Wesele w stylu klasycznym: ponadczasowa elegancja

StylizacjeTrendy
wesele w stylu klasycznym: młoda para

Mnóstwo zieleni, delikatne bukiety w jasnych kolorach, śnieżnobiałe obrusy, elegancka zastawa stołowa i minimalistyczny wystrój…Wspomniane ślubne detale prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. A jeśli przedkładasz ponadczasowe rozwiązania nad najnowsze trendy, zaplanuj wesele w stylu klasycznym.

Tradycyjny ślub: najpiękniejsze inspiracje

Jeśli chcesz wprowadzić gości w romantyczny, klasyczny charakter przyjęcia, zadbaj o to przy projektowaniu zaproszeń. Wybierz tradycyjną czcionkę i prosty wzór, które pasują do motywu przewodniego. Szukasz inspiracji na wesele w stylu klasycznym? Postaw na eleganckie, luksusowe i tradycyjne dekoracje ślubne. Zapomnij o najnowszych trendach. Wybierz te elementy, które przetrwają próbę czasu. W klimat doskonale wpisują się zaproszenia z monogramem, eleganckie dekoracje krzeseł na ślub, pastelowe kolory, baśniowa suknia ślubna i bukiet z czerwonych róż.

Marzysz o bajecznym, tradycyjnym weselu w górach?

Serdecznie zapraszamy do Dworku Korona Karkonoszy!

Jak urządzić wesele w stylu klasycznym?

Jeśli zadbasz o odpowiedni wystrój, wesele w stylu klasycznym możesz zorganizować niemal wszędzie. W tym przypadku najlepiej jednak sprawdzi się romantyczna sala balowa, luksusowy hotel lub elegancka sala bankietowa. Proponowane miejsca są zazwyczaj tradycyjne i wyrafinowane, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu na aranżacji. Marzysz o tym, aby zaskoczyć swoich gości? Zorganizuj niezapomniane przyjęcie w oranżerii, zamku lub w ogrodach muzeum.

wesele w stylu klasycznym: inspiracje

A może wciąż się wahasz i zastanawiasz się, czy zorganizować wesele w stylu retro? Zastanawiasz się, na co zwrócić szczególną uwagę? Aby podkreślić radosny charakter uroczystości, zamień welon na wieniec z kolorowych kwiatów. Upewnij się, że menu pasuje do motywu przewodniego. Powinny w nim zagościć takie potrawy jak kapusta zasmażana, koreczki śledziowe, rosół z lanymi kluskami, czy flaki.

Szybki kontakt Zamów ofertę