Wycieczki firmowe: kilka pomysłów na udaną integrację

Team Building
Wycieczki firmowe: kilka pomysłów na udaną integrację

Zastanawiasz się, jak pokazać pracownikom, że doceniasz ich wysiłek i zaangażowanie? A może chcesz poprawić relacje między personelem i kierownictwem? Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w miejscu pracy, organizuj cyklicznie wycieczki firmowe. Sprawdź, jak zaplanować event, który na długo zapadnie w pamięci uczestników!

Zanim zabierzesz się za organizację wycieczki dla pracowników, zastanów się, co chcesz osiągnąć. Czy poszczególne działy nie znają się zbyt dobrze i zamierzasz to zmienić? Pracownicy komunikują się ze sobą przez telefon, e-maila lub Slacka, ale nie mają zbyt wielu okazji, aby porozmawiać ze sobą w cztery oczy? W tym przypadku celem wycieczek firmowych może być stworzenie społeczności, która dobrze się zna i rozumie. Pamiętaj, że zgrany zespół stanowi klucz do sukcesu.

Szukasz idealnego miejsca na wycieczkę firmową?

Zapraszamy na integrację w górach!

Wycieczki firmowe sposobem na przełamanie lodów

Wycieczki integracyjne dla firm dostarczą mnóstwo pozytywnej energii. Dodatkowo pozwalają pokonać codzienną rutynę, dzięki czemu pozwalają zwiększyć zaangażowanie pracowników. W program imprezy koniecznie wpleć zajęcia grupowe, w których uczestnicy odłożą na bok wstyd i zażenowanie.

Szukasz sposobu, aby poprawić motywację w zespole? Przygotowując scenariusz wycieczek firmowych, uwzględnij w nim jogę śmiechu i zatrudnij specjalistę, który poprowadzi warsztaty. Wystarczy kilka minut, aby wprowadzić miłą i rodzinną atmosferę.

Wyjazdy integracyjna to doskonała okazja, aby podnieść morale pracowników. Możesz też na nich wspólnie świętować sukces i zachęcać do osiągania nowych celów. Nie musisz podróżować daleko, aby zorganizować wycieczkę marzeń.

Dobrym pomysłem jest wspólne ustalenie miejsca docelowego. Niech wybór ostatecznej destynacji będzie decyzją grupową. Gdzie chcą się udać pracownicy? Jaki termin będzie najdogodniejszy? Oczywiście zapewne nie da się zadowolić wszystkich, niemniej każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie, które zostanie wysłuchane.

Szybki kontakt Zamów ofertę