Ozdoby na krzesła weselne: jak je dopasować do motywu przewodniego?

Stylizacje
ozdoby na krzesła weselne: pomysły

Szukasz pomysłu, jak przyozdobić krzesła, nie wprowadzając przy tym chaosu? Marzysz o tym, aby wybrane dekoracje odzwierciedlały wyjątkowy charakter przyjęcia? Zastanawiasz się, jakie ozdoby na krzesła weselne idealnie dopełnią wystrój sali? Zerknij na nasze podpowiedzi!

Jak wybrać ozdoby na krzesła weselne?

Niezależnie od tego, czy podobają Ci się luksusowe, czy minimalistyczne ozdoby na krzesła weselne, zastanów się, czy pasują do pozostałych elementów wystroju. Jeśli planujesz przyjęcie w stylu rustykalnym lub boho, poszukaj dekoracji z naturalnych materiałów. W taki klimat wpisują się też idealnie delikatne, koronkowe taśmy.

Marzysz o pełnym przepychu weselu i ślubie w stylu glamour? W takim razie postaw na strojne, srebrne lub złote ozdoby lub eleganckie wiązanki. Jeśli chcesz przyozdobić krzesła bukiecikami, możesz je umieścić zarówno na oparciu, jak i przy nogach lub siedzisku. Wśród wyrafinowanych ozdób na krzesła weselne znajdziesz też kolorowe tasiemki, kokardy i perełki dekoracyjne.

Wesele jak ze snu?

Spełniamy najskrytsze marzenia Młodej Pary!

Kilka pomysłów na dekoracje krzeseł

Zastanawiasz się, jakie ozdoby na krzesła weselne najlepiej uzupełniają styl boho, rustykalny lub art deco? Szyszki, jutowe sznureczki i gałązki idealnie nawiązują do przyrody.

Przy okazji zadbaj o numerację stołów weselnych. Choć wspomniany zwyczaj pochodzi z kultury anglosaskiej, cieszy się też coraz większą popularnością w Polsce. Jeśli zaprosiłaś kilkudziesięciu gości i chcesz postawić tylko kilka stolików, nie musisz uciekać się do takiego rozwiązania.

ozdoby na krzesła: inspiracje

Z drugiej strony, jeśli na przyjęciu ma pojawić się 100, 200, czy osób, numeracja zdecydowanie ułatwi gościom znalezienie odpowiedniego miejsca. Przy okazji spokojnie znajdą stolik po zabawie na parkiecie. Podobnie jak w przypadku ozdób na krzesła weselne upewnij się, że numerki na stołach pasują do motywu przewodniego przyjęcia.

Szybki kontakt Zamów ofertę