Wieczór integracyjny: kilka sprawdzonych scenariuszy

Team Building
wieczór integracyjny: kalendarz

Jesteś zmęczony tradycyjnymi, nudnymi imprezami firmowymi, które bardziej kojarzą się z przykrym obowiązkiem niż świętowaniem? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytanie, skorzystaj z naszych wskazówek. Zobacz, jak zorganizować wieczór integracyjny, który poprawi relacje między pracownikami!

Jak wybrać motyw przewodni imprezy?

Zastanawiasz się, skąd czerpać inspiracje na niezapomniany wieczór integracyjny? Zajrzyj na blogi firmowe, Facebook, Instagrama i Pinteresta, aby zobaczyć, jak poradzili sobie z tym wyzwaniem inni przedsiębiorcy. Zobacz, jakie motywy na imprezę cieszą się obecnie największą popularnością. Możesz również zainicjować dyskusję na temat wyzwań związanych z organizacją eventów. Zapytaj, jakie błędy popełnili organizatorzy i jak sobie z nimi poradzili. W ten sposób dowiesz się, jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach.

Zastanawiasz się, jak przygotować dobry scenariusz imprezy?

Zaplanujemy event na miarę Twoich potrzeb!

Kilka pomysłów na wieczór integracyjny

Szukasz podpowiedzi, jak zaplanować wieczór integracyjny? Ucz się zarówno na błędach, jak i sukcesach innych firm. Jeśli chcesz pobudzić kreatywność pracowników, zorganizuj grę detektywistyczną. Przygotowując scenariusz, możesz czerpać inspiracje z książek, filmów, seriali lub podcastów kryminalnych. Przygotuj akcesoria, które wprowadzą uczestników w wyjątkowy klimat.

Jak przełamać lody w zespole? Zaproponuj współpracownikom popularną zabawę integracyjną “Prawda czy wyzwanie”. Podziel ich na dwuosobowe drużyny, a następnie zachęć, by jedna osoba zadawała pytania lub stawiała wyzwania drugiej. Po pewnym czasie poproś, aby uczestnicy zamienili się rolami. Podczas wieczoru integracyjnego przeprowadź dyskusję, podczas której każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

wieczór integracyjny: przekąski

Szybki kontakt Zamów ofertę