10-lecie firmy – jak zorganizować niezapomniany jubileusz?

PoradyTrendy
Jak zorganizować niezapomniany jubileusz na 10-lecie firmy?

Pierwsza okrągła rocznica istnienia firmy zasługuje na wyjątkową oprawę. 10-lecie firmy stanowi jasny dowód na to, że Twoja firma ugruntowała już swoją pozycję. Dzięki elastycznemu dopasowywaniu się do zmieniających się okoliczności, zdobyła grono wiernych klientów, co zapewniło jej możliwość dalszego rozwoju. Warto to uczcić!

Hucznie obchodzony jubileusz stanowi wyraźny sygnał, że firma nie tylko potrafi cieszyć się z własnych sukcesów, ale także wyrażać wdzięczność za okazane jej zaufanie. To także idealna okazja do wyróżnienia pracowników, zwłaszcza tych, którzy swoim codziennym zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu firmy. Bywa, że jubileuszowy rok stanowi dodatkową inspirację do działania i często wybierany jest na datę premiery nowej oferty lub submarki.

Dlaczego warto organizować jubileusz na 10-lecie firmy?

10-lecie firmy to idealny czas na pierwsze poważne podsumowanie oraz analizę dotychczasowych sukcesów i wyzwań. Warto nie tylko przypomnieć sobie wszystkie momenty, które doprowadziły nas to miejsca, w którym jesteśmy, ale także odpowiednio zakomunikować je światu. Współcześni konsumenci kochają opowieści, a 10-lecie firmy jest najlepszym momentem, by wykorzystać wszystkie możliwości efektywnego narzędzia marketingowego, jakim jest storytelling. Dzięki niemu jeszcze bardziej przywiążemy do siebie obecnych klientów, ale także przekonamy do siebie tych, którzy cenią tradycję i doświadczenie.

Kulminacyjnym punktem 10-lecia firmy powinno być odpowiednio zaaranżowane wydarzenie, podczas którego spotkają się nie tylko wszyscy pracownicy, ale także partnerzy biznesowi, podwykonawcy, a także klienci, najbardziej zasłużeni dla rozwoju firmy lub jej oferty. Impreza z okazji jubileuszu przynosi wymierne korzyści wizerunkowe. Odpowiednio nagłośniona daje bowiem konkurencji i potencjalnym klientom, jasny i wyraźny sygnał świadczący o osiągniętym sukcesie.

Bankiet z okazji 10-lecia firmy powinien być podzielony na dwie części. Pierwsza, oficjalna, skupia się wokół wspomnień i przemów najważniejszych osób w firmie. Po niej następuje ta mniej formalna, która pozwoli w bardziej swobodnej atmosferze zintegrować pracowników, partnerów biznesowych, podwykonawców i klientów.

Jak zorganizować jubileusz z okazji 10-lecia firmy?

Organizacja jubileuszu firmy wymaga wcześniejszego zaplanowania. Nie można zapominać, że10-lecie obchodzimy nie tylko podczas jednorazowego eventu, ale tak naprawdę przez cały rok działalności firmy. Komunikacja skupiona wokół jubileuszu powinna być rozplanowana jako szereg całorocznych działań, które będą wzajemnie się wspierać i promować.

Punktem kulminacyjnym jubileuszu 10-lecia firmy jest odpowiednio zaaranżowane spotkanie. Warto jednak wykorzystać moc tej daty także podczas codziennych działań. Co to może być? M.in. dedykowane konkursy lub akcje promocyjne, limitowana oferta specjalna, czy niestandardowe działania, pozwalające klientom być przez moment częścią danej marki. Tutaj sprawdzają się np. drzwi otwarte, chwilowe przejęcie social mediów przez popularnych influencerów, czy udział klientów w tworzeniu oferty specjalnej.

Szukasz pomysłu i miejsca na zorganizowanie 10-lecia firmy?

Świetnie trafiłeś! Sprawdź, co proponujemy dla Ciebie.

Jeżeli chodzi o sam event jubileuszowy, prace nad jego organizacją należy rozpocząć od stworzenia dokładnego scenariusza działań. Jak zorganizować spotkanie firmowe? Warto rozważyć opcję zorganizowania imprezy firmowej częściowo w plenerze. Dzięki temu zyskujemy znacznie bogatszy wachlarz potencjalnych atrakcji oraz form integracji zaproszonych gości. Ponieważ spotkanie jubileuszowe powinno być przygotowane wyjątkowo starannie, z uwagi na rozmach wydarzenia i rozbudowaną listę gości, organizację warto powierzyć firmie, która ma doświadczenie. Jubileusz to czas świętowania, warto zatem oddać część odpowiedzialności firmom zewnętrznym, by samemu móc w pełni rozkoszować się osiągniętym sukcesem. Organizując event w Dworze Korona Karkonoszy masz pewność, że właśnie tak będzie. Hotel na imprezy integracyjne, który ma doświadczenie w realizacji tego typu spotkań, będzie nieocenionym partnerem. Dostępny na stronie kalkulator imprez to doskonałe narzędzie, które pozwoli wstępnie poznać możliwy scenariusz imprezy i oszacować koszty.

Oryginalny pomysł na jubileusz 10-lecia firmy

Wyjątkową okazje warto świętować w wyjątkowy sposób. 10-lecie firmy, jako pierwsza okrągła rocznica, wymaga oryginalnej oprawy. Takiej, która pokaże naszą kreatywność, innowacyjne podejście do prowadzenia firmy oraz niecodzienne podejście do klienta. Wiele firm, właśnie z okazji 10 rocznicy, decyduje się na nieco bardziej odważniejsze formy promocji.

Jubileusz jest okazją, by odpocząć od firmy – dosłownie i w przenośni. Już samo wyjście poza mury firmy, z ludźmi z którymi na co dzień spędzamy prawie tyle samo czasu, co z własną rodziną, może stanowić atrakcyjną alternatywę. Warto jednak wykorzystać ten wyjątkowy czas i wspólnie odkryć miejsca, które na co dzień są niedostępne. Przy wyborze miejsca kierujmy się przede wszystkim pragnieniami gośćmi, a oni odwzajemnią się jeszcze większą lojalnością.

Jeżeli opcja oryginalnego miejsca spotkania jest poza naszym zasięgiem, skupmy się na wyborze interesującej atrakcji, która przyciągnie uwagę gości i wywoła w nich emocje, za którymi tęsknili, np. koncert zespołu z lat młodości lub takiego, który obecnie przyciąga rzesze publiczności, warsztaty z udziałem niedostępnej na co dzień gwiazdy, czy też firmowy taniec z gwiazdami. Pamiętajmy, że o wartości atrakcji nie świadczy budżet, jaki na nią przeznaczymy, ale emocje jakie z jej pomocą wywołamy u naszych gości. Stylowe pokoje w hotelu z duszą zapewnią relaks i pozwolą się oderwać od prozy życia. Czasem proste, ale nieoczywiste rozwiązania zostają w pamięci na dłużej i towarzyszą codziennym rozmowom przy kawie jeszcze przez długie lata.

Szybki kontakt Zamów ofertę