Nalewki dla gości weselnych: podziękowanie za przybycie

Trendy
nalewki dla gości weselnych: propozycje

Szukacie modnego upominku dla bliskich, którzy towarzyszyli Wam w dniu ślubu? Lubicie wyróżniać się z tłumu, dlatego niekoniecznie chcecie im podarować magnesy, krówki, czy czekoladki? W takim razie zamówcie domowe nalewki dla gości weselnych!

Jak podziękować gościom za przybycie?

Zdecydujcie się na nalewki dla gości weselnych w uroczych buteleczkach. Taka niespodzianka przywoła cudowne wspomnienia ze ślubu i wesela.

Wybierając nalewki wykażcie się kreatywnością. Możecie zadecydować nie tylko o smaku, lecz także formie podania. Poszukajcie eleganckich buteleczek, a następnie przyklejcie na nich etykietę z Waszymi imionami i datą ślubu.

Biesiadnicy na pewno docenią tradycyjną cytrynówkę, porzeczkówkę, miodówkę, czy wiśniówkę. Jeśli chcecie ich zaskoczyć, postawcie na dereniówkę, pigwówkę, orzechówkę lub kawówkę. Nalewki dla gości możemy podzielić na kilka kategorii: miodowe, ziołowe, korzenne i owocowe. Zastanówcie się, jakie alkohole na wesele najbardziej przypadnie do gustu Waszym bliskim.

Zastanawiacie się, jak wybrać alkohol na wesele?

Skorzystajcie ze wskazówek naszych ekspertów!

Jakie przygotować nalewki dla gości weselnych?

Szukacie inspiracji, jak uświetnić przyjęcie weselne? Możecie zorganizować warsztaty kulinarne, wynająć fobudkę lub zaprosić animatora dla najmłodszych gości. Rozważcie też drink bar na wesele, który zadowoli nawet najbardziej wymagających członków rodziny i znajomych. Zadbajcie o to, aby na Waszym weselu pojawiła się nie tylko tradycyjna wódka, lecz także nalewki, rum, wino, whisky.

nalewki dla gości weselnych: menu

Jeśli dysponujecie większym budżetem, możecie wynająć doświadczonego barmana. Nie tylko przygotuje pyszne drinki, lecz także zorganizuje niezapomniane show.

Szybki kontakt Zamów ofertę