Plan wyjazdu integracyjnego: podstawa organizacji

PoradyTeam Building
plan wyjazdu integracyjnego: organizacja

Jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, zbuduj zgrany zespół. Aby poprawić relacje w firmie, wzmocnić wzajemne zaufanie i zwiększyć zaangażowanie, przygotuj plan wyjazdu integracyjnego. Dowiedz się, co powinien zawierać, aby event okazał się udany!

Jak przygotować plan wyjazdu integracyjnego?

Plan wyjazdu integracyjnego powinien uwzględniać miejsce zakwaterowania, catering, spotkanie podsumowujące projekt/rok/półrocze, czas wolny dla pracowników i bankiet firmowy. Możesz również zorganizować grę terenową, która wykorzystuje elementy team buildingu. To doskonała okazja, aby reprezentanci różnych działów lepiej się poznali i popracowali wspólnie nad zadaniem.

Po grze zaplanuj spotkanie z psychologiem, który razem z uczestnikami dokona podsumowania i wyciągnie wnioski. W planie wyjazdu integracyjnego możesz również uwzględnić wieczór tematyczny, np. “Alicja w krainie czarów”, “Impreza francuska”, “Podróż dookoła świata”, czy “Neonowy hit – lata 80.”.

Czy wiesz, że atmosfera w zespole wpływa na jego efektywność?

Nasze imprezy firmowe pomogły w integracji niejednego zespołu.
Dołącz do tego grona!

Co powinien zawierać program wycieczki integracyjnej?

Jeśli Twoi współpracownicy uwielbiają jeździć na nartach, łyżwach lub snowboardzie, zorganizuj ekscytujący wyjazd integracyjny w górach. Szaleństwo na stoku lub lodowisku możesz połączyć z zajęciami team buildingowymi. Ustalając plan wycieczki, uwzględnij w nim wspólne wycieczki, wyprawę survivalową, imprezę karaoke, biesiadę piwną lub wieczór przy ognisku. Zobaczysz, że współpracownicy docenią Twoją kreatywność.

Szukasz sposobu, aby zmotywować pracowników? Zorganizuj warsztaty, które poprowadzi doświadczony mówca motywacyjny. Poszukaj nagrań jego wystąpień i upewnij się, że łączy charyzmę i poczucie humoru z merytoryką.

plan wyjazdu integracyjnego: zgrany zespół
Szybki kontakt Zamów ofertę