Imprezy firmowe Wrocław

Team Building
Imprezy firmowe Wrocław

Dolny Śląsk od dawna jest polskim centrum wesel – właśnie tu znajdziemy najwięcej domów weselnych, które przyciągają pary z całego kraju. Od jakiegoś czasu jednak Dolny Śląsk i Wrocław pretendują także to statusu stolicy imprez firmowych – z czego to wynika? Imprezy firmowe Wrocław – nie tylko stolica województwa ma potencjał!

Dolny Śląsk od dawna jest polskim centrum wesel – właśnie tu znajdziemy najwięcej domów weselnych, które przyciągają pary z całego kraju. Od jakiegoś czasu jednak Dolny Śląsk i Wrocław pretendują także to statusu stolicy imprez firmowych – z czego to wynika?

Imprezy firmowe Wrocław

Eventy dla firm organizowane na Dolnym Śląsku cieszą się szczególną popularnością wśród firm z całej Polski i zagranicy. Źródła sukcesu tego regionu jest takie samo, jak przyjęć weselnych. Wrocław i Dolny Śląsk to obszar bardzo atrakcyjny turystycznie. Biorąc pod uwagę imprezy firmowe Wrocław i okolice mają do zaoferowania dużo więcej, niż niemal każdy inny region. Znajdziemy tu malownicze doliny, jeziora, lasy, zabytki, wspaniałą architekturę, oraz oczywiście Karkonosze. Imprezy firmowe w górach cieszą się szczególną popularnością, oferując uczestnikom atrakcje niedostępne nigdzie indziej. A tajemnicza, pierwotna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki są tu niejako wisienką na torcie.

Atrakcyjność regionu dla turystów zaowocowała bogatą bazą noclegową i usługową – ale takich miejsc jest przecież w Polsce więcej. To, co daje Wrocławowi przewagę nad np. miejscowościami nadmorskimi to prężnie rozwijająca się gospodarka Dolnego Śląska. Silna obecność tego sektora w tym rejonie owocuje z jednej strony dużą liczbą potencjalnych uczestników imprez firmowych, a z drugiej mnogością różnego rodzaju szkoleń i warsztatów które oferowane są na Dolnym Śląsku. Dzięki temu decydując się na imprezy firmowe we Wrocławiu możemy wybierać spośród wielu rodzajów eventów.

Dwór Korona Karkonoszy np. oferuje kilkadziesiąt rodzajów imprez firmowych, od konferencji i bankietów, po bankiety, eventy team buildingowe czy zabawy scenariuszowe.

Imprezy integracyjne Wrocław

Spośród imprez firmowych szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszą się te ukierunkowane na team building i budowanie więzi w zespole. Również jeśli chodzi o imprezy integracyjne Wrocław ma wiele do zaoferowania. Chodzi tu zarówno o dostępność tego typu wydarzeń, jak i ich różnorodność. Imprezy integracyjne na Dolnym Śląsku pozwalają nam jednego dnia odkrywać zabytki w mieście, drugiego uczestniczyć w szkoleniu czy warsztatach a trzeciego wziąć udział w locie śmigłowcem czy wyścigu z przeszkodami po bezdrożach Karkonoszy. Infrastruktura komunikacyjna Dolnego Śląska pozwala w krótkim czasie przemieścić się z Wrocławia do Karpacza czy Sosnówki. 

Jak zauważa Joanna Hoc-Kopiej, ekspertka Dworu Korona Karkonoszy: „Nasi klienci bardzo chętnie korzystają z różnorodnej oferty imprez firmowych, łącząc konferencję z biesiadą staropolską czy wycieczką śladami lokalnego rzemiosła. Spośród imprez integracyjnych prawdziwym hitem jest Turniej kulinarny, choć w ostatnim czasie dużą konkurencją dla niego są nasze Igrzyska firmowe” – kończy wypowiedź ekspertka.

Jeśli chodzi o imprezy firmowe Wrocław i Dolny Śląsk to prawdziwe dobrodziejstwo urodzaju. Niezależnie do tego, jaki event wybierzemy możemy być pewni, że wrażenia z uczestnictwie w nim będą naprawdę niezapomniane.

Po co tak właściwie organizować imprezy integracyjne dla firm?

Impreza integracyjna dla pracowników to znakomity sposób na to, aby przynajmniej na chwilę oderwać się od obowiązków służbowych i nieco zaszaleć w pracowniczym gronie. To doskonała okazja do tego, aby porozmawiać na neutralnym gruncie na tematy niezwiązane z pracą, lepiej się poznać i wzmocnić więzi. Organizacja imprez integracyjnych może przynieść mnóstwo korzyści w perspektywie długoterminowej. Zespół pracowniczy, który spędza ze sobą czas poza godzinami spędzonymi w biurze, ma szanse zbudować przyjacielskie relacje, co przyczynia się do poprawy atmosfery na co dzień i lepsze zrozumienie w pracy. Zintegrowany zespół może więcej. Sprawnie rozwiązuje wszelkie problemy, czerpie maksimum korzyści z wiedzy i umiejętności swoich poszczególnych członków i wytrwale dąży się założonych celów – a dzięki temu osiąga spektakularne sukcesy i przyczynia się do rozwoju firmy.

Aby impreza integracyjna przyniosła oczekiwane efekty, musi zostać odpowiednio zorganizowana. Poza miejscem duże znaczenie ma charakter wydarzenia oraz atrakcje zapewnione przez organizatorów. Jak urozmaicić firmową imprezę we Wrocławiu lub okolicach?

Szukasz miejsca na imprezę firmową na Dolnym Śląsku?

Gwarantujemy wyjątkową atmosferę i niezapomniane wrażenia!

Imprezy dla firm we Wrocławiu – atrakcje, które urozmaicą firmowy wyjazd integracyjny

Tradycyjna impreza integracyjna z tańcem, dobrym jedzeniem i orzeźwiającymi drinkami to popularne rozwiązanie. A co gdyby tak pójść o krok dalej i zorganizować wydarzenie, które zaskoczy uczestników swoim nietypowym charakterem? Wydarzenie pełne niesamowitych atrakcji, które dostarczą pracownikom mnóstwo wyjątkowych wrażeń? Taka impreza z pewnością na długo zapadnie w pamięciach pracowników i da im mnóstwo tematów do rozmów w przerwach od pracy.

Organizując imprezę dla firm we Wrocławiu lub okolicach, mamy szerokie pole do popisu. Na Dolnym Śląsku jest wiele znakomitych atrakcji, które mogą urozmaicić każdy event integracyjny. W te urokliwe okolice warto wybrać się na dłużej. W jeden wieczór nie da się zobaczyć i zrobić wszystkiego. Firmową imprezę można przekształcić w kilkudniowy wyjazd integracyjny pełen wyjątkowych aktywności, które wygenerują mnóstwo niesamowitych wspomnień.

Atrakcje na wyjeździe integracyjnym można rozpocząć jeszcze przed wieczorną imprezą. Nasze propozycje to:

  • piesza wycieczka po malowniczej okolicy,
  • gra scenariuszowa (np. zagadka kryminalna),
  • inspirujące warsztaty (np. kulinarne, rzemiosła regionalnego czy z podstaw samoobrony),
  • zabawa w parku linowym,
  • runmageddon.

Ciekawym rozwiązaniem jest organizacja przyjęcia tematycznego, który przeniesie uczestników w niesamowity, magiczny świat. Dwór Korona Karkonoszy oferuje różne scenariusze imprez integracyjnych – w tym biesiadę piwną, przyjęcie Las Vegas, bal kostiumowy w stylu lat 20 i wiele innych.

Imprezy firmowe Wrocław – jak zorganizować niezapomniany wyjazd team buildingowy?

Imprezę firmową we Wrocławiu lub okolicach można wzbogacić o elementy team buildingu. Czym jest team building? Można określić go jako grupę strategii, które mają wzmocnić grupę pracowniczą i poprawić jej funkcjonowanie na co dzień. Inaczej mówiąc – jest to narzędzie do pracy nad grupą. Zadania team buildingowe uczą współpracy, poprawiają komunikację w zespole pracowniczym, a przy tym rozluźniają atmosferę. Team building to doskonałe rozwiązanie w momencie pojawienia się konfliktów w grupie. Jest to także świetne narzędzie służące do integracji nowo powstałego zespołu.

Team building może przybrać różne formy – od prostych gier integracyjnych takich jak „Ślepe zaufanie” czy drużynowe „Kalambury”, na turnieju kulinarnym czy paintballu kończąc. Jak urozmaicić imprezę firmową organizowaną we Wrocławiu lub okolicach? Świetnym pomysłem jest przygotowanie wymagającego toru przeszkód po malowniczych górskich terenach. Taka zabawa nie tylko wzmocni zespół i dostarczy mu mnóstwo niezapomnianych przygód, ale również pozwoli podziwiać wyjątkowo urokliwą górską okolicę. W Dworze Korona Karkonoszy można zorganizować firmowe igrzyska olimpijskie, podczas których pracownicy podzieleni na kilka drużyn będą rywalizować w różnych ciekawych konkurencjach – takich jak gra w piłkę w workach, strzelanie z procy czy wyścig na skrzyniach. Kluczem do zwycięstwa jest współpraca! Uczestnicy zabawy muszą sprawnie się komunikować, uważnie słuchać i wykorzystywać umiejętności i potencjał każdego członka. Tylko dzięki temu osiągną sukces!

Impreza firmowa we Wrocławiu lub okolicach połączona z elementami team buildingu to przepis na wyśmienitą zabawę, która wygeneruje mnóstwo wspaniałych wspomnień. Efektem ubocznym będzie silny, zgrany zespół pracowniczy, który sprawnie wykonuje wszystkie zadania służbowe i osiąga wyznaczone cele – a dzięki temu odnosi sukcesy na rynku!

Szybki kontakt Zamów ofertę