Atrakcje na imprezy plenerowe: wskazówki dla organizatora

PoradyTeam Building
popularne atrakcje na imprezy plenerowe

Zajęcia integracyjne na świeżym powietrzu błyskawicznie poprawią atmosferę w zespole, jednocześnie zwiększą zaangażowanie pracowników. Pozwalają zaczerpnąć świeżego powietrza i cieszyć się promieniami słońca. Dodatkowo wyzwalają ducha zespołu i budują wzajemne zaufanie. Sprawdź, jakie atrakcje na imprezy plenerowe cieszą się największą popularnością!

Atrakcje na imprezy plenerowe dla aktywnych

Szukasz sprawdzonego sposobu na integrację zespołu? Zorganizuj ekscytujące zabawy plenerowe, po których uczestnicy chętnie podzielą się ciekawymi spostrzeżeniami. W ten sposób nie tylko poprawisz relacje w firmie, lecz także wyzwolisz kreatywność i oczyścisz umysł. Jeśli Twoi współpracownicy prowadzą aktywny tryb życia i lubią adrenalinę, zaplanuj zajęcia survivalowe. To doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków, pooddychać świeżym powietrzem i cieszyć się pięknymi okolicznościami przyrody.

Zastanawiasz się, jak zorganizować niezapomnianą imprezę firmową?

Nasi specjaliści pomogą Ci zorganizować wydarzenie, które Twój zespół będzie długo wspominał!

Popularne zabawy outdoorowe

Jeśli tylko pogoda na to pozwala, ciekawą opcją są turnieje piłkarskie dla firm, piesze wycieczki lub gra poszukiwacze skarbów. Szukasz pomysłów na ciekawe atrakcje na imprezy plenerowe? Wiele firm decyduje się też na wspólną przejażdżkę rowerową, piknik albo koncert pod gołym niebem. Zastanawiasz się, jak zaplanować grę poszukiwacze skarbów? Przygotuj listę wskazówek, a następnie schowaj je w różnych miejscach. Daj zespołowi godzinę na wykonanie zadania. Wygrywa ta drużyna, która zebrała największą liczbę wskazówek lub pierwsza przekroczyła linię mety.

Zanim zaplanujesz atrakcje na imprezy plenerowe, przygotuj krótką ankietę, w której poprosisz współpracowników o wyrażenie swojej opinii. Dzięki temu upewnisz się, że Twój pomysł rzeczywiście przypadł im do gustu. Nie chcesz przecież, by większość pracowników w ostatniej chwili zrezygnowało z imprezy, pod byle jakim pretekstem.

atrakcje na imprezy plenerowe: ankieta dla pracowników
Szybki kontakt Zamów ofertę