Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
Catering na wszystkie okazje - wyśmienite potrawy z naszej kuchni prosto na Twój stół!

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ CATERINGOWĄ
 
- Preferowany odbiór własny
- Dowóz gratis w promieniu 15 km od Sosnówki przy zamówieniu od 150 zł
- Powyżej 15 km doliczamy koszty transportu 2,5 zł/1 km
- Zamówienia realizowane są po przedpłacie w wysokości 30% wartości zamówienia na nr konta: 90 1020 1068 0000 1502 0083 3863
- Preferowana płatność kartą
- Opakowania płatne dodatkowo lub we własnym zakresie

Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00 – 17:00:

email email: a.luczywo@dwor-korona.pl
telefon +48 607 144 480

Ciekawe zabawy na wesele

Porady | Stylizacje | Trendy ślubne
Według tradycji po oczepinach przychodzi czas na gry, konkursy i zabawy weselne. To jeden z tych elementów, który nie uległ większym zmianom na przestrzeni lat. Także wśród samych zabaw ustalił się pewien kanon – nie może obyć się bez gry w fanty/krzesełka czy testu zgodności dla Młodej Pary. Warto jednak zaskoczyć gości czymś ciekawym i niespodziewanym – oto kilka pomysłów na ciekawe zabawy weselne i konkursy - z klasą, śmieszne, dla dorosłych i dla dzieci.
 

Zabawy weselne - konkursy wokalne

Wielu z nas marzyło nie raz, by choć na chwilę zabłysnąć na scenie. Wesele to świetna okazja, by dać pole do popisu swoim umiejętnościom wokalnym i ukrytym talentom. Karaoke może być samo w sobie jedną z zabaw weselnych – zorganizujmy konkurs na gwiazdę estrady! Możemy też włączyć je do innych gier i konkursów. Na przykład ten z małżonków, który przegra w quizie „Jak dobrze znasz swoją drugą połówkę?” musi wykonać w ramach przeprosin wybrany utwór. Możliwości są tu niemal nieograniczone.
 
zabawy weselne

Zabawa weselna - zostań fotografem

Nie każdy może lubić śpiewać, jednak niemal wszyscy posiadają telefon komórkowy z aparatem. Dlaczego nie wykorzystać tego do urządzenia konkursu na najlepsze selfie weselne? Ciekawym rozwiązaniem jest też fotobudka. Jak wskazuje Joanna Hoc-Kopiej, ekspert weselny w Dworze korona Karkonoszy: „Fotobudka to bardzo popularna ostatnio atrakcja weselna. Specjalnie na tą okazję mamy do dyspozycji peruki, okulary, kapelusze, boa i inne gadżety, z których weselnicy bardzo chętnie korzystają”. Takie oryginalne zdjęcia weselne na wesoło będą świetną pamiątką zarówno dla Pary Młodej, jak i gości, a takie zabawy weselne z klasą będą świetną rozrywką dla dorosłych i dla dzieci.
 
ciekawe zabawy na wesele

Zabawa na wesele - kwestia smaku

Na weselu świetnie sprawdzi się także konkurs ślepego smaku. Uczestnicy z zawiązanymi oczami będą musieli odgadnąć przyprawę, jaki smak ma nalewka, wymienić jak najwięcej składników deseru czy rozpoznać owoc po dotyku. Warto pomyśleć też o upominkach dla zwycięzców. Joanna Hoc-Kopiej dodaje: „Na prośbę Młodych Par mamy w ofercie własne kawy, piwa rzemieślnicze czy przetwory. Doskonale sprawdzają się one jako prezenty dla gości, czy też nagrody w różnych zabawach weselnych”. Takie produkty rzemieślnicze jako nagroda z pewnością sprawią, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej zażarta, a zabawa przednia.
 
Nie zapominajmy także, że wesele to przede wszystkim celebracja miłości i wielkiego kroku w życiu Młodej Pary. Tak jak wszystkie inne elementy wesela, również gry i zabawy powinny być zgodne z gustami i upodobaniami małżonków. Najważniejsze, by tego dnia królowała radość, a na twarzach cały czas gościł uśmiech.
Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu
Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl