Szybki kontakt - impreza email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering świąteczny i na inne okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!
Poznaj nasze propozycje na catering świąteczny, prezenty na święta z regionalnych i ekologicznych produktów.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 20 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 20 km doliczamy koszty transportu 1,8 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Odbiór 23.12 w godzinach 10:00 – 20:00 oraz 24.12. w godzinach 8:00 – 12:00
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00 do 22.12.2020:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Team building


Postaw na pracę w zespole

Team building oznacza integrację, wzajemnie poznanie i umiejętność współpracy w zespole. To jednen z najważniejszych czynników wpływających na sprawną realizację zadań i podnoszenie wydajności w firmie. Z myślą o tym przygotowaliśmy specjalne eventy firmowe skupiające się na idei team buildingu. Gry i zabawy integracyjne pozwolą pracownikom zmierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami, poznać swoje mocne strony, pokonać słabości i wzmocnić umiejętność efektywnej komunikacji.
Team building w wydaniu Dworu Korona Karkonoszy to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Różnorodne scenariusze imprez pozwalają perfekcyjnie dopasować je do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy. Znajdują się tu zarówno eventy, w których liczy się szybkość, siła czy precyzja, jak i te stawiające na spryt, logiczne myślenie i umiejętność działania pod presją. Wszystkie je łączy jedno - zawsze towarzyszy im atmosfera współpracy i doskonałej zabawy, co przekłada się na polepszenie relacji i wydajności całego zespołu.
10
Lat doświadczeń
22
Scenariusze imprez
80
Miejsc noclegowych
350
Potraw do wyboru
4500
Pisemnych referencji

Scenariusze Team Buildingu

Igrzyska firmowe to drużynowa rywalizacja, która rozpala emocje do białości. Uczestnicy zmierzą się ze sobą w różnorodnych konkurencjach indywidualnych i zespołowych. W programie m.in. gra w piłkę w workach, strzelanie z procy, wyścig na skrzyniach czy "ślepa" skakanka. Każda drużyna jest tak silna, jak jej najsłabsze ogniwo. Trzeba będzie wykazać się doskonałą komunikacją, zręcznością i precyzją.
Turniej kulinarny to świetna zabawa team-buildingowa, łącząca rywalizację ze zdobywaniem nowej wiedzy i umiejętności. Wszyscy uczestnicy Turnieju staną do walki w różnorodnych konkurencjach, np. ślepy test smaku, ubijanie piany, picie soku z cytryny i wiele innych. Całość zabawy rozgrywać się będzie pod okiem profesjonalnego jury, które oceniać będzie i nagradzać zarówno najlepsze zespoły, jak i indywidualnych uczestników.
Wybierając imprezy firmowe w górach otrzymujemy szeroką ofertę eventów team-buildingowych, których nie znajdziemy nigdzie indziej. To okazja do sprawdzenia swoich granic wytrzymałości w szaleńczym biegu z przeszkodami, zdobycie nowych umiejętności i ćwiczenie dyscypliny podczas manewrów wojskowych, czy też wreszcie nutka adrenaliny której dostarczy jazda na skuterach śnieżnych czy lot helikopterem.
Maszyna Goldberga to wyjątkowy i widowiskowy event team-buildingowy. Tytułowa Maszyna Goldberga to duży, składający się z wielu części i segmentów mechanizm, którego zbudowanie będzie celem uczestników eventu. Zadanie nie jest proste – do jego ukończenia potrzebne są duże pokłady kreatywności oraz współpracy zespołowej.
Kryminale zagadki Karkonoszy to wyjątkowa impreza scenariuszowa dla firm. W niezwykłej atmosferze z dreszczykiem uczestnicy będą musieli rozwiązać tajemnicę zbrodni, lub wymknąć się sprawiedliwości. W tej zabawie liczy się logiczne myślenie, umiejętność kojarzenia faktów a także radzenia sobie ze stresem. Niezwykle ważne są też umiejętności komunikacyjne, każda z drużyn bowiem ma określony czas na osiągnięcie swoich celów.
Paintball to znana i lubiana zabawa zespołowa z dużą dawką adrenaliny. Może być rozgrywana w formie klasycznej, lub jednego z przygotowanych przez nas scenariuszy (np. opratego na klasycznej bitwie historycznej). Niezależnie od wybranego trybu rozgrywki jedno pozostaje niezmienne - wygra ta drużyna, która wyeliminuje wszystkich graczy z przeciwnego zespołu, lub zdobędzie flagę worga.
Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl