Florystka na wesele: jak ją wybrać?

Stylizacje
florystka na wesele: bukiet

Kompozycje kwiatowe stanowią nieodzowny element każdego wesela. Nie tylko nadadzą przyjęciu wyjątkowy charakter, lecz także podkreślą Wasze wyczucie stylu. Wymarzona florystka na wesele błyskawicznie zrozumie Waszą wizję. Zastanawiacie się, jak ją znaleźć? Skorzystajcie z naszych wskazówek!

Florystka na wesele: czym kierować się przy wyborze?

Zanim zdecydujecie się na konkretną florystkę, koniecznie poproście o jej portfolio. W ten sposób możecie łatwo ustalić, w jakim stylu czuje się najlepiej. Zastanówcie się, czy odpowiada Wam poczucie estetyki florystki na wesele. Oglądając zdjęcia, możecie również wskazać, jakie kwiaty dodatki najbardziej przypadły Wam do gustu.

Ile kosztuje florystka na wesele? Na cenę usługi wpływa przede wszystkim rodzaj zamówionych kwiatów, ilość i rodzaj dekoracji, czas pracy i transport. Florystka weźmie też pod uwagę, czy para młoda chce wypożyczyć wazony, świeczniki i inne elementy aranżacji sali weselnej. Z badań wynika, że większość par płaci za usługi florystyczne do 3000 zł.

Zastanawiacie się, jak wybrać doświadczoną i kreatywną florystkę na wesele?

Z nami zorganizujecie wesele jak z bajki!

Jak wybrać kwiaty na wesele?

Jeśli wybraliście kwiaty na ślub i wesele, z pewnością zastanawiacie się, jak wybrać dobrą kwiaciarnię. Przede wszystkim ustalcie, z jakim wyprzedzeniem powinniście złożyć zamówienie. Szukając kwiaciarni, weźcie pod uwagę zarówno doświadczenie, jak i opinie znajomych.

florystka na wesele: wiązanka

Jeśli dysponujecie ograniczonym budżetem, zdecydujcie się na kwiaty sezonowe. Doświadczona florystka na wesele wyczaruje z nich eleganckie, urocze bukiety. Zapytajcie, czy możecie liczyć na jej pomoc w wyborze wiązanki ślubnej, kwiatka w butonierce i kompozycji na stołach.

pl_PL!!
Szybki kontakt Zamów ofertę