Osada Śnieżka

Osada Śnieżka to luksusowy kompleks wypoczynkowy zlokalizowany w Łomnicy, u podnóży Karkonoszy, z widokiem na górę Śnieżkę.

Osada Śnieżka znajduje się na skraju lasu u stóp Karkonoszy, w cichej okolicy. Kompleks zajmuje 7 hektarów terenu przystosowanego do odpoczynku. Lokalizacja osady to dobre miejsce na wypoczynek, ale także świetne miejsce wypadowe w okoliczne Karkonosze. Na jej terenie znajdują się wszystkie najbardziej potrzebne elementy na wakacje dla rodzin z dziećmi. Obok basenów, SPA czy sal do fitnessu, znajdziemy tutaj sale zabaw, boiska do gry oraz restauracje.

Osada Śnieżka reklamuje się przede wszystkim luksusowymi apartamentami o dużej powierzchni – od 30 m kw do 70 m kw. Każdy z nich wyposażono w kuchnię lub aneks kuchenny. Dodatkowo każdy z nich posiada własny balkon lub taras. Ważnym elementem, szczególnie dla przebywających na wakacjach rodziców z dziećmi, są odbywające się tu animacje, które ośrodek dedykuje najmłodszym. W osadzie można wypożyczyć rowery szosowe lub turystyczne oraz dodatkowe wyposażenie dla chętnych na wycieczki z dziećmi.

Osada Śnieżka ma status hotelu 4-gwiazdkowego, który zobowiązuje do wyższych udogodnień dedykowanych jej gościom. Ceny apartamentów wahają się od ok. 220 zł/noc za apartament 2-osoby do 870zł/noc za apartament 4-osobowy. W ofercie znajduje się także możliwość wynajęcia pokoi z wyżywieniem. Apartamenty ulokowane w domkach są wyposażone w kominki, które mogą być dodatkową atrakcją w zimowe wieczory.

Osada Śnieżka – informacje dla turystów

Osada Śnieżka oddalona jest o ok. 11 minut drogi od Jeleniej Góry. Przy okazji noclegu warto zastanowić się nad odwiedzinami Term Cieplice, malowniczego Zamku Chojnik lub Karkonoskiego Muzeum w Jeleniej Górze. W odległości 15 min od kompleksu znajduje się także miejscowość Karpacz, w którym warto zwiedzić zabytkowe centrum miasta, kościół Wang lub zabrać dzieci do miejscowego Muzeum Zabawek. Atrakcją samą w sobie jest wyjście na szlaki Karkonoskiego Parku Narodowego, a w trakcie zimy zjazd na nartach w Karpacz Ski Arena.

Dojazd z Dwór Korona Karkonoszy:

Mapa dojazdu

Dodaj komentarz

Szybki kontakt Zamów ofertę