Sala weselna Wrocław

I żyli długo i szczęśliwie...

sala weselna Dolny Śląsk, wesele Dolny Śląsk, wesele w górach, sala weselna w górach

Sala weselna Wrocław -
a może wesele w górach?

Przyszłym małżonkom planującym wesele, Wrocław ma bardzo wiele do zaoferowania. Jest to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych polskich miast, które może poszczycić się zachwycającą architekturą i bogatą historią.

Dla tych, którzy oczekują jednak czegoś innego niż sala weselna Wrocław, mamy świetną wiadomość. Dolny Śląsk czeka, byście go odkryli. A jest w czym wybierać – czekają na nas eleganckie sale w miastach, wytworne dworki i pałace oraz urocze ośrodki w górach.

Niezależnie od wybranego stylu czy tematu wesela, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie bez powodu województwo dolnośląskie uznawane jest bowiem za nieoficjalne centrum wesel w Polsce. Wesele na Dolnym Śląsku to często wybierana przez Pary Młode opcja. Na pytanie, czy na wesele Wrocław i okolice to dobra lokalizacja, odpowiedź może być tylko jedna – tak!

Z przyjemnością spełniamy marzenia♥

Jeśli nie interesuje Was sala weselna Wrocław, ale zależy Wam, by przyjęcie odbyło się na Dolnym Śląsku, możecie zakończyć poszukiwania. Wśród wielu sal weselnych w górach wyróżnia się Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza.

Przepiękne położenie obiektu, wyjątkowa sala weselna o 9 m wysokości i kompleksowa organizacja uroczystości to tylko niektóre z zalet tego miejsca. Jeśli marzy Wam się ślub w ogrodzie z widokiem na góry lub stylowa uroczystość w wytwornej Sali Balowej, warto już dziś zarezerwować datę.

Marzy Wam się wesele tematyczne? Dworska Sala Balowa ze swoją niepowtarzalną atmosferą oraz oddany zespół z wieloletnim doświadczeniem pozwolą na zrealizowanie nawet najbardziej szalonych pomysłów. Takie wesele z pewnościa zapadnie wszystkim na długo w pamięć!