Obiad weselny: jak i gdzie go urządzić?

Trendy
obiad weselny: menu

Jeśli nie jesteście wyznawcami zasady – zastaw się, a postaw się, rozważcie obiad weselny. W ten sposób spędzicie długo wyczekiwany dzień w gronie najbliższych, a nie cioć, czy wujków, których ostatnio widzieliście wiele lat temu. Sprawdźcie, jak zaplanować kameralne przyjęcie!

Jak zorganizować obiad weselny?

Marzycie o skromnym przyjęciu? Chcecie spędzić ten wyjątkowy dzień w gronie najbliższych? W takim razie zdecydujcie się na obiad weselny. To doskonała alternatywa dla hucznego przyjęcia na 150, 200, czy 300 osób. Proponowane rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością i to nie tylko wśród par, które dysponują ograniczonym budżetem ślubnym. Na kameralne przyjęcie decydują się również te osoby, które pragną spędzić wzruszające chwile z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

Jak zadbać o menu na obiad weselny?

Rozsmakujcie się w naszych daniach i deserach, które zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy!

Menu na przyjęcie

Uroczysty obiad weselny ma naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim nie ciąży na Was presja związana z organizacją skomplikowanego przedsięwzięcia. Poszukiwanie miejsca na skromne przyjęcie nie jest tak stresujące jak wybór sali na huczne wesele. Zaoszczędzone pieniądze możecie przeznaczyć na luksusowe menu na przyjęcie, atrakcje dla gości, dodatki z górnej półki, czy podróż poślubną.

obiad weselny: propozycje

Organizując przyjęcie zamiast wesela zaoszczędzicie też sporo czasu. Możecie go urządzić w ulubionej restauracji, kawiarni lub nad jeziorem. Zanim zamówicie dania, zastanówcie się, czy lubicie kuchnię polską, włoską, francuską lub azjatycką. Układając menu na obiad weselny, możecie zaszaleć i wybrać potrawy z różnych zakątków świata. Uwzględnijcie też preferencje gości, z pewnością docenią ten miły gest. Zadbajcie o romantyczną oprawę muzyczną, która podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia.

Szybki kontakt Zamów ofertę