Pierwszy taniec na weselu: praktyczne wskazówki

Porady
pierwszy taniec: para młoda

Pierwszy taniec na weselu przysparza stresu wielu parom, często na samą myśl przechodzą ich dreszcze. Szukasz sposobu, aby na występ czekać z radością, a nie kojarzył Ci się tylko z przykrym obowiązkiem? Wypróbuj kilka naszych wskazówek!

Pierwszy taniec na weselu: jak czerpać z niego radość?

Szukasz weselnych pomysłów na pierwszy taniec? Zastanawiasz się,jak ułożyć choreografię, którą jeszcze długo będą wspominać Twoi bliscy? Aby uniknąć nadmiernego stresu, który może pojawić się w czasie występu przed rodziną i znajomymi, przygotuj się do niego z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu na spokojnie opanujesz wszystkie kroki, a w dniu ślubu poczujesz się jak gwiazda.

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie, trenuj z partnerem pod czujnym okiem profesjonalisty. Wspólnie ustalcie, jaka forma pierwszego tańca na weselu będzie w Waszym przypadku najlepsza. Instruktor ułoży dla Was choreografię, biorąc pod uwagę Wasze umiejętności i charakter. Jeśli masz trochę czasu, poszukaj szkoły, który specjalizuje się w przygotowaniu narzeczonych do pierwszego tańca na weselu. Oczywiście musicie wliczyć ten wydatek w budżet ślubny.

Chcesz, aby Twoi goście bawili się do białego rana?

Zorganizujemy wesele, które na zawsze utkwi w ich pamięci!

Jak poradzić sobie z przedślubnym stresem?

Porozmawiaj z ukochanym, do jakiej piosenki chcecie zatańczyć. Poszukajcie utworu, który trwa maksymalnie 3 minuty. Jeśli jednak podobają się Wam dłuższe piosenki, zawsze możecie je skrócić. Jeżeli nic Wam nie przychodzi do głowy, poproście o pomoc instruktora, który przygotuje listę piosenek.

pierwszy taniec: zabawa na parkiecie

Jeśli nie lubisz być w centrum uwagi, możesz od razu zaprosić wszystkich gości do tańca. Niekoniecznie marzysz o pierwszym tańcu na weselu i wolałabyś zaśpiewać? W takim razie zrób niespodziankę ukochanemu! Wybierz romantyczną piosenkę i zaśpiewaj ją z dedykacją dla męża. Oczywiście, poinformuj wcześniej zespół, czy DJ-a na weselu o swoich planach.

Szybki kontakt Zamów ofertę