Imprezy firmowe Karpacz

Zawsze jest dobry czas na budowanie zespołu!

Karpacz - jedyne takie miejsce na ziemi...

Ta niewielka, niezwykle urocza miejscowość turystyczna położona w Karkonoszach, swoją popularnością przebiła Zakopane!

To wręcz idealne miejsce na imprezę firmową. Niewątpliwym atutem Karpacza jest otoczenie – majestatycznie wznoszące się szczyty Karkonoszy oraz dolina rzeki Łomnicy wraz z licznymi górskimi potokami. Naszym zmęczonym pracownikom możemy zaproponować wypad w góry, który z pewnością okaże się balsamem dla ciała i ducha, po miesiącach ciężkiej pracy.

Dla osób, które nie są pasjonatami pieszych wędrówek, jest tutaj wiele atrakcji wartych zobaczenia. Jedną z nich jest zabytkowy kościół Wang z XII w., przeniesiony do Karpacza z Norwegii (Vang) w drugiej połowie XIX w. Jest to jedyna tego typu świątynia w Polsce oraz jedna z nielicznych w Europie. W bezpośrednim sąsiedztwie kościoła znajduje się także cmentarz w stylu skandynawskim. Oprócz tego w Karpaczu znajdziemy czynny tor saneczkowy oraz skocznię narciarską. Jednym słowem – Karpacz atrakcje imprezy!

Karpacz i jego okolice to też idealne miejsce na spotkania integracyjne, eventy firmowe, bankiety, konferencje i szkolenia. Karkonosze to też chętnie wybierany region na spotkania biznesowe, miejsce negocjacji, ale też wypady w góry czy wesele Karpacz.

Impreza firmowa w Karpaczu - tu jest pięknie!

Impreza firmowa w Karpaczu będzie idealną odskocznią od wielkomiejskiego stylu życia. Każdy z pracowników znajdzie tu coś dla siebie – zarówno osoby lubiące aktywny wypoczynek, jak i te preferujące beztroski relaks.

Karpacz i okolice to wymarzone miejsce do pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych czy poznawania miejscowego folkloru. Z drugiej strony możemy się tu wyciszyć i spokojnie kontemplować naturę. Zorganizuj imprezę firmową w samym sercu natury – wśród niezliczonej ilości pagórków, jezior i zamków, otoczonych groźnie wznoszącymi się szczytami góry Śnieżki i poczuj magię polskich Karkonoszy!

Zapraszamy także do pięknego obiektu – Dwór Korona Karkonoszy – położonego w Sosnówce, leżącej zaledwie 5 km od Karpacza! Organizujemy eventy firmowe „szyte na miarę”, dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

W naszej ofercie proponujemy kilkadziesiąt scenariuszy imprez firmowych, m. in. jazdę quadami, zimową szkołę przetrwania, biesiadę piwną z ogniskiem. Posiadamy także stylową, klimatyzowaną Salę Balową, mieszczącą 170 osób!