Sesja poślubna: sprawdź, jak się do niej przygotować!

Trendy
sesja poślubna: para młoda

Wiele lat temu Pary Młode umawiały się na szybką sesję w studio, w związku z tym, trudno było oczekiwać spektakularnych efektów. Dziś nowożeńcy zazwyczaj szukają urokliwego miejsca na plener, który wprowadzi ich w romantyczny nastrój. Zobacz, jak powinna wyglądać sesja poślubna!

Jak zaplanować sesję po ślubie?

Jeśli chcesz spędzić całe przyjęcie w gronie najbliższych, umów się z fotografem weselnym na sesję poślubną. W miarę możliwości ustal datę 1-2 tygodnie po ceremonii, w tym czasie emocje związane z organizacją uroczystości już opadnie. Z drugiej strony, jeśli nie możecie umówić się z fotografem na inny termin, zarezerwujcie dla niego 15-60 minut w czasie przyjęcia. Poszukajcie klimatycznego zakątka w pobliżu domu weselnego, dzięki czemu nie będziecie tracić czasu na dojazd.

Piękna sceneria do sesji poślubnej?

Sprawdź nasze wolne terminy
i zarezerwuj już dziś dogodną datę!

Jeśli organizujecie ślub późną jesienią lub zimą, pamiętajcie, że zmrok zapada szybciej, dlatego zaplanujcie sesję poślubną rano. Zastanawiacie się, co zrobić, jeżeli pogoda spłata Wam figla? Na wszelki wypadek ustalcie z fotografem termin awaryjny. Możecie również zaplanować sesję w zamku lub pałacu, dzięki czemu warunki atmosferyczne nie zrujnują Waszych planów.

Sesja poślubna: czym kierować się przy wyborze fotografa?

Zastanawiacie się, jak wybrać fotografa ślubnego, żeby później nie żałować? Przede wszystkim kierujcie się swoim zmysłem estetycznym… Zanim podejmiecie ostateczną decyzję, poproście fotografa o portfolio. W ten sposób szybko ustalicie, czy macie podobne wyczucie gustu.

sesja poślubna: nowożeńcy

Marzycie o niezapomnianej sesji w plenerze? Poszukajcie twórcy, który specjalizuje się w takim rodzaju fotografii. A może najbardziej liczą się dla Was emocje? W takim razie poszukajcie fotografa, który potrafi uwiecznić wzruszające i podniosłe chwile na zdjęciach.

Szybki kontakt Zamów ofertę