Szybki kontakt - wesela email email
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email

PROMOCJA na wesela w sezonie 2020/2021 !!!

Pomagamy zorganizować wesele nawet w 1 miesiąc
Czwartek 19.11., 26.11. i 03.12.2020 od 147 zł
Święto 06.01.2021 od 179 zł
Długi weekend 07/08.01. od 167 zł
Czwartek 21.01. i 04.02. od 149 zł
Sobota 30.01. od 188 zł
Sobota 20.02., 27.02. i 06.03. od 176 zł
Czwartek 25.02., 11.03., 18.03. i 25.03. od 145 zł
Czwartek 08.04. i 15.04. od 155 zł
Czwartek 22.04. i 13.05. od 159 zł

Komunie - od 60 zł/1 os.
Imprezy urodzinowe – od 86 zł/1 os.
Chrzciny – od 53 zł/1 os.

email email: biuro@dwor-korona.pl
telefon tel.: 605 144 021
(kontakt w godz. 10-18)

Blog weselny

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
2019-07-19

Ciekawe zabawy na wesele

Według tradycji po oczepinach przychodzi czas na gry, konkursy i zabawy weselne. To jeden z tych elementów, który nie uległ większym zmianom na przestrzeni lat. Także wśród samych zabaw ustalił się pewien kanon – nie może obyć się bez gry w fanty/krzesełka czy testu zgodności dla Młodej Pary. Warto jednak zaskoczyć gości czymś ciekawym i niespodziewanym – oto kilka pomysłów na ciekawe zabawy weselne i konkursy - z klasą, śmieszne, dla dorosłych i dla dzieci.
 

Zabawy weselne - konkursy wokalne

Wielu z nas marzyło nie raz, by choć na chwilę zabłysnąć na scenie. Wesele to świetna okazja, by dać pole do popisu swoim umiejętnościom wokalnym i ukrytym talentom. Karaoke może być samo w sobie jedną z zabaw weselnych – zorganizujmy konkurs na gwiazdę estrady! Możemy też włączyć je do innych gier i konkursów. Na przykład ten z małżonków, który przegra w quizie „Jak dobrze znasz swoją drugą połówkę?” musi wykonać w ramach przeprosin wybrany utwór. Możliwości są tu niemal nieograniczone.
 
zabawy weselne

Zabawa weselna - zostań fotografem

Nie każdy może lubić śpiewać, jednak niemal wszyscy posiadają telefon komórkowy z aparatem. Dlaczego nie wykorzystać tego do urządzenia konkursu na najlepsze selfie weselne? Ciekawym rozwiązaniem jest też fotobudka. Jak wskazuje Joanna Hoc-Kopiej, ekspert weselny w Dworze korona Karkonoszy: „Fotobudka to bardzo popularna ostatnio atrakcja weselna. Specjalnie na tą okazję mamy do dyspozycji peruki, okulary, kapelusze, boa i inne gadżety, z których weselnicy bardzo chętnie korzystają”. Takie oryginalne zdjęcia weselne na wesoło będą świetną pamiątką zarówno dla Pary Młodej, jak i gości, a takie zabawy weselne z klasą będą świetną rozrywką dla dorosłych i dla dzieci.
 
ciekawe zabawy na wesele

Zabawa na wesele - kwestia smaku

Na weselu świetnie sprawdzi się także konkurs ślepego smaku. Uczestnicy z zawiązanymi oczami będą musieli odgadnąć przyprawę, jaki smak ma nalewka, wymienić jak najwięcej składników deseru czy rozpoznać owoc po dotyku. Warto pomyśleć też o upominkach dla zwycięzców. Joanna Hoc-Kopiej dodaje: „Na prośbę Młodych Par mamy w ofercie własne kawy, piwa rzemieślnicze czy przetwory. Doskonale sprawdzają się one jako prezenty dla gości, czy też nagrody w różnych zabawach weselnych”. Takie produkty rzemieślnicze jako nagroda z pewnością sprawią, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej zażarta, a zabawa przednia.
 
Nie zapominajmy także, że wesele to przede wszystkim celebracja miłości i wielkiego kroku w życiu Młodej Pary. Tak jak wszystkie inne elementy wesela, również gry i zabawy powinny być zgodne z gustami i upodobaniami małżonków. Najważniejsze, by tego dnia królowała radość, a na twarzach cały czas gościł uśmiech.
Nasz ekspert weselny
Joanna Hoc-Kopiej
Joanna Hoc-Kopiej
Ponad 750 zrealizowanych wesel, rocznie zarządza realizacją ponad 80 wesel (w tym w samym 2018 r. 100 wesel).
 
Poprzednie wpisy
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl