Wesele industrialne: postaw na oryginalność!

StylizacjeTrendy
wesele industrialne: inspiracje

Lubisz nowoczesne, nieszablonowe rozwiązania? Szukasz stylu, który podkreśli Twoją indywidualność i pozwoli Ci wyjść poza schematy? W takim razie pomyśl o tym, aby zorganizować wesele industrialne. Zobacz, jak nadać przyjęciu wyjątkowy charakter!

Jak urządzić wesele industrialne?

Wspomniany styl nawiązuje do rewolucji przemysłowej, doskonale łączy niewyszukane elementy wystroju ze współczesnym, eleganckim designem. Zanim zaplanujesz wesele industrialne, zastanów się, czy dysponujesz odpowiednim budżetem. Pamiętaj, że w tym przypadku musisz wypożyczyć wszystkie akcesoria ślubne.

Potrzebujesz nie tylko profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia, lecz także stylowych stołów, krzeseł, obrusów i zastawy stołowej. Dobra wiadomość jest taka, że możesz ograniczyć dekoracje i kwiaty do minimum. Aby podkreślić charakter przestrzeni przemysłowej, wpleć w wystrój szklane akcenty.

Duża część kosztów to sala weselna. Gdzie ją znaleźć jak najtaniej? Najlepiej w rejonie, gdzie jest duży wybór – wesele Wrocław to na pewno opcja godna rozważenia. Zwłaszcza że duże miasta często oferują ciekawe, pofabryczne wnętrza, idealne na wesela industrialne.

Szukasz inspiracji na wyjątkowe wesele industrialne?

Mamy mnóstwo pomysłów – przekonaj się osobiście!

Jak zorganizować przyjęcie w stylu industrialnym?

Jeśli zdecydujesz się na wesele industrialne, nie musisz ograniczać się do tradycyjnych opcji lokalowych. Możesz je spokojnie zorganizować w dawnej fabryce, przebudowanym lofcie, czy odnowionym magazynie. Na pierwszy rzut oka nieestetyczne elementy wystroju, takie jak widoczne rury, betonowa podłoga, łuszcząca się farba i stara, odsłonięta cegła, w mgnieniu oka podkreślą oryginalny charakter przyjęcia.

wesele industrialna: sala weselna

Uwielbiasz słodycze, a może wśród grona rodziny i przyjaciół znajduje się wiele miłośników słodkości? W takim razie zorganizuj weselny candy bar. Oprócz tradycyjnych wypieków powinny na nim zagościć muffinki, lizaki, cukierki, pralinki, różnokolorowe galaretki i mini desery w pucharkach.

pl_PL!!
Szybki kontakt Zamów ofertę