Zimne ognie na wesele, czyli lepsza opcja niż pokaz fajerwerków

Trendy
Zimne ognie na wesele, czyli lepsza opcja niż pokaz fajerwerków

Chyba wszyscy przyszli nowożeńcy marzą o niesamowitym, magicznym weselu. W końcu to jedna z najważniejszych imprez w ich życiu. Impreza, którą zapamiętają do końca życia. Dlatego ważne jest, aby wspominali ją z uśmiechami na twarzach i radością w sercu. Doskonałym sposobem na urozmaicenie przyjęcia weselnego jest wzbogacenie go o ciekawe atrakcje. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się pokazy zimnych ogni. Czy zimne ognie na wesele to dobry pomysł? Jak zorganizować takie przedsięwzięcie? 

Zorganizowanie wymarzonego przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie. Przedsięwzięcie to wymaga mnóstwo pracy, czasu i zaangażowania od przyszłych nowożeńców. Organizatorzy imprezy dokładają wszelkich starań do tego, aby uczynić ją najpiękniejszą, jedyną w swoim rodzaju. Przez długie tygodnie, miesiące, a czasem nawet lata, starannie przygotowują każdy element eventu. Dbają o najdrobniejsze szczegóły. Wszystko po to, aby dzień ślubu spełniał ich najskrytsze marzenia. 

Alternatywa dla pokazu fajerwerków

Wiele przyszłych Par Młodych, chcąc nieco urozmaicić swoje wesele, stawia na ciekawe atrakcje. Jedną z nich są pokazy sztucznych ogni. Pokaz fajerwerków to znakomity sposób na to, aby uczynić tę wyjątkową noc jeszcze bardziej magiczną i niepowtarzalną. Błyszczące iskierki tańczące na tle nocnego nieba wyglądają naprawdę spektakularnie i olśniewająco. 

Niestety nieumiejętne przygotowanie pokazu może stworzyć duże zagrożenie dla uczestników zabawy. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego nie warto robić pokazów fajerwerków na własną rękę. Najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie specjalnej ekipy, która zawodowo zajmuje się przygotowywaniem pokazów pirotechnicznych. Profesjonalna firma zaoferuje ubezpieczenie OC, które zapewni pełną ochronę w razie wystąpienia ewentualnych szkód podczas realizacji pokazu, dokładnie sprawdzi miejsce, w którym odbędzie się show, a także powiadomi odpowiednie służby (np. policję, straż pożarną). 

Zimne ognie na wesele – o czym trzeba pamiętać 

Pamiętajmy, że pokaz sztucznych ogni wymaga uzyskania pozwolenia od właściciela terenu, na którym organizowane jest wesele. Odległość widzów od miejsca odpalenia fajerwerków powinna wynosić nie mniej niż 25 metrów. 

Mimo że pokazy fajerwerków mają wielu zwolenników, to coraz częściej mówi się o ich złych stronach. Przede wszystkim mogą mieć niekorzystny wpływ na czworonogi. Hałas towarzyszący odpalaniu sztucznych ogni stanowi zagrożenie dla psów i kotów. Zwierzęta panikują, nie wiedzą, co się dzieje i za wszelką ceną próbują uciec, schować się w bezpieczne miejsce. Niestety podczas ucieczki w popłochu mogą zrobić sobie krzywdę… Nie można zapomnieć również o tym, że głośne wystrzały narażają czworonogi na uszkodzenia słuchu. 

 

Na szczęście istnieje znakomita alternatywa dla fajerwerków – zimne ognie na wesele! Takie show może być równie efektowne i niezapomniane co pokazy pirotechniczne, a przy tym jest zdecydowanie bezpieczniejsze i łatwiejsze do zorganizowania. 

Zimne ognie na wesele – jak stworzyć niezapomnianą atrakcję?

Zimne ognie na wesele to hit ostatnich sezonów! Jest to niedroga i przede wszystkim bezpieczna odmiana fajerwerków. Zimne ognie podczas spalania wytwarzają przepiękne srebrno-żółte iskierki. Iskierki wypełniają pomieszczenia wyjątkowym blaskiem, tworząc fenomenalny efekt – szczególnie wtedy, gdy jest ciemno. 

Jak wykorzystać zimne ognie na weselu? Przede wszystkim jest to doskonały rekwizyt do ślubnych zdjęć. Fotografie, na których Para Młoda czy goście trzymają iskrzące zimne ognie, są wyjątkowo klimatyczne. Idealnie oddają romantyczny charakter wydarzenia. 

Zimne ognie można wykorzystać podczas przywitania Pary Młodej na sali weselnej, w czasie krojenia tortu czy pierwszego tańca. Taki moment z pewnością oczaruje gości. Zimne ognie nadadzą chwili magiczny charakter, uczynią ją niezapomnianą, jedyną w swoim rodzaju. 

Zastanawiacie się czym zaskoczyć gości weselnych?

Skorzystajcie z arsenału naszych pomysłów!

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Jak zorganizować zimne ognie na wesele? Przede wszystkim należy przemyśleć, w którym momencie chcemy je wykorzystać – czy planujemy przygotować pokaz na zewnątrz, czy w środku. Jeśli zdecydujemy się na użycie zimnych ogni w sali weselnej, koniecznie ustalmy to z menadżerem lub właścicielem obiektu. Najlepszym miejscem na pokaz zimnych ogni jest ogród weselny – szczególnie po zmroku. „Mini fajerwerki” po zgaszeniu wytwarzają dość specyficzny zapach, dlatego lepiej użyć ich na zewnątrz. 

Przed pokazem trzeba zgromadzić wszystkich gości w wybranym miejscu. Pomóc w tym może zespół weselny lub DJ. Następnie należy rozdać gościom zimne ognie. Wcześniej można zapakować je w spersonalizowane pudełeczka, które idealnie wpiszą się w styl wesela. Nie można zapomnieć również o zapałkach lub zapalniczkach! 

Zimne ognie na wesele powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł. Kupujmy wyłącznie te, które posiadają odpowiednie certyfikaty – w tym oznaczenia EAC i CE. Idealna długość zimnych ogni na wesele to od 40 do 70 cm. Zimne ognie to również ciekawa atrakcja na wesele z poprawinami. Jest to świetny sposób na urozmaicenie przyjęcia, dodanie mu wyjątkowego charakteru. 

Zimne ognie to doskonały pomysł na przyjęcie weselne. Taka atrakcja z pewnością przypadnie do gustu weselnikom (zarówno dorosłym, jak i najmłodszym) i na długo zapadnie w ich pamięciach. Efektem atrakcji będą niesamowicie klimatyczne, magiczne zdjęcia, które perfekcyjnie oddadzą romantyczny charakter wydarzenia. 

Szybki kontakt Zamów ofertę