Najpiękniejsze miejsca na wesele w plenerze

Porady
miejsca na wesele w plenerze: inspiracje

Niezależnie od tego, czy od dawna marzyłaś o weselu plenerowym, czy dopiero niedawno wpadłaś na taki pomysł, pamiętaj, że stoi przed Tobą nie lada wyzwanie. W przeciwieństwie do przyjęcia w sali istnieje wiele kwestii, na które nie masz wpływu. Jeśli jednak jesteś przekonana do tego pomysłu, sprawdź, na co zwrócić uwagę przy szukaniu miejsca na wesele w plenerze!

Miejsca na wesele w plenerze: garść inspiracji

Uwielbiasz odpoczywać nad morzem? W takim razie pomyśl o tym, aby zorganizować niezapomniane wesele na plaży. Pamiętaj, że musisz skompletować odpowiednie dokumenty, aby Twój pomysł doszedł do skutku. W pobliżu popularnych plaż znajdują się świetne restauracje. W jednej z nich możesz zamówić catering na przyjęcie. Zapytaj też, czy w razie niesprzyjającej pogody Twoi goście będą mogli bawić się w restauracji.

Szukasz nastrojowego miejsca na wesele w plenerze? Jeśli jesteś zagorzałym miłośnikiem przyrody i obcowanie z naturą sprawia Ci radość, zaplanuj ślub w przydrożnej kapliczce, a przyjęcie w lesie. Jeśli zdecydujesz się na takie przedsięwzięcie, zadbaj o catering i zaplecze sanitarne. Pamiętaj, że w tym przypadku potrzebujesz zgody nadleśnictwa.

Szukasz malowniczego miejsca na wesele?

Zapraszamy do Dworu Korona Karkonoszy! Zachwyci Cię wnętrzem i urokliwą okolicą!

Gdzie zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne?

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu ogrodu na wesele? Zanim zabierzesz się do pracy, zastanów się, jak zadbasz o gości zarówno w czasie ulewnego czasu, jak i fali upałów. Marzysz o kameralnym przyjęciu w przydomowym ogrodzie?

Upewnij się, że zabawa do białego rana nie zakłóci spokoju sąsiadom. Jeżeli planujesz huczną imprezę, poszukaj ogrodu przylegającego do hotelu lub restauracji. Możesz wynająć przestronny i elegancki namiot, który uratuje przyjęcie w czasie chwilowych opadów.

miejsca na wesele w plenerze: propozycje
Szybki kontakt Zamów ofertę