Imprezy firmowe Wrocław

Team Building
Imprezy firmowe Wrocław - imprezy firmowe w Karkonoszach

Dolny Śląsk od dawna jest polskim centrum wesel – właśnie tu znajdziemy najwięcej domów weselnych, które przyciągają pary z całego kraju. Od jakiegoś czasu jednak Dolny Śląsk i Wrocław pretendują także do miana stolicy imprez firmowych. Z czego to wynika? Imprezy firmowe Wrocław – nie tylko stolica województwa ma potencjał!

Imprezy firmowe Wrocław

Eventy dla firm organizowane na Dolnym Śląsku cieszą się szczególną popularnością wśród firm z całej Polski i zagranicy. Źródło sukcesu tego regionu jest takie samo, jak przyjęć weselnych. I ślub w górach, i impreza firmowa z widokiem na górskie szczyty są czymś wyjątkowym! Wrocław i Dolny Śląsk to obszar bardzo atrakcyjny turystycznie. Biorąc pod uwagę imprezy firmowe Wrocław i okolice mają do zaoferowania dużo więcej, niż niemal każdy inny region.

Sala balowa na imprezy firmowe i sala weselna Dolny Śląsk, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka koło Karpacza

Znajdziemy tu malownicze doliny, jeziora, lasy, zabytki, wspaniałą architekturę, oraz oczywiście Karkonosze. A obiekty konferencyjne w górach zapewniają pełen wachlarz usług eventowych. Imprezy firmowe w górach cieszą się szczególną popularnością, oferując uczestnikom atrakcje niedostępne nigdzie indziej. A tajemnicza, pierwotna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki są tu niejako wisienką na torcie.

Blok CTA

Szukasz miejsca na imprezę firmową?

Właśnie znalazłeś!
Zamek księcia Henryka i widok na Zalew Sosnówka

Atrakcyjność regionu dla turystów zaowocowała bogatą bazą noclegową i usługową. Ale takich miejsc jest przecież w Polsce więcej. To, co daje Wrocławiowi przewagę nad na przykład miejscowościami nadmorskimi to prężnie rozwijająca się gospodarka Dolnego Śląska. Silna obecność tego sektora w tym rejonie owocuje z jednej strony dużą liczbą potencjalnych uczestników imprez firmowych, a z drugiej mnogością różnego rodzaju szkoleń i warsztatów, które oferowane są na Dolnym Śląsku. Dzięki temu decydując się na imprezy firmowe we Wrocławiu możemy wybierać spośród wielu rodzajów eventów.

Organizacja imprez integracyjnych – firma eventowa Dwór Korona Karkonosze, Sosnówka k. Karpacza

Imprezy firmowe dla pracodawcy to zawsze pewne koszty i wysiłek organizacyjny. A dla pracowników firmy to rodzaj bonusu i forma ich docenienia. Dlatego jeśli już zdecydujemy się na integrację firmową pod egidą pracodawcy, to wszystko musi być dobrze zorganizowane. Chodzi o to, że pracownicy po wyjeździe z pewnością będą oceniać pracodawcę. I na pewno docenią zarówno starania, jak i wybrane miejsce na integrację firmową.

Na przykład Dwór Korona Karkonoszy oferuje kilkadziesiąt rodzajów imprez firmowych, od konferencji przez bankiety, eventy team buildingowe czy zabawy scenariuszowe.

Jak wybrać miejsce na imprezy firmowe?

Na przykład udany wyjazd w góry połączony ze szkoleniem, zabawą i wieloma atrakcjami z pewnością będzie dobrze wspominany i doceniony. A dodatkowo jeszcze, jeśli będzie to wyjazd firmowy w miejsce, do którego i tak by się chętnie wybrali, to pracodawca zdobędzie kolejne punkty u swojej załogi. I odwrotnie. Jeśli organizacji imprez firmowych na każdym kroku będzie towarzyszyć bylejakość i oszczędność na wszystkim, to uczestnicy poczują się mocno rozczarowani i mogą „odwdzięczyć się” podobnym stosunkiem do pracy u takiego pracodawcy. I choć nie ma idealnej imprezy integracyjnej, to jednak przeglądając ofertę wyjazdów integracyjnych wybierajmy te najlepsze.

Miejsce na imprezy integracyjne

Miejsce na imprezy integracyjne najlepiej jest wybrać według kryteriów:

 • atrakcyjna lokalizacja,
 • obiekt zapewniający pełną infrastrukturę szkoleniową,
 • miejsce z częścią  hotelową,
 • doświadczenie organizatora,
 • opinie o agencji eventowej,
 • referencje firmy eventowej.

Wszyscy wiedzą, że spotkanie integracyjne pracowników powinno odbyć się w miejscu, gdzie mogą oni w dogodnym momencie odpocząć w swoim pokoju albo ogrodzie. I najlepiej, by był to obiekt zapewniający wyłączność na czas imprezy firmowej. Pracownicy wtedy faktycznie się zintegrują, a nie będą nawiązywać znajomości z innymi gośćmi hotelu czy restauracji.

Ognisko integracyjne zimą, Sosnówka k. Karpacza

Imprezy integracyjne Wrocław

Spośród imprez firmowych szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszą się te ukierunkowane na team building i budowanie więzi w zespole. Również jeśli chodzi o imprezy integracyjne Wrocław ma wiele do zaoferowania. Chodzi tu zarówno o dostępność tego typu wydarzeń, jak i ich różnorodność. Imprezy integracyjne na Dolnym Śląsku pozwalają nam jednego dnia odkrywać zabytki w mieście, drugiego uczestniczyć w szkoleniu czy warsztatach, a trzeciego wziąć udział w locie śmigłowcem czy wyścigu z przeszkodami po bezdrożach Karkonoszy. Infrastruktura komunikacyjna Dolnego Śląska pozwala w krótkim czasie przemieścić się z Wrocławia do Karpacza czy Sosnówki. 

Atrakcje na imprezy firmowe

Jak zauważa Joanna Hoc-Kopiej, ekspertka Dworu Korona Karkonoszy: „Nasi klienci bardzo chętnie korzystają z różnorodnej oferty imprez firmowych, łącząc konferencję z biesiadą staropolską czy wycieczką śladami lokalnego rzemiosła. Spośród imprez integracyjnych prawdziwym hitem jest Turniej kulinarny, choć w ostatnim czasie dużą konkurencją dla niego są nasze Igrzyska firmowe” – kończy wypowiedź.

Team building w górach

Jeśli chodzi o imprezy firmowe Wrocław i Dolny Śląsk to prawdziwe dobrodziejstwo urodzaju. Niezależnie do tego, jaki event wybierzemy możemy być pewni, że wrażenia z uczestnictwie w nim będą naprawdę niezapomniane.

Organizacja imprezy firmowej

Każdy manager wie, jak ważna dla budowania mocnego zespołu jest organizacja firmowej imprezy integracyjnej. Takie spotkanie pracowników poza miejscem zatrudnienia pozwala budować i wzmacniać więzi w zespole. Poprawia też komunikację i pozwala się lepiej poznać. Impreza integracyjna zbliża pracowników i wzmacnia firmę. Jeśli chcemy w przyszłości korzystać z efektu synergii i liczymy na to, że zespół będzie się rozwijał, to musimy też w niego nieco zainwestować.

Organizator eventów

Każdy organizator będzie dążył do przygotowania idealnej imprezy. Jednak czy to jest w ogóle możliwe? A jeśli tak, to jak się za nią zabrać? Najciekawsze są imprezy tematyczne. Na przykład impreza w stylu Dzikiego Zachodu albo zabawa w kasynie czy po prostu impreza przebierana. Pozwala to pracownikom trochę bardziej wyrazić siebie i sprawia, że jest to event, na który niecierpliwie się czeka. A fakt, że trzeba się do niego przygotować, choćby wypożyczając odpowiedni strój, powoduje ekscytację i zaciekawienie. Taka impreza jest też świetnym elementem dającym nieco wytchnienia od rutyny codziennej pracy i domowych albo rodzinnych obowiązków.

Atrakcje na imprezy firmowe – degustacja piwa rzemieślniczego

Motyw imprez firmowych może być właściwie dowolny. Zabawa na takiej imprezie integracyjnej pozwala zupełnie się odprężyć i wyjść z codziennych ról. Na przykład szef może przebrać się za żebraka, a szeregowy pracownik za króla. Innym elementem istotnym w czasie firmowej imprezy są dodatkowe atrakcje i niespodzianki. Zapewnijmy uczestnikom zwroty akcji i odrobinę adrenaliny. Na przykład możemy przygotować zabawę scenariuszową polegającą na rozwiązaniu zagadki kryminalnej czy poszukiwaniu skarbów. Albo w ramach firmowych niespodzianek zapewnić chętnym lot balonem albo helikopterem. Warto właśnie pod tym kątem śledzić ofertę spotkań integracyjnych.

Co powinny zawierać oferty dotyczące imprez firmowych?

Oferta na organizację imprezy firmowej powinna zawierać przede wszystkim cenę za catering i noclegi dla jednego uczestnika. Dodatkowo w przypadku, kiedy w ofercie znajdą się dodatkowe atrakcje albo usługi, to również cenę z kwotą przypadającą na jednego uczestnika albo kwotę obejmującą całość organizacji imprezy firmowej. W przypadku kilkudniowej imprezy integracyjnej oferta imprezy firmowej powinna również zawierać dokładną liczbę noclegów i posiłków. Na pewno warto zainteresować się ofertami sprawdzonych firm eventowych, dysponujących doświadczeniem i odpowiednimi narzędziami oraz kontaktami, ułatwiającymi organizację imprezy firmowej szytej na miarę. A czasem nawet własnym obiektem na eventy firmowe, jak w przypadku Dworu Korona Karkonoszy w Sosnówce.

Pokoje w Dworze Korona Karkonoszy

Po co tak właściwie organizować imprezy integracyjne dla firm?

Impreza integracyjna dla pracowników to znakomity sposób na to, aby przynajmniej na chwilę oderwać się od obowiązków służbowych i nieco zaszaleć w pracowniczym gronie. To doskonała okazja do tego, aby porozmawiać na neutralnym gruncie na tematy niezwiązane z pracą, lepiej się poznać i wzmocnić więzi. Organizacja imprez integracyjnych może przynieść mnóstwo korzyści w perspektywie długoterminowej. Zespół pracowniczy, który spędza ze sobą czas poza godzinami w biurze, ma szanse zbudować przyjacielskie relacje, co przyczynia się do poprawy atmosfery na co dzień i lepsze zrozumienie w pracy. Zintegrowany zespół może więcej. Sprawnie rozwiązuje wszelkie problemy, czerpie maksimum korzyści z wiedzy i umiejętności swoich poszczególnych członków i wytrwale dąży do założonych celów. Dzięki temu osiąga spektakularne sukcesy i przyczynia się do rozwoju firmy.

Blok CTA

Szukasz miejsca na imprezę firmową na Dolnym Śląsku?

Gwarantujemy wyjątkową atmosferę i niezapomniane wrażenia!
Sosnówka, widok na zalew z Kaplicy św. Anny

Aby impreza integracyjna przyniosła oczekiwane efekty, musi zostać odpowiednio zorganizowana. Poza miejscem duże znaczenie ma charakter wydarzenia oraz atrakcje zapewnione przez organizatorów. Jak urozmaicić firmową imprezę we Wrocławiu lub okolicach?

Imprezy dla firm we Wrocławiu – atrakcje, które urozmaicą firmowy wyjazd integracyjny

Catering na imprezy firmowe

Tradycyjna impreza integracyjna z tańcem, dobrym jedzeniem i orzeźwiającymi drinkami to popularne rozwiązanie. A co gdyby tak pójść o krok dalej i zorganizować wydarzenie, które zaskoczy uczestników swoim nietypowym charakterem? Wydarzenie pełne niesamowitych atrakcji, które dostarczą pracownikom mnóstwo wyjątkowych wrażeń? Taka impreza z pewnością na długo zapadnie w pamięciach pracowników i da im mnóstwo tematów do rozmów w przerwach od pracy.

Bal firmowy, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza

Organizując imprezę dla firm we Wrocławiu lub okolicach, mamy szerokie pole do popisu. Na Dolnym Śląsku jest wiele znakomitych atrakcji, które mogą urozmaicić każdy event integracyjny. W te urokliwe okolice warto wybrać się na dłużej. W jeden wieczór nie da się zobaczyć i zrobić wszystkiego. Firmową imprezę można przekształcić w kilkudniowy wyjazd integracyjny pełen wyjątkowych aktywności, które wygenerują mnóstwo niesamowitych wspomnień.

Propozycje na wyjazd integracyjny

Atrakcje na wyjeździe integracyjnym można rozpocząć jeszcze przed wieczorną imprezą. Nasze propozycje to:

 • piesza wycieczka po malowniczej okolicy,
 • gra scenariuszowa (na przykład zagadka kryminalna),
 • inspirujące warsztaty (na przykład warsztaty kulinarne ze znanym szefem kuchni, rzemiosła regionalnego czy z podstaw samoobrony),
 • zabawa w parku linowym,
 • runmageddon.

Imprezy firmowe Wrocław - imprezy firmowe w Karkonoszach

Ciekawym rozwiązaniem jest organizacja przyjęcia tematycznego, który przeniesie uczestników w niesamowity, magiczny świat. Dwór Korona Karkonoszy oferuje różne scenariusze imprez integracyjnych – w tym biesiadę piwną, przyjęcie Las Vegas, bal kostiumowy w stylu lat 20 i wiele innych.

Najlepsze imprezy firmowe

Z pewnością warto organizować imprezy i cieszyć się towarzystwem innych ludzi. Zwłaszcza większe imprezy integracyjne często kończą się wspólną zabawą na parkiecie. Ale najważniejsze jest to, że mamy szansę lepiej się poznać i przełamać dystans, który w codziennej pracy raczej przeszkadza niż pomaga. Najlepsze imprezy firmowe to te, na których wszyscy mogą faktycznie się odprężyć i wspólnie dobrze bawić. Choć oczywiście rzadko zdarzają się imprezy integracyjne służące wyłącznie rozrywce. Nawet jeśli nie są wprost połączone ze szkoleniem, to zwykle jednak ich celem jest właśnie team building. Choć celem imprezy firmowej może być też na przykład uczczenie jubileuszu, awansów albo sukcesu biznesowego lub szeroko rozumiana promocja firmy. Czasem też dla naszych stałych kooperantów i klientów organizujemy imprezy, które mają podtrzymać dobre relacje. Chodzi o to, by poprzez taką niezapomnianą imprezę firmową budować i wzmacniać lojalność i chęć dalszej współpracy.

Kreatywne zabawy integracyjne: zespół

Imprezy firmowe Wrocław – jak zorganizować niezapomniany wyjazd team buildingowy?

Imprezę firmową we Wrocławiu lub okolicach można wzbogacić o elementy team buildingu. Czym jest team building? Można określić go jako grupę strategii, które mają wzmocnić grupę pracowniczą i poprawić jej funkcjonowanie na co dzień. Inaczej mówiąc – jest to narzędzie do pracy nad grupą. Zadania team buildingowe uczą współpracy, poprawiają komunikację w zespole pracowniczym, a przy tym rozluźniają atmosferę. Team building to doskonałe rozwiązanie w momencie pojawienia się konfliktów w grupie. Jest to także świetne narzędzie służące do integracji nowo powstałego zespołu.

Team building na imprezie firmowej

Team building może przybrać różne formy – od prostych gier integracyjnych takich jak „Ślepe zaufanie” czy drużynowe „Kalambury”, na turnieju kulinarnym czy paintballu kończąc. Jak urozmaicić imprezę firmową organizowaną we Wrocławiu lub okolicach? Świetnym pomysłem jest przygotowanie wymagającego toru przeszkód po malowniczych górskich terenach. Taka zabawa nie tylko wzmocni zespół i dostarczy mu mnóstwo niezapomnianych przygód, ale również pozwoli podziwiać wyjątkowo urokliwą górską okolicę. W Dworze Korona Karkonoszy można zorganizować firmowe igrzyska olimpijskie, podczas których pracownicy podzieleni na kilka drużyn będą rywalizować w różnych ciekawych konkurencjach. Choćby takich jak gra w piłkę w workach, strzelanie z procy czy wyścig na skrzyniach. Kluczem do zwycięstwa jest współpraca! Uczestnicy zabawy muszą sprawnie się komunikować, uważnie słuchać i wykorzystywać umiejętności i potencjał każdego członka. Tylko dzięki temu osiągną sukces!

Team building - paintball

Impreza firmowa we Wrocławiu lub okolicach połączona z elementami team buildingu to przepis na wyśmienitą zabawę, która wygeneruje mnóstwo wspaniałych wspomnień. Efektem ubocznym będzie silny, zgrany zespół pracowniczy, który sprawnie wykonuje wszystkie zadania służbowe i osiąga wyznaczone cele. A przecież to właśnie dzięki temu odnosi sukcesy na rynku!

Jak zorganizować imprezę tematyczną?

Organizacja imprez firmowych – jak się za to zabrać? Pierwszym krokiem powinien być pomysł na motyw przewodni imprezy integracyjnej, a kolejnym zarezerwowanie miejsca imprezy. Idąc nieco na skróty, można skorzystać z usługi profesjonalnych animatorów albo po prostu zamówić usługę w agencji eventowej, która zajmie się wszystkim.

Jeśli jednak sami chcemy zorganizować integrację, to pomysły można zaczerpnąć z filmów, naszych ulubionych gier albo skorzystać z podpowiedzi w Internecie. Na niektórych blogach są bardzo ciekawe i niebanalne pomysły na zabawy integracyjne. Przede wszystkim musimy mieć odpowiednie miejsce i akcesoria. Na przykład jeśli pomysłem na integrację będzie wspólna budowa maszyny Goldberga, to trzeba mieć bardzo dużo różnego typu przedmiotów i akcesoriów. Natomiast jeśli zechcemy zorganizować integrację firmową w formie imprezy w stylu lat 20. albo balu, to należy przygotować odpowiednią oprawę muzyczną i odpowiednio wcześniej uprzedzić uczestników, by mogli znaleźć odpowiednie stroje.

Z kolei gra miejska albo gra terenowa wymagają dość skomplikowanych przygotowań, a miejsce na taką imprezę powinno być oddalone od intensywnego ruchu miejskiego. Należy też zadbać o bezpieczeństwo uczestników zabawy, lepiej więc zaangażować do przygotowania tego typu aktywności profesjonalną agencję eventową.

Trójka ludzi w strojach z lat 20. XX wieku

Czy istnieje jakaś forma idealnej imprezy?

Każdy z nas ma inny gust i dotyczy to również imprez integracyjnych. Część naszych pracowników pewnie lubi rozrywki w plenerze albo tańce, inni mogą chcieć pograć w planszówki albo wziąć udział w warsztatach kulinarnych. Nawet jeśli wybierzemy idealne miejsce na imprezę firmową, to i tak pewnie znajdzie się ktoś, kto będzie kręcić nosem. Dlatego forma imprezy pracowniczej powinna być taka, żeby w miarę możliwości wypełnić czas atrakcjami. Po prostu – żeby dużo się działo. Nie ma wtedy czasu na malkontenctwo.

Również gdy atrakcje imprez organizowanych dla pracowników w dużej mierze składają się z gier i zabaw grupowych, każdy zechce dać z siebie jak najwięcej, bo przecież jest w jakiejś drużynie. A z kolei po intensywnym i przyjemnym dniu wyzwolą się endorfiny i wszyscy będą zadowoleni. Wtedy wspólnie rozpalmy ognisko firmowe albo zasiądźmy do uroczystej kolacji, a świat ujrzymy w lepszym świetle. Z kolegami i koleżankami z zespołu łączyć nas będą wspólne emocje, tematy i powody do żartów.

Spotkania firmowe

Przygotowanie imprezy firmowej wymaga pewnego doświadczenie, ale też dobrej orientacji w kwestii odpowiednich lokali. Imprezy firmowej raczej lepiej nie robić w miejscach, gdzie gromadzą się członkowie jakiejś subkultury. Ale lepiej jest też unikać lokali aspirujących do marki premium. W tym drugim przypadku pewnie nie do końca wszyscy poczują się swobodnie, a i obciążenie finansowe dla pracodawcy może być niewspółmierne do wydarzenia i spodziewanych efektów.

Można też, zanim dojdzie do spotkania integracyjnego, niektóre lokale po prostu wypróbować. Ale też nie wiadomo, jak zareaguje nasz organizm i czy wytrzyma portfel… Pamiętajmy również o tym, że na spotkania firmowe warto jest zaplanować jakieś zabawy integracyjne. Dla nich też musi być wystarczająco dużo miejsca i oczywiście warunki, żeby je przeprowadzić. Najłatwiej jest po prostu wysłać maila i otrzymać ofertę z wybranego przez nas obiektu. Można od razu określić, jaki wariant imprezy firmowej nas interesuje. I dalej już konkretnie rozmawiać o cenie i terminie. Dla osób organizujących wyjazd integracyjny to bardzo wygodna forma kontaktu. W przypadku kupna kompleksowej usługi przygotowanie imprezy firmowej ograniczy się po prostu do wykonania przelewu i wzięcia udziału w dobrej zabawie.

Warsztaty gotowania, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka k. Karpacza

Niebanalne imprezy firmowe

Organizacji wyjazdów zawsze towarzyszy chęć przygotowania czegoś niebanalnego i odróżniającego naszą imprezę firmową od innych. Najlepiej jest zapewnić to poprzez przygotowanie zaskakujących atrakcji dla uczestników. Rozpocznijmy już od samego początku imprezy firmowej, czyli przygotujmy jakieś nietuzinkowe przywitanie uczestników zabaw integracyjnych i team buildingowych. A także na kolejnych etapach, zgodnie z przygotowanym wcześniej scenariuszem i przebiegiem imprezy integracyjnej, wprowadźmy zaskakujące przerywniki i niespodzianki.

Imprezy firmowe Wrocław 2023

Managerowie szukający imprez firmowych we Wrocławiu w 2023 roku mogą czuć się przytłoczeni liczbą ofert. Jednak dla branży eventowej i gastronomicznej nie jest to łatwy czas. Na rynku usług związanych z organizacją imprez również następują przetasowania. Na przykład znikają z miejskiego krajobrazu niektóre punkty gastronomiczne, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Dlatego planując firmowy event z dużym wyprzedzeniem lepiej jest wybrać firmy, które mają duże doświadczenie i długo już są na rynku. Będziemy mieli wtedy pewność, że zaplanowane imprezy integracyjne odbędą się w ustalonym czasie i na warunkach zawartych w umowie.

integracja w grupie
Wyjazd integracyjny, event firmowy w górach

Dobrą alternatywą dla wrocławskich firm jest na przykład organizacja eventów w Karkonoszach. Jest tam wygodny i szybki dojazd. Na miejscu z pewnością znajdziemy również odpowiednie sale konferencyjne i miejsca noclegowe. Górskie ośrodki turystyczne proponują  nie tylko narty. W ich ofercie spotkać można również wyspecjalizowane imprezy integracyjne kierowane do konkretnych zespołów pracowniczych. Doświadczony projektant imprez integracyjnych jest w stanie idealnie przygotować scenariusz imprezy dla konkretnej grupy. Z pewnością zrealizuje też założone cele, na przykład team building albo rozluźnienie napiętej atmosfery w zespole. A wszystko to w pięknym otoczeniu i w ramach dobrej zabawy. Takie epickie imprezy integracyjne są potem długo i z sentymentem wspominane przez pracowników.

Mapa dojazdu

Najczęściej zadawane pytania

Organizacja imprez firmowych Wrocław?

Imprezy dla firm niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Dlatego kompleksowa organizacja imprez firmowych Wrocław przez agencje eventowe również nabiera tempa i pojawiają się ciekawe propozycje. Jedną z nich jest oferta ponad 100 atrakcji na imprezy firmowe, połączona z noclegami w górach. Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza pozytywnie zaskakuje świeżymi pomysłami, a także zjawiskowym cateringiem oraz własnymi markami piwa rzemieślniczego i kawy.

Gdzie impreza firmowa Wrocław?

Na imprezę firmową czy zwykłą integrację pracowniczą, na przykład przy piwie, można wybrać po prostu jeden z popularnych w mieście pubów. Jeśli natomiast chcemy, by nasza impreza firmowa była niebanalna i zaskoczyła pozytywnie pracowników, wybierzmy na przykład pobliskie Karkonosze. Można tam zorganizować wyjazd służbowy albo szkolenie z noclegiem. Na przykład Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza oferuje dodatkowa 113 różnych scenariuszy integracji i zabaw na imprezy firmowe.

Gdzie impreza integracyjna Wrocław?

Imprezy integracyjne dla firm Wrocław najlepiej zorganizować poza miejscem codziennej pracy i dojazdów. Tak, aby impreza firmowa nie była kojarzona ze służbową nasiadówką, tylko prawdziwym eventem. Dobrym i atrakcyjnym miejscem na imprezę firmową dla firm z Wrocławia mogą być pobliskie góry. Na przykład Karkonosze, do których jest dobry i wygodny dojazd. Znajdziemy tam także wiele atrakcji na firmowe imprezy.

Organizacja imprez firmowych Śląsk?

Południe Polski to idealne miejsce do organizacji imprez firmowych. Są tam zarówno góry, jak i woda (np. Zalew w Sosnówce), ale też sąsiedztwo i ciekawe wpływy kulturowe Czech, a na Dolnym Śląsku także Niemiec. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza Karkonosze i okolice Karpacza. Właśnie tam znajduje się Dwór Korona Karkonoszy, który jest liderem w organizacji imprez firmowych w tym regionie.

Impreza firmowa w plenerze Wrocław?

Szukając miejsca na integrację Wrocław należy zastanowić się, co będzie atrakcyjne dla osób pracujących tam na co dzień. Czy nie lepszy byłby wyjazd firmowy, choćby w pobliskie góry? Taka impreza firmowa w plenerze, przy ognisku lub grillu i z widokami na góry z pewnością spodoba się pracownikom. Takie możliwości plus jeszcze wyśmienity catering oferuje Centrum Imprez Plenerowych w Dworze Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza.

Szybki kontakt Zamów ofertę