Niespodzianki dla pary młodej: kilka propozycji na atrakcje weselne

PoradyTrendy
Niespodzianki dla pary młodej: kilka propozycji na atrakcje weselne

Państwo Młodzi planują większość atrakcji weselnych, by zapewnić gościom dobrą zabawę i mnóstwo śmiechu. Z drugiej strony możesz przygotować miłe niespodzianki dla pary młodej. W ten sposób nie tylko pokażesz swoje zaangażowanie, lecz także dostarczysz nowożeńcom dużo radości i moc wzruszeń. Sprawdź, jak zaplanować niespodzianki dla pary młodej, które na długo zapadną im w pamięć! 

Jak uświetnić uroczystości weselne? 

Prezent weselny to jedno, niemniej pomysłów na niespodzianki dla pary młodej jest naprawdę wiele.  Wystarczy, że wykażesz się kreatywnością i poświęcisz trochę czasu na organizację. Jeśli umiesz śpiewać i tańczyć, możesz przygotować niezapomniany występ po wyjściu z kościoła.  

Wybierz ulubiony utwór Państwa Młodych, przygotuj się i zaśpiewaj po ślubie. Świeżo upieczeni małżonkowie nie tylko będą zaskoczeni, ale też docenią Twój pomysł i wysiłek. Możesz również poprosić rodzinę i znajomych, którzy umieją grać, śpiewać i/lub tańczyć, by przyłączyli się do Ciebie. Pamiętaj, by zorganizować przynajmniej kilka prób przed ślubem. W ten sposób łatwiej zgrasz się z innymi członkami zespołu.  

Szukacie wyjątkowego miejsca na wesele?
Gdzie poczujecie się w pełni zaopiekowani?

Oddajcie sprawy w ręce naszego Wedding Plannera!

Niesamowite niespodzianki dla pary młodej 

Jeśli szukasz inspiracji na niespodzianki dla pary młodej, skorzystaj z naszej propozycji. Postaw przed kościołem duże, eleganckie pudło, zawiązane czerwoną wstążeczką. Zaskoczeni Państwo Młodzi z pewnością podejdą, by sprawdzić jego zawartość. Po otwarciu mogą z niego wylecieć różnokolorowe balony wypełnione helem. Jeśli chcesz, włóż do pudełka jakiś prezent. Poproś fotografa, by uwiecznił to na kilku zdjęciach.  

Alternatywnie, możesz wręczyć wszystkim gościom po baloniku z helem na wstążce lub tasiemce. Poproś uczestników zabawy, by wypuścili baloniki podczas wychodzenia Pary Młodej z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego.  

Dwa białe gołębie symbolizują miłość, wierność i pokój, czyli to, co przysięgali sobie Państwo Młodzi podczas ceremonii ślubnej. Po wyjściu nowożeńców można wypuścić gołąbki, by przyniosły im szczęście. To również jedna z tych niespodzianek dla pary młodej, która pięknie wychodzi na zdjęciach. Możesz też poprosić kilka osób, by obrzucili świeżo poślubionych małżonków ryżem, płatkami róż lub grosikami.  

Szpaler weselny przed kościołem 

Szpaler z róż tworzy cudowny klimat i choć zazwyczaj występuje na ślubach wojskowych, nie ogranicza się tylko do nich. Jeśli jednak chcesz wywołać efekt WOW, nie wystarczy, że poprosisz o pomoc kilka osób. Zadbaj o to, by każdy z gości dostał różę, a w momencie wyjścia nowożeńców z kościoła, utworzyli wspomniany szpaler. Taki pomysł doskonale wpisuje się w romantyczne niespodzianki dla pary młodej.  

Weselna niespodzianka

Pamiętaj, by poprosić gości o przybycie z różą w konkretnym kolorze  z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli jednak boisz się, że ktoś o tym zapomni, możesz przygotować je samodzielnie. Kwiaty mają być w określonym kolorze, w związku z tym złóż w kwiaciarni stosowne zamówienie przynajmniej tydzień wcześniej. Najlepiej sprawdzą się tutaj czerwone, białe lub herbaciane róże. Niejednej Pannie Młodej zakręci się łza w oku, gdy będzie przechodziła z małżonkiem przez szpaler utworzony z szabli. 

Jakie przygotować niespodzianki dla pary młodej? 

Profesjonalna fotobudka to kolejna niespodzianka, która ucieszy nie tylko nowożeńców, lecz także biesiadników. Możesz ją wynająć na 2-3 godziny, by nie kolidowała z innymi atrakcjami weselnymi, ale jednocześnie każdy miał okazję z niej skorzystać.  

Proponowany prezent nie zajmie zbyt wiele miejsca, dlatego można spokojnie go postawić w kącie sali balowej. Zaproponuj gościom, by wkleili przynajmniej po jednym zdjęciu do księgi pamiątkowej. Możesz ich również zachęcić, by napisali obok wierszyk z życzeniami lub kilka miłych słów.  

Ciekawym pomysłem będzie wzruszający filmik z życzeniami. To wspaniała pamiątka dla nowożeńców na kolejne lata. Poproś świadków, rodziców, przyjaciół i najbliższych członków rodziny, by powiedzieli kilka słów do kamery. Postaraj się też po kryjomu nagrać narzeczonych w trakcie przygotowań. Ponadto możesz nagrać błogosławieństwo rodziców przed ślubem.  

Kilka pomysłów na niespodzianki dla pary młodej 

Jeżeli masz dużą wyobraźnię, możesz ułożyć krótki wierszyk o Państwie Młodych. Odczytaj go już w sali weselnej po wzniesieniu toastu. Możesz w nim zawrzeć śmieszne anegdoty o parze młodej, jej rodzeństwie i rodzicach.  

Niespodzianki dla pary młodej

Szukasz pomysłu na nietuzinkową niespodziankę dla pary młodej? Zastanawiasz się jak wybrać prezent dla nowożeńców? To nie musi być nic stricte materialnego. Pomyśl np. o wynajęciu barmana na wesele. Nie tylko urządzi widowiskowe show, lecz także przygotuje kilka wyśmienitych drinków. Zanim jednak zdecydujesz się na taką atrakcję, upewnij się, że Państwo Młodzi sami jej zaplanowali. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego zamieszania. Taki pokaz można urządzić w czasie kolacji, kiedy parkiet jest pusty, a goście czekają na ciepłe danie. 

Nowoczesny pokaz ognia na wesele 

Wśród niezapomnianych niespodzianek dla Pary Młodej może się też znaleźć teatr ognia. Wyjątkowy pokaz łączy sobie w sobie muzykę, taniec, pirotechnikę i ogień. Elegancką choreografię przygotowali doświadczeni, kreatywni specjaliści. Muzyka i ogniste rekwizyty wspaniale podkreślą wyjątkowy charakter przyjęcia. Show zapewni moc wrażeń zarówno nowożeńcom, jak i gościom.  

Obecnie wiele osób rezygnuje ze sztucznych ogni, mając na uwadze dobro zwierząt i osób nadwrażliwych na hałas. Pokaz laserowy doskonale zastąpi fajerwerki. Reakcja nowożeńców będzie bezcenna, gdy wodzirej lub DJ zaprosi ich na wyjątkowy spektakl.  

Szybki kontakt Zamów ofertę