Atrakcje ślubne: co przygotować dla gości?

Porady
atrakcje ślubne: sztuczne ognie

Szukacie inspiracji na ślub i wesele? Zastanawiacie się, jak zorganizować romantyczną, wzruszającą uroczystość, która na długo zapadnie w pamięci Waszych gości? Sprawdźcie, jakie atrakcje ślubne najlepiej odzwierciedlą Waszą wyjątkową osobowość!

Nietypowe atrakcje ślubne

Marzycie o nastrojowej i niezapomnianej sesji zdjęciowej? W takim razie koniecznie sięgnijcie po romantyczne atrakcje ślubne, które będą pięknie wyglądały zarówno na żywo, jak i na fotografiach. Po wyjściu z kościoła możecie wypuścić w niebo dwa białe gołębie. Jeśli lubicie wyróżniać się z tłumu i cenicie sobie oryginalne rozwiązania, po prostu zamówcie motyle zamiast gołębi. Zanim jednak zdecydujecie się na wyjątkowy pokaz, upewnijcie się, że istnieją ku temu dogodne warunki. Najlepiej, aby świeciło słońce, a temperatura sięgała powyżej 15 stopni Celsjusza.

Kameralne przyjęcie
czy huczne wesele?

Wszystkie przyjęcia organizujemy po mistrzowsku!

Jak przygotować niespodziankę dla gości?

Planując ślub i przyjęcie, możecie wykazać się umiejętnościami organizacyjnymi i kreatywnością. Zastanówcie się, czym zaskoczyć gości weselnych, aby długo wspominali Wasze przyjęcie. Jeśli ustalicie motyw przewodni, spróbujcie do niego nawiązać już przy projektowaniu zaproszeń. W ten sposób przybliżycie rodzinie i znajomym klimat uroczystości. Możecie również ich poprosić, aby zamiast kwiatów podarowali Wam wino, coś do domu lub kupon lotto.

atrakcje ślubne: niespodzianka

Jeśli chcecie wprowadzić niepowtarzalną atmosferę i wywołać uśmiech na twarzy Waszych bliskich, możecie wypuścić bańki mydlane z agregatu. Uprzedźcie fotografa, jakie atrakcje ślubne zaplanowaliście. Dzięki temu lepiej się do nich przygotuje i w odpowiedniej chwili zrobi Wam wspaniałe zdjęcia.

Szybki kontakt Zamów ofertę