Event wielkanocny: podkreśl świąteczną atmosferę!

Team BuildingWiosna - imprezy
event wielkanocny: wskazówki dla organizatorów

Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić catering na przyjęcie w firmie, czy poczuć świąteczny nastrój i ozdobić biuro, sprawdź, jak zorganizować udany event wielkanocny. Zobaczysz, że pracownicy docenią Twoją kreatywność i chętnie wezmą udział w imprezie. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów na wydarzenie wielkanocne!

Jak uatrakcyjnić imprezę firmową?

Choć lekarze i dietetycy przypominają, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, często wychodzimy głodni do pracy. Zaproponuj wspólne przygotowanie i zjedzenie śniadania, zadbaj o świąteczną atmosferę. Jeśli jednak pracownicy niekoniecznie przekonani są do Twojego pomysłu, zorganizuj lunch w biurze. Zastanawiasz się, co zrobić, jeżeli zespół pracuje zdalnie? Wystarczy, że zamówisz kosz śniadaniowy prosto do domu! To doskonały sposób na integrację zespołu.

Potrzebujesz wsparcia w organizacji imprezy firmowej?

Zgłoś się do naszych specjalistów, którzy zaplanują niezapomniany event wielkanocny!

Jak zorganizować event wielkanocny?

Aby podkreślić wyjątkowy charakter eventu wielkanocnego, udekoruj open office, salę konferencyjną, recepcję i kuchnię pracowniczą. Poszukaj inspiracji na Pintereście, Instagramie i Facebooku. Chcesz zachęcić pracowników do kreatywności i oderwania się od codziennej rutyny? Szukasz nieszablonowego pomysłu, aby zwiększyć zaangażowanie pracowników i zjednoczyć ich ze sobą? Zaproś ich na wspólne malowanie pisanek. Możesz nawet zorganizować konkurs z nagrodami, by członkowie zespołu chętnie przyłączyli się do zabawy. Jeśli Twoi pracownicy mają zdolności manualne, zaproponuj wspólne przygotowanie ozdób świątecznych, np. oryginalnych stroików, czy zajączka i kurczaczków z wełny.

Dysponujesz większym budżetem na imprezę firmową? Zamień tradycyjne miętówki na czekoladowe pisanki i włóż je do wiklinowych koszyków. Możesz również rozłożyć kilka rolek sztucznej trawy i postaw kilka bukietów, aby wprowadzić przytulną atmosferę.

event wielkanocny: inspiracje
Szybki kontakt Zamów ofertę