Rezerwacja sali weselnej: sprawdź, o co warto zapytać!

Porady
rezerwacja sali weselnej: liczba gości

Jeśli ustaliłaś już z partnerem datę ślubu, nadszedł czas, aby wybrać miejsce na przyjęcie. Niezależnie od tego, czy planujesz kameralną, czy huczną imprezę, ustal kilka kwestii z managerem lokalu. Sprawdź, o co powinnaś zapytać przed rezerwacją sali weselnej!

O co warto zapytać managera sali?

Szukasz porady, czym kierować się przy wyborze miejsca na wesele? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, uważnie przeczytaj umowę. Zwróć szczególną uwagę na to, co zostało napisane małym drukiem, dzięki czemu unikniesz niespodzianek.

Ustal, czy rezerwacja sali weselnej wiąże się z wpłatą zaliczki, a jeśli tak, to w jakiej wysokości. Dopytaj, jaki jest ostateczny termin uiszczenia opłaty. W przeciwnym razie ryzykujesz, że ubiegnie Cię inna Panna Młoda.

Dowiedz się również, kiedy powinieneś dostarczyć ostateczną listę gości. Aby zminimalizować ryzyko dodatkowych kosztów, uwzględnij w zaproszeniach RSVP, czyli prośbę o potwierdzenie przybycia.

Zastanawiasz się, jak wybrać miejsce na wesele?

Dwór Korona Karkonoszy to strzał w dziesiątkę!

Rezerwacja sali weselnej: czego powinieneś się dowiedzieć?

Zanim dokonasz rezerwacji sali weselnej, zastanów się, czy pasuje do motywu przewodniego przyjęcia. Marzysz o tym, aby zorganizować wesele i ślub w stylu glamour? W takim razie poszukaj pałacyku lub zamku w swojej okolicy. Planujesz przyjęcie w stylu rustykalnym? Możesz je zorganizować w karczmie, odrestaurowanej stodole lub drewnianym dworku.

rezerwacja sali weselnej: pierwszy taniec

Przy rezerwacji sali weselnej dopytaj, ile wynosi cena za “talerzyk”. Zorientuj się również,, jak wyglądają koszty wyżywienia dla dzieci i usługodawców. Sprawdź też, ile posiłków zostanie podanych i o jakich godzinach. Dzięki temu łatwiej dopasujesz do nich pozostałe punkty programu. Upewnij się, że możesz zamówić wiejski lub słodki stół.

Szybki kontakt Zamów ofertę