Planowanie ślubu
krok po kroku

PoradyTrendy
planowanie ślubu: lista

Planowanie ślubu wcale nie musi być stresujące, tak naprawdę może Wam sprawić wiele radości. Jeśli jednak czujesz się przytłoczony organizacją wymarzonej uroczystości, skorzystaj z naszych podpowiedzi. Sprawdź, jak zaplanować i uporządkować zadania, aby uniknąć zamieszania i niepotrzebnych nerwów!

Od czego zacząć planowanie ślubu?

Przede wszystkim ustal z partnerem, czy będziecie korzystać z pomocy wedding plannera. Ze wszystkich podwykonawców, którzy będą z Wami współpracować, to konsultant ślubny wspiera Parę Młodą od początku do końca. Jeśli dysponujecie odpowiednim budżetem, poszukajcie go jak najszybciej. Pomoże Wam na każdym etapie planowania ślubu, dzięki czemu zaoszczędzicie sporo czasu. Dodatkowo pozwoli Wam uniknąć wielu kosztownych błędów.

Kiedy wybierzecie już datę i ustalicie, ilu gości chcecie zaprosić, poszukajcie miejsca na wesele. Pamiętajcie, aby zrobić to ze stosownym wyprzedzeniem. Jeśli jakaś sala przypadnie Wam do gustu, zapytajcie o zaliczkę. Wpłaćcie ją jak najszybciej, żeby żadna Para Młoda Was nie ubiegła.

Szukasz wyjątkowego miejsca na wesele w górach?

Zapraszamy do Dworu Korona Karkonoszy!

Harmonogram przygotowań do ślubu

Jeśli chcesz ułatwić sobie organizację uroczystości, przygotuj harmonogram dnia ślubu. Dzięki temu możesz być pewien, że nic Ci nie umknie. Podziel go przynajmniej na trzy części: przygotowanie Państwa Młodych, sala weselna i przebieg przyjęcia. Zanim zabierzecie się do pracy, ustalcie, czy przygotowujecie się osobno, czy razem, w domach rodzinnych, czy hotelu.

planowanie ślubu: notatki

Zastanawiacie, co ująć w harmonogramie? Zamieśćcie w nich poszczególne obowiązki, a obok podajcie godzinę, miejsce i czas trwania. Zaznaczcie również, kto jest odpowiedzialny za wykonanie danego zadania i zapiszcie jego dane kontaktowe.

pl_PL!!
Szybki kontakt Zamów ofertę