Jak ubrać samochód do ślubu?

PoradyStylizacje
samochód do ślubu: kokardka

Samochód ślubny pozwala wygodnie przetransportować parę młodą do kościoła lub urzędu, a stamtąd na wesele. Często stanowi też ciekawy element sesji zdjęciowej nowożeńców. Szukając idealnego auta, nie ograniczaj się tylko do koloru i modelu. Sprawdź, jak ubrać samochód do ślubu, by idealnie wpisał się w motyw przewodni przyjęcia!

Jak przystroić auto do ślubu?

Zastanawiasz się, jak ubrać samochód do ślubu, aby wyróżnić się spośród tłumu gości? Wcale nie musisz wybierać okazałych bukietów, które niejednokrotnie spadają w czasie jazdy, utrudniając życie innym kierowcom. Jeśli lubisz subtelne rozwiązania, ozdób klamki niewielkimi kompozycjami kwiatowymi i kokardami. Upewnij się, że wybrane dekoracje pasują do bukietu ślubnego lub dekoracji kwiatowych sali weselnej.

Marzycie o tradycyjnym weselu?
A może chcecie wyróżnić się z tłumu?

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – sprawdźcie sami!

Jak ubrać samochód do ślubu?

Marzysz o tym, aby zorganizować wesele w stylu retro? W takim razie zamień nowoczesną limuzynę na old-schoolowy samochód. W tym przypadku doskonale sprawdzi się polonez, maluch fiat 126p lub syrenka. Taki samochód prezentuje się fantastycznie zarówno na żywo, jak i na zdjęciach.

Planujecie ślub w stylu boho, rustykalnym lub leśnym i szukacie inspiracji, jak ubrać samochód do ślubu? Możecie przyozdobić go uroczymi wiankami. Możecie zrobić je samodzielnie lub skorzystać z pomocy florysty. Jak ubrać auto do ślubu, gdy zostało Ci mało czasu? Oprócz eleganckich bukiecików możesz też wybrać stylowy napis przyklejany na tylnej szybie. Uzgodnij z partnerem, czy bardziej podoba się Wam wzór z inicjałami, imionami, datą ślubu, a może klasyczny “Just married”.

samochód do ślubu: ozdoba
Szybki kontakt Zamów ofertę