Na co zwrócić uwagę przy rezerwacji sali weselnej? Sprawdź, o co pytać!

Porady
Na co zwrócić uwagę przy rezerwacji sali weselnej? Sprawdź, o co pytać!

Jeśli ustaliliście już datę ślubu, nadszedł czas, aby znaleźć wymarzone miejsce na przyjęcie. Potraktujcie rezerwację lokalu jako priorytet. Pamiętajcie, że wybór jedzenia, dekoracji, kreacji, fotografa, czy zespołu spokojnie może poczekać. Sprawdźcie, na co zwrócić uwagę przy rezerwacji sali weselnej!

Jak wybrać wymarzoną salę weselną?

Zanim wybierzecie się na pierwsze spotkanie z właścicielem lub menedżerem, przygotujcie listę pytań.  Dzięki temu łatwiej podejmiecie ostateczną decyzję. Aby uniknąć niespodzianek, dowiedzcie, czy musicie wpłacić zaliczkę. Jeśli tak, dopytajcie, ile wynosi. Ustalcie też ostateczny termin uiszczenia opłaty i warunki zwrotu. W przeciwnym razie ryzykujecie, że ktoś Was ubiegnie. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy rezerwacji sali weselnej?

Ustaliliście datę ślubu?
Czas znaleźć wymarzone miejsce na przyjęcie!

Zarezerwujcie dogodny termin wesela już dziś ♥

Na co zwrócić uwagę przy rezerwacji sali weselnej?

Zanim podpiszecie umowę, dokładnie ją przeczytajcie. Poszukajcie informacji na temat korkowego na weselu. Jeśli właściciel przewiduje taką opłatę, sprawdźcie, w jaki sposób ją nalicza. Zazwyczaj wysokość korkowego jest uzależniona od liczby wniesionych lub otwartych butelek. Niektórzy właściciele podają stałą kwotę, co oznacza, że nie zwracają uwagi na ilość wniesionego i wypitego alkoholu.

Zastanawiacie się, na co jeszcze warto wziąć pod uwagę przy rezerwacji sali weselnej? Dowiedzcie się, czy goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. Jeśli planujecie samodzielną aranżację sali, sprawdźcie, czy istnieją jakieś ograniczenia związane z wystrojem. Dopytajcie też , ile wynosi cena za “talerzyk” i kiedy należy uiścić całą kwotę.  Dodatkowo ustalcie, czy lokal może zająć się menu, czy powinniście poszukać zewnętrznej firmy cateringowej. Na koniec sprawdźcie, kiedy musicie przedstawić ostateczną liczbę gości.

Możliwość rezerwacji sali weselnej często determinuje datę wesela. Jeśli więc zależy Wam na konkretnym terminie, nie czekajcie z tym na ostatni moment!

Szybki kontakt Zamów ofertę