Obiekty konferencyjne w górach – idealne miejsca na spotkania firmowe

Porady
obiekty konferencyjne w górach

Konferencje, imprezy integracyjne, szkolenia team buildingowe i inne zebrania biznesowe powinny być organizowane w odpowiednich miejscach. Wybrana sala musi być odpowiednio przystosowana do typu spotkania. Musi zapewnić uczestnikom pełen komfort i swobodę podczas kilkugodzinnych posiedzeń. Dużą popularnością wśród organizatorów takich wydarzeń cieszą się obiekty konferencyjne w górach. Dlaczego warto wybrać takie miejsca?

Miejsce z duszą, które sprzyja kreatywności i produktywności

Wiele firm organizuje cykliczne konferencje czy spotkania dla pracowników lub partnerów biznesowych. Celem takich zebrań zwykle jest podsumowanie dotychczasowych działań, przedstawienie i wprowadzenie nowych produktów na rynek, czy też rozmowy o dalszych losach przedsiębiorstwa. Bardzo często nie da się omówić wszystkich kwestii na kilkugodzinnym spotkaniu, dlatego też organizatorzy zwykle decydują się na kilkudniowe zebrania. Takie rozwiązanie umożliwia dokładniejszą i, co najważniejsze, spokojniejszą analizę bieżących spraw.

Spotkanie biznesowe powinno odbywać się w odpowiednio przystosowanym miejscu. Najlepszym wyborem jest obiekt, który dysponuje przestronną salą konferencyjną ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami, a także jest w stanie zapewnić uczestnikom komfortowe miejsca noclegowe oraz smaczny i pożywny catering. Budynek powinien znajdować się w spokojnym miejscu. Atrakcyjna, zielona okolica sprzyja produktywności i rozbudza kreatywność. Dzięki temu spotkanie jest przyjemniejsze i prowadzi do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Dużą popularnością cieszą się obiekty konferencyjne w górach. Południe Polski to niezwykle malowniczy region, który przez cały rok przyciąga do siebie mnóstwo osób z różnych części kraju. Jest to idealnie miejsce zarówno na spokojny odpoczynek w gronie najbliższych z dala od miejskiego zgiełku i szybkiego życia, a także na produktywne spotkanie biznesowe z pracownikami lub kontrahentami.

obiekt na konferencję w górach

Dwór Korona Karkonoszy dysponuje kilkoma salami idealnymi na konferencje, szkolenia dla pracowników czy inne spotkania biznesowe. Jedną z nich jest przestronna sala „Refektarz”, która może pomieścić nawet 90 osób. Pomieszczenie zostało wyposażone w klimatyzację oraz wszystkie niezbędne sprzęty. Uczestnicy spotkań mają do dyspozycji osobne wyjście do ogrodu oraz własne zaplecze cateringowe.

Obiekty konferencyjne w górach – miejsce na integrację pracowników?

Dobra atmosfera w miejscu pracy to podstawa! Kiedy pracownicy potrafią się dogadać i pozostają w dobrych, przyjacielskich relacjach, ich działania są efektywne. Zespół funkcjonuje sprawniej i osiąga lepsze rezultaty na rynku.

Doskonałym sposobem na stworzenie pozytywnej atmosfery między członkami firmowej załogi jest organizacja cyklicznych imprez integracyjnych. Wydarzenia integracyjne stwarzają znakomite warunki do rozmowy na tematy inne niż praca i pozwalają zbudować przyjacielskie więzi między pracownikami.

Szukasz atrakcyjnego obiektu konferencyjnego w górach?

Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj dogodną datę już dziś!

Obiekty konferencyjne w górach to świetne miejsca na wyjazdy integracyjne dla pracowników. Otoczenie malowniczej, zielonej natury doskonale odpręża i redukuje stres związany z codziennymi obowiązkami służbowymi. Stwarza idealne warunki do lepszego poznania współpracowników i umocnienia przyjacielskich więzi. Dwa czy trzy dni spędzone w takim miejscu bez wątpienia poprawią relacje między pracownikami, co przełoży się na poprawę atmosfery w pracy.

Na wyjeździe integracyjnym nie może zabraknąć imprezy z wyśmienitym menu i orzeźwiającymi drinkami. Można postawić na tradycyjne przyjęcie w sali balowej lub na szaloną zabawę tematyczną. Wieczorek taneczny w stylu lat 20., czy też egzotyczna impreza w hawajskich rytmach – liczy się kreatywność! Pracownicy z pewnością długo nie zapomną takiego wydarzenia.

Obiekty konferencyjne w górach – jak wybrać odpowiednią lokalizację?

Zgrany zespół pracowniczy odnosi spektakularne sukcesy na rynku. Sprawnie wykonuje powierzone zadania i efektywnie realizować założone cele. Zgrany zespół czerpie maksimum z potencjału i umiejętności każdego członka. Komunikacja w grupie przebiega dynamicznie, a wszelkie konflikty są rozwiązywane w mgnieniu oka. Tylko jak zbudować taką grupę, kiedy na drodze wciąż pojawiają się nowe problemy?

Bardzo pomocne mogą okazać się szkolenia integracyjne i warsztaty team buildingowe. Zajęcia skupiają się na jednej, konkretnej trudności, z którą boryka się grupa pracownicza. Może być to na przykład zła komunikacja, spadek motywacji do działania, nadmierny stres, czy też słaba znajomość poszczególnych członków grupy. Specjalne, odpowiednio dopasowane gry i zabawy prowadzone przez doświadczonych trenerów pomagają uczestnikom zrozumieć i pokonać problem. Efektem takich działań jest silny, sprawnie funkcjonujący zespół pracowniczy, którego członkowie wzajemnie się wspierają i dążą do realizacji wspólnych celów.

obiekty konferencyjne na integrację

Organizacja takich wydarzeń w miejscu pracy nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Firmowe pomieszczenia nie stworzą dogodnych warunków do rozwiązywania problemów, z którymi boryka się zespół. Członkowie grupy nie skupią całej swojej uwagi na zadaniach, które w konsekwencji nie przyniosą maksymalnych efektów.

Szkolenia integracyjne i warsztaty team buildingowe powinny odbywać się w neutralnych lokalizacjach. Idealnie sprawdzą się do tego obiekty konferencyjne w górach. Sala konferencyjna czy ogród przynależący do obiektu to doskonałe miejsca na zadania, gry i zabawy, których celem jest wzmocnienie zespołu. W pomieszczeniach balowych można zaś zorganizować przyjęcia, które będą znakomitą formą odpoczynku od codziennych obowiązków służbowych. Po długich dniach pełnych ciekawych aktywności pracownicy będą mogli udać się na spoczynek w hotelowych apartamentach.

Organizacja spotkań firmowych w obiektach konferencyjnych w górach to znakomity pomysł! Najważniejsze to znaleźć miejsce idealnie dopasowane do wymagań i charakteru wydarzenia. Dzięki temu wyjazd firmowy będzie efektywny i przy okazji bardzo przyjemny.

Szybki kontakt Zamów ofertę