurencje do wyboru, każdy znajdzie coś na miarę swoich sił i możliwości. Albo klasyczny turniej sportowy. Pracownicy będą rywalizować w grze w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę. Bardzo lubiane są także wycieczki rowerowe albo wyprawy z kijkami do nordic walking połączone z piknikiem. Jeśli macie w pobliżu rzekę lub jezioro, możecie zorganizować wyścig kajakowy dla pracowników. To świetny sposób, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i wzmocnić zespół. Doskonałym sposobem na integrację jest też paintball. Drużyny mogą rywalizować ze sobą, a jednocześnie nawiązywać nowe znajomości.

Wyjazdy integracyjne hotele?

Wyjazdy integracyjne do hoteli to doskonały sposób na wzmocnienie relacji między pracownikami lub uczestnikami, a jednocześnie na zdobycie nowych doświadczeń i wspólną zabawę. Jaką lokalizację wybrać?

  • Hotele w górach oferują wiele atrakcji, takich jak wycieczki piesze lub rowerowe, wspinaczka, narciarstwo czy snowboard. To świetny sposób, aby wzmocnić zespół i spędzić czas na świeżym powietrzu.
  • Hotele nadmorskie to plaża i sporty wodne, a więc także wspaniałe sposoby spędzania czasu.
  • Hotele ze spa oferują różnego rodzaju zabiegi relaksacyjne, takie jak masaże, saunę, jacuzzi itp. A to oznacza możliwość odprężenia i zregenerowania.
  • Hotele na wsi proponują wiele atrakcji, takich jak jazda konna, wycieczki piesze lub rowerowe, spływy kajakowe. Pozwalają odetchnąć od miejskiego zgiełku i spędzić czas w otoczeniu natury.
  • Hotele w centrach miast to możliwość zwiedzania zabytków, muzeów, galerii sztuki czy uczestniczenia w imprezach kulturalnych.

Najlepsze hotele na wyjazd integracyjny?

Od tego, jaki wybierzemy hotel na wyjazd integracyjny może zależeć atmosfera całego spotkania. Nawet najlepsze oferty hoteli konferencyjnych często pomijają to, jaką aurę ma samo miejsce. Albo to, czy obsługa jest faktycznie otwarta na ludzi i potrafi sprawić, że poczują się oni fantastycznie. A przecież udane spotkania firmowe to takie, kiedy nic nie jest wymuszone i każdy czuje się swobodnie.

Jeśli zatem szukacie miejsca idealnego, to najlepiej sprawdźcie sami, czy mielibyście ochotę wypić tam kawę albo wybrać się z najbliższą osobą. Hotele zawsze zachęcają, żeby zorganizować imprezy firmowe właśnie u nich. Ale na firmowy wyjazd wybierajcie miejsca z klimatem i takie, które zapewnią możliwość oderwania się od codzienności. Niezależnie od tego, czy będzie to średniowieczny zamek, stylowy dwór czy nowoczesny hotel konferencyjny najważniejsi są ludzie. To oni tworzą atmosferę i to oni są celem całej imprezy.

Mapa dojazdu

Najczęściej zadawane pytania

Najciekawsze atrakcje na wyjazd integracyjny?

Trudno zrobić ranking najciekawszych atrakcji na wyjazd integracyjny, bo różne są grupy pracownicze, ich preferencje i oczekiwania. Ale kilka „pewniaków” to: park linowy, escape room, paintball, degustacja wina albo piw rzemieślniczych, gra miejska czy gra scenariuszowa. Doświadczony organizator imprez integracyjnych, na przykład firma eventowa Dwór Korona Karkonoszy z Sosnówki k. Karpacza oferuje aż 113 scenariuszy spotkań firmowych do wyboru.

Hotel na wyjazd firmowy?

Wybór odpowiedniego hotelu na wyjazd firmowy może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu wyjazdu i zadowolenia uczestników. Oto kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze hotelu na wyjazd firmowy: lokalizacja - hotel powinien być dobrze położony, z łatwym dostępem do różnych atrakcji i udogodnień; infrastruktura - hotel powinien być wyposażony w odpowiednie zaplecze, takie jak sale konferencyjne, centrum biznesowe, restauracje; jakość obsługi - hotel powinien oferować wysoką jakość obsługi, z zespołem pracowników gotowych do pomocy w każdej sytuacji. I jeszcze cena - hotel powinien oferować przystępne ceny, z uwzględnieniem wymagań i potrzeb uczestników.

Miejsce na wyjazd integracyjny?

Dokąd zabrać pracowników na wyjazd integracyjny? Do wyboru są różne obiekty: centra konferencyjne; ośrodki wypoczynkowe; hotele nad morzem; hotele w górskich kurortach; gospodarstwa agroturystyczne, parki krajobrazowe. Ostateczny wybór miejsca na wyjazd integracyjny zależy od preferencji i liczby uczestników, budżetu i celu wyjazdu. Ważne, aby miejsce było dobrze przygotowane do organizacji imprezy integracyjnej i oferowało odpowiednie udogodnienia i atrakcje.

Hotel imprezy integracyjne?

Hotele często oferują szeroki wachlarz imprez integracyjnych, które pomagają wzmocnić relacje między uczestnikami, zintegrować zespół i dostarczyć rozrywki. Oto kilka przykładów imprez integracyjnych, które mogą być zorganizowane w hotelach: wieczór karaoke, impreza tematyczna, na przykład hawajska czy w stylu lat 80., warsztaty kulinarne, paintball, zabawy scenariuszowe, turnieje gier planszowych.

Szybki kontakt Zamów ofertę