Dekoracja wejścia do sali weselnej: zrób to sam!

Stylizacje
Dekoracja wejścia do sali weselnej: zrób to sam!

Zastanawiasz się, jak podkreślić charakter uroczystości i stworzyć wyjątkowy klimat Szukasz sposobu na to, aby podkreślić swoją osobowość i ukochanego? Dekoracja wejścia do sali weselnej rozbudzi Twoją kreatywność. Daje bowiem ogromne możliwości na wykazanie się pomysłowością!

Jak przyozdobić wejście do sali weselnej?

Dekoracja wejścia do sali weselnej to drobny, ale ważny element wystroju. Przy drzwiach możesz postawić duże zdjęcie w złotej ramie lub drewnianej sztaludze. Poproś gości, aby złożyli podpis na odwrocie i dołączyli do niego życzenia, wierszyk lub kilka ciepłych słów.

Zwracasz uwagę na każdy detal?
Chcesz, by Wasze wesele było dopracowane w każdym calu?

Zostaw to nam!
Wszystkim się zajmiemy!

Powitanie Pary Młodej chlebem i solą to niezwykle wzruszający i piękny staropolski zwyczaj. Zazwyczaj odbywa się przed wejściem do restauracji lub sali weselnej. Przy niesprzyjającej pogodzie można zrobić to w lokalu. Aby świeżo upieczonym małżonkom niczego nie zabrakło, powinni zjeść trochę chleba posypanego nosa, a następnie popić wódką lub wodą.

Dekoracja wejścia do sali weselnej: inspiracje

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, w związku z tym przyozdób wejście do sali weselnej. Zastanawiasz się, jak nadać jej romantyczny, subtelny charakter? W pierwszej kolejności zadbaj o sufit! Upnij biały szyfon lub tiul w rozetę, a następnie podepnij w środek stylowe nitki świetlne. Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem, zamień wspomniane materiały na białą, połyskującą organzę.

Jeśli chcecie zaskoczyć rodzinę i znajomych, możecie się o to postarać już przy dekoracji wejścia do sali weselnej. Aby wprowadzić ich w odpowiedni nastrój, sięgnijcie po kompozycje kwiatowe, podświetlane napisy lub banery z Waszymi imionami. W tym przypadku ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia.

Szybki kontakt Zamów ofertę