Park linowy Tarzan (Karpacz)

W Karkonoszach można nie tylko kontemplować piękno przyrody. Żądni przygód a także chcący poczuć odrobinę adrenaliny turyści mają tu co robić. Całoroczny Park linowy Tarzan znajdujący się w Karpaczu jest największym tego typu obiektem położonym w okolicy. Z powodzeniem funkcjonuje on od 2009 roku. Każdy gość wchodzący do parku zostaje przeszkolony przez wykwalifikowanych pracowników z zasad asekuracji a także obsługi sprzętu, w który zostaje wyposażony.

Park linowy Tarzan – oferta

To wspaniałe miejsce posiada niezwykle bogatą ofertę atrakcji. Znajdziemy ich tu aż 50 – zarówno dla mniejszych dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych. Przeszkody to szereg połączonych linami platform, wzbogaconych mostkami, siatkami i drabinkami. Ich pokonanie wymaga mniejszej lub większej sprawności.

Park linowy

Park linowy Tarzan to trzy wyjątkowe trasy. Trasa łatwa – Spacer Tarzana – jest stosunkowo łatwa do pokonania. W przeciwieństwie do niej, Skok Tarzana to trasa uznana za jedną z bardziej skomplikowanych tego typu tras w całej Polsce. Skonstruowano ją dla osób o dobrej kondycji fizycznej, lubiących wyjątkowe wyzwania. Ostatnia trasa to Baby Tarzan. Jak sama nazwa wskazuje powstała z myślą o najmłodszych milusińskich. Zgodnie z zasadami mogą z niej korzystać dzieci o wzroście poniżej 130 centymetrów. W przypadku napotkania na trasie jakichkolwiek trudności istnieje możliwość ich pominięcia. Służą ku temu specjalne obejścia. 

Park linowy Tarzan – dodatkowe atrakcje

W parku istnieje możliwość zorganizowania różnego rodzaju imprez i spotkań towarzyskich. Miłą odmianą dla urodzin dziecka organizowanych w sali zabaw może się okazać przyjęcie w plenerze. Park linowy to także doskonały pomysł na uatrakcyjnienie imprezy integracyjnej dla pracowników, a także niezapomnianego wieczoru kawalerskiego, czy panieńskiego.

W okolicy także nie brakuje obiektów na imprezy rodzinne, wesela czy imprezy firmowe. Jednym z ciekawszych jest na pewno Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza, z dużym doświadczeniem w organizacji wszelkiego typu imprez i eventów. Wesele w Karpaczu i okolicach to często spotykane imprezy.

Bilety i dostępność

Park jest czynny codziennie w godzinach 10-17. Jednak ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne może być czasowo zamknięty. Dlatego planując wizytę w parku zawsze warto się upewnić czy jest danego dnia otwarty.

Bilety normalne, grupowe, a także specjalne – zawierające przejście trasy z instruktorem – są do nabycia w kasie. Park linowy Tarzan to wspaniałe miejsce na wakacyjny wypad dla całej rodziny.

Dojazd z Dwór Korona Karkonoszy:

Mapa dojazdu

Dodaj komentarz

Szybki kontakt Zamów ofertę