Imprezy firmowe Karpacz

Zawsze jest dobry czas na budowanie zespołu!

imprezy firmowe

Dlaczego właśnie Karpacz na imprezy firmowe?

Poznaj tylko kilka powodów, dla których warto organizować imprezy firmowe w w Karpaczu:

Przepiękne otoczenie. Karpacz jest położony w otoczeniu niesamowitych  Karkonoszy. Natura tych gór jest zachwycająca o każdej porze roku, co sprawi, że impreza firmowa będzie miała wyjątkowy charakter.

Różnorodność atrakcji. Karpacz przez cały rok oferuje wiele atrakcji. Można tu uprawiać różne sporty, takie jak narciarstwo, snowboard, wspinaczkę czy trekking. Poza tym znajdziemy tu liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne.
Prestiżowa lokalizacja. Wybierając Karpacz na miejsce imprezy firmowej, firma może zyskać prestiż w oczach swoich pracowników i partnerów biznesowych. To eleganckie miejsce przyciąga uwagę i tworzy pozytywne skojarzenia.
Infrastruktura konferencyjna. W Karpacz znajduje się wiele obiektów konferencyjnych, które są doskonale przystosowane do organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych. Dzięki temu można połączyć przyjemne z pożytecznym – efektywna praca i relaks w jednym.
Możliwość integracji. Karpacz oferuje wiele miejsc, gdzie można zorganizować różnego rodzaju imprezy firmowe i eventy integracyjne, które pomogą w zacieśnianiu więzi między pracownikami. Mogą to być wspólne wycieczki, warsztaty czy wieczorne imprezy tematyczne.
Liczne opcje zakwaterowania i gastronomii. W Karpaczu znajdziemy liczne hotele, pensjonaty i restauracje, które oferują wysoki standard usług. Ponadto jest też kilka stylowych dworów i pałaców, które dodatkowo mogą podnieść prestiż imprezy firmowej. Goście będą mieli szeroki wybór miejsc do zakwaterowania oraz różnorodne opcje kulinarne.
Karpacz to też inspirująca atmosfera. Przyroda, góry, świeże powietrze – to wszystko może stworzyć inspirującą atmosferę, która pobudzi kreatywność i pomysłowość uczestników imprezy firmowej.
Rozrywka i relaks w Karpaczu. Po intensywnym dniu pracy, uczestnicy będą mieli możliwość relaksu w jednym z lokalnych spa, spacerów po okolicy czy po prostu odpoczynku na świeżym powietrzu.
Jak widać, Karpacz i Karkonosze to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej ze względu na swoje piękno, różnorodność atrakcji, prestiżową lokalizację, dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz inspirującą atmosferę.

Bankiet firmowy, uroczysta kolacja - okolice Karpacza

Gdzie na imprezy firmowe Karpacz? Poznaj Dwór Korona Karkonoszy!

Specjalnością Dworu Korona Karkonoszy jest kompleksowa organizacja imprez firmowych i team building. Jesteśmy skuteczni na każdym etapie – od pomysłu, poprzez dobór oryginalnych atrakcji aż po efektywną realizację planu!

Dwór Korona Karkonoszy to miejsce, w którym każdy poczuje się doceniony i ważny, a dzięki temu z przyjemnością otworzy się na budowanie silnego zespołu! Oferujemy ponad 100 scenariuszy imprez firmowych oraz ciekawe atrakcje na eventy. Charakter i  dynamikę firmowej imprezy dopasujemy do indywidualnych preferencji naszych gości.

Imprezy firmowe Karpacz? Jesteśmy na wyciągnięcie ręki!

imprezy firmowe team building
warsztaty kulinarne

Dobry pomysł na imprezy firmowe w Karpaczu

Zdradzamy nasz pomysł na imprezy firmowe w Karpaczu, zobaczcie sami!

Mamy na swoim koncie ponad 1150 imprez firmowych zorganizowanych dla klientów z Polski i zagranicy. Wyróżnia nas nie tylko atrakcyjna lokalizacja i stylowa sceneria, ale przede wszystkim oryginalne pomysły na wspólne spędzanie czasu, które integrują nawet naprawdę wymagające osoby. Przyjeżdżają do nas grupy pracowników, a wyjeżdża zgrany zespół!

Naszą siłą jest też lokalność – częstujemy miejscowymi przysmakami i pokazujemy, jak przygotowywać regionalne piwa, wypieki i sery. Nie boimy się wyzwań – organizujemy niezapomniane spływy pontonowe, loty balonem, skoki na bungee i przejazdy off-roadowe oraz gry terenowe. A wszystko to w niesamowitej górskiej scenerii.

Dbamy o potrzeby wszystkich gości – proponujemy wciągające gry scenariuszowe, ciekawe warsztaty i pokazy oraz imprezy z zabawnym motywem przewodnim.

Zabawa na imprezie integracyjnej w Dworze Korona Karkonoszy

Imprezy dla firm w górach - integracja na poziomie!

Jak skutecznie zintegrować zespół? Najlepiej zapewnić pracownikom atrakcyjny wyjazd lub szkolenie, podczas których rozwiną swoje umiejętności i pogłębią łączące ich relacje. Profesjonalnie zorganizowane imprezy dla firm w górach skutecznie odstresują pracowników i dostarczą im pozytywnej energii do dalszej pracy.

Tylko silny i zaangażowany zespół buduje konkurencyjność i trwałość każdej firmy!

Ponad 25 lat doświadczenia nauczyło nas odpowiedniego podejścia. Nawet bardzo wymagające zespoły wracają zawsze zadowolone. Wybierając naszą ofertę otrzymujesz stałą opiekę event managera, który na bieżąco reaguje nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na sytuację i atmosferę panującą wewnątrz grupy.

gra terenowa w górach Karkonosze

Piknik firmowy Karpacz

Pikniki firmowe w Karpaczu są świetnym sposobem na zintegrowanie zespołu. W mniej formalnej atmosferze pracownicy mają okazję do lepszego poznania się nawzajem, co może przyczynić się do lepszej współpracy w miejscu pracy.
Pracownicy doceniają, gdy firma dba o ich dobre samopoczucie i organizuje dla nich wydarzenia rekreacyjne. Piknik firmowy Karpacz to doskonała okazja do zapewnienia im rozrywki, pysznego jedzenia i aktywności na świeżym powietrzu, co może znacząco podnieść morale wśród pracowników.
Wiele pikników firmowych w okolicach Karpacza jest organizowanych w formie wydarzeń rodzinnych, w których pracownicy mogą wziąć udział razem ze swoimi rodzinami. To tworzy jeszcze bardziej przyjacielską atmosferę i pokazuje, że firma troszczy się nie tylko o pracowników, ale także o ich bliskich.
Wspólny czas na świeżym powietrzu pozwala pracownikom odpocząć od codziennych obowiązków i stresu związanego z pracą. Możliwość spędzenia czasu w plenerze, uczestnictwo w grach i zabawach oraz delektowanie się smacznym jedzeniem może być doskonałą formą relaksu.
Organizacja pikników firmowych w Karpaczu pokazuje, że firma jest troskliwa, angażuje się społecznie i dba o swoich pracowników. To może przyczynić się do lepszego wizerunku firmy zarówno wśród pracowników, jak i społeczności lokalnej.
Pikniki firmowe w Karpaczu mogą być również formą nagrody dla pracowników za ich wysiłek i zaangażowanie. Wiedząc, że firma organizuje takie wydarzenia, pracownicy mogą być bardziej zmotywowani do osiągania dobrych wyników w pracy.
Warto jednak pamiętać, że organizacja udanego pikniku firmowego wymaga odpowiedniego planowania i uwzględnienia różnych preferencji pracowników, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

przygotowanie do pikniku firmowego i grilla w ogrodach Dworu Korona Karkonoszy
zimny bufet, catering na imprezę w plenerze. Poczęstunek w Dworze Korona Karkonoszy

Imprezy firmowe Karpacz - poczuj adrenalinę i endorfiny!

Imprezy firmowe Karpacz? Sprawimy, że będzie się działo! Spływ pontonem raftingowym lub kajakiem, skoki na bungee, rajd off-roadowy, wspinaczka skałkowa, downhill, lot balonem lub helikopterem – atrakcje organizowane przez Dwór Korona Karkonoszy zapewniają potężną dawkę adrenaliny! To także oryginalny pomysł na rozkoszowanie się pięknem okolicy z zupełnie innej perspektywy.

Możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych okolicznościach jest niezapomnianym przeżyciem i doskonałym narzędziem budowania więzi w grupie. Warto podjąć ryzyko i przyłączyć się do zabawy, by poczuć prawdziwy dreszczyk emocji!

off road na imprezie firmowej

Zabawa, relaks i wypoczynek - slow life na imprezie firmowej

Ciekawe i zabawne warsztaty, pokazy warzenia piw rzemieślniczych, degustacje lokalnych przetworów to tylko niektóre pomysły, by powrócić do korzeni i dawno zapomnianych pasji. Z naszą pomocą uwolnisz skrywany dotąd potencjał swoich pracowników i pozwolisz im skutecznie wyciszyć i ukoić zmysły.

Strefa relaksu, spokojne spacery, bujanie się w hamaku, zbieranie kwiatów w ogrodzie czy warsztaty muzyczne lub teatralne to proste przyjemności, których tak bardzo brak nam na co dzień. Jeżeli towarzyszy im możliwość zakosztowania przysmaków lokalnej kuchni – nic więcej nie potrzeba do pełni szczęścia!

imprezy firmowe - strefa relaksu

Firmowy bal, ognisko i gra scenariuszowa - dla każdego coś dobrego

Dwór Korona Karkonoszy został stworzony dla tych, którzy cenią zabawę w dobrym towarzystwie. Nasza Dworska Sala Balowa, Sala Kominkowa, kawiarnia i ogród to idealne przestrzenie na oryginalne imprezy tematyczne, na przykład w luksusowym stylu lat 20. lub ekstrawaganckim stylu lat 80. A może bal przebierańców? Nic nie integruje mocniej, niż wspólna zabawa taneczna do białego rana!

Dodatkowym elementem zabawy na parkiecie mogą być różnego rodzaju gry scenariuszowe. Wspólne rozwiązywanie zagadek umysłowych skutecznie rozkręci również tych, którzy wolą ruszać głową niż nogami.

grywalizacja na imprezach firmowych

Team building i maszyna Goldberga

Nic tak nie integruje zespołu jak wspólne budowanie maszyny Goldberga. Ta zabawa team buildingowa skutecznie uczy prawidłowej komunikacji, efektywnej współpracy i logicznego myślenia. Wyzwala też ukryte pokłady kreatywności. A przy tym zwykle jest dużo śmiechu i rodzą się niebanalne pomysły. Po tej zabawie zespół może już wspólnie osiągnąć każdy cel.

budowa maszyny Goldberga na imprezie firmowej

Imprezy firmowe w górach - poznaj Karpacz i okolice

Karkonosze zachwycą każdego. To miejsce przyciąga przez cały rok. Imprezy firmowe Karpacz to więcej niż myślisz. Śnieżka, zalew Sosnówka czy Kaplica św. Anny - tu nikt się nie nudzi!

 • Widok na Sosnówkę z nad zalewu

  Zalew Sosnówka

  Ten sztuczny zbiornik wodny, położony u stóp zjawiskowych szczytów Karkonoszy, powstał w miejscu dawnych stawów rybnych. Spacer nad zalew z Dworu Korona Karkonoszy zajmuje zaledwie kilka minut, a trasa pozwala podziwiać wspaniałe widoki po drodze.Jednym z potoków zasilających Zalew Sosnówka jest Sośniak, którego końcowy bieg ukryty jest pod ziemią. Część zalewu ograniczona jest betonową tamą i wałami, których najwyższy punkt sięga 370 metrów.
 • atrakcje i zabytki w Sosnówce

  Dobre Źródło i Kaplica św. Anny

  To jeden z najciekawszych obiektów turystyki sakralnej. Kaplica św. Anny położona jest na porośniętym lasem zboczu szczytu liczącego 784 m n.p.m. Stanowi doskonały punkt widokowy, ale tym, co przyciąga do niej większość turystów jest nadal bijące źródełko, nazywane przez miejscowych „świętym źródłem” lub „źródłem miłości”.Kaplica ma bardzo ciekawy, eliptyczny kształt. Wybudowano ją w taki sposób, by ołtarz znajdował się dokładnie nad miejscem, z którego źródło wypływa ze skały. Sam ołtarz sprowadzono z kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce. Zdaniem archeologów, miejsce to otaczano kultem już w czasach neolitu.
 • Widok na szczyt Śnieżki od strony Sosnówki, Karkonosze

  Karkonosze, Śnieżka i górskie szlaki

  Wejście na Śnieżkę przez wielu uważane jest za kultowe. Szczyt o wysokości 1603 m n.p.m. jest najwyższym szczytem nie tylko polskich Karkonoszy, lecz także Republiki Czeskiej. Teren Śnieżki stanowi park narodowy, dlatego można się po nim poruszać jedynie w ramach wytyczonych szlaków. Dojście na sam szczyt zajmuje ok. 3 godzin.Karkonoski Park Narodowy to nie tylko Śnieżka. Na szczególną uwagę zasługują także wodospady: Kamieńczyka, Szklarki i Podgórnej oraz Śnieżne Kotły, czyli dwie bliźniacze polodowcowe formacje skalne przedzielone skalistą Grzędą.
 • atrakcje Karkonosze, Chojnik, Sosnówka koło Karpacza

  Zamek Chojnik

  Ruiny murowanego zamku z XIV wieku, położonego na wzgórzu Chojnik (627 m n.p.m.) nad dzielnicą Jeleniej Góry, to jedna z największych atrakcji turystycznych regionu. Z najpopularniejszych kurortów prowadzą do niego piękne i malownicze trasy, które można pokonać pieszo lub samochodem.Ze względu na swoje położenie, zamek Chojnik przez wiele wieków pozostawał niezdobyty. W 1675 roku zniszczył go pożar, który pojawił się w wyniku uderzenia pioruna. Dziś zamek stanowi znakomity punkt widokowy do podziwiania Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich i całej Kotliny Jeleniogórskiej. Szczególne wrażenie na turystach robi 150-metrowe urwisko, które opada wzdłuż zamku do tzw. Piekielnej Doliny.

Niezapomniane imprezy firmowe Karpacz? Wybierz Dwór Korona Karkonoszy!

8 powodów, dla których warto zorganizować firmową imprezę właśnie u nas

Dwór Korona Karkonoszy to Miejsce Chwil Wyjątkowych! To efekt 25 lat intensywnej pracy specjalistów w swoich dziedzinach, dla których satysfakcja gości jest priorytetem!

2000 m kw przestrzeni

Do pełnej dyspozycji naszych gości oddajemy najpiękniejsze oraz najbardziej stylowe sale, wnętrza i ogrody w regionie.

Zaufanie gości

Ponad 1150 zorganizowanych imprez, ponad 4500 pisemnych referencji, ponad 3500 pozytywnych publikacji w mediach.

Regionalne specjały na stołach

Kuchnia inspirowana ideą „slow food”, oferująca ponad 200 przysmaków, które zaspokoją wszystkie kubki smakowe.

Wygodna lokalizacja

Zapierająca dech w piersiach i dobrze skomunikowana okolica od lat przyciąga gości z całego świata!

Ponad 100 oryginalnych atrakcji!

Możliwość skonfigurowania w pełni spersonalizowanego wydarzenia, które zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników.

Stylowe przestrzenie

Komfortowe noclegi w najpiękniejszych okolicznościach przyrody!

Sprawdzeni lokalni podwykonawcy i dostawcy

Za naszym sukcesem stoi cały szereg doświadczonych i w pełni zaangażowanych ludzi z pasją do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Dedykowany event manager

Stała opieka na każdym etapie realizacji eventu – od tworzenia koncepcji, po przygotowywanie pamiątek z wyjazdu!

Karpacz - jedyne takie miejsce na Ziemi...

Ta niewielka, niezwykle urocza miejscowość turystyczna położona w Karkonoszach swoją popularnością przebiła Zakopane!

To wręcz idealne miejsce na imprezę firmową. Niewątpliwym atutem Karpacza jest otoczenie – majestatycznie wznoszące się szczyty Karkonoszy oraz dolina rzeki Łomnicy wraz z licznymi górskimi potokami. Naszym zmęczonym pracownikom możemy zaproponować wypad w góry, który z pewnością okaże się balsamem dla ciała i ducha, po miesiącach ciężkiej pracy.

Dla osób, które nie są pasjonatami pieszych wędrówek, jest tutaj wiele atrakcji wartych zobaczenia. Jedną z nich jest zabytkowy kościół Wang z XII w., przeniesiony do Karpacza z Norwegii (Vang) w drugiej połowie XIX wieku. Jest to jedyna tego typu świątynia w Polsce oraz jedna z nielicznych w Europie. W bezpośrednim sąsiedztwie kościoła znajduje się także cmentarz w stylu skandynawskim. Oprócz tego w Karpaczu znajdziemy czynny tor saneczkowy oraz skocznię narciarską. Jednym słowem – Karpacz atrakcje imprezy!

Karpacz i jego okolice to też idealne miejsce na spotkania integracyjne, eventy firmowe, bankiety, konferencje i szkolenia. Karkonosze to też chętnie wybierany region na spotkania biznesowe, miejsce negocjacji, ale też wypady w góry czy wesele Karpacz.

Karpacz, widok na część miasta

Impreza firmowa w Karpaczu - tu jest pięknie!

Impreza firmowa w Karpaczu będzie idealną odskocznią od wielkomiejskiego stylu życia. Każdy z pracowników znajdzie tu coś dla siebie – zarówno osoby lubiące aktywny wypoczynek, jak i te preferujące beztroski relaks.

Karpacz i okolice to wymarzone miejsce do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych czy poznawania miejscowego folkloru. Z drugiej strony możemy się tu wyciszyć i spokojnie kontemplować naturę. Zorganizuj imprezę firmową w samym sercu natury – wśród niezliczonej ilości pagórków, jezior i zamków, otoczonych groźnie wznoszącymi się szczytami góry Śnieżki i poczuj magię polskich Karkonoszy!

Zapraszamy także do pięknego obiektu – Dwór Korona Karkonoszy – położonego w Sosnówce, leżącej zaledwie 5 km od Karpacza! Organizujemy eventy firmowe „szyte na miarę”, dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

W naszej ofercie proponujemy kilkadziesiąt scenariuszy imprez firmowych, m.in. jazdę quadami, zimową szkołę przetrwania, biesiadę piwną z ogniskiem. Posiadamy także stylową, klimatyzowaną Salę Balową, mieszczącą 170 osób!