4 pory roku, czyli sezon weselny non stop

Kiedy weseleWesele jesieńWesele latoWesele wiosnaWesele zima
Wesele wiosną lawenda

Niewątpliwie najpopularniejszy sezon weselny wśród Młodych Par to wciąż lato. Każda Panna Młoda marzy aby pokazać się w pełnej krasie i okazałości, założyć piękną suknię, i błyszczeć w blasku słońca. Wiele par nie chce nawet słyszeć o braniu ślubu wczesną wiosną, późną jesienią, nie wspominając o zimie. A tak naprawdę wesele odbywać się może o każdej porze roku. A wesele w zimie może być równie piękne co w środku lata.

Sezon weselny

Wyobraźmy sobie romantycznie wirujące płatki białego puchu, Panna Młoda niczym królowa śniegu na saniach i w białym futrze, dookoła nastrój wręcz bajkowy, wszędzie lampiony i pięknie rozstawione pochodnie. Płomień ogniska widoczny jest już z daleka. Podchodząc bliżej czujemy przyjemne ciepło, mimo że pod nogami skrzypi śnieg. Na przywitanie goście częstowani są grzanym winem własnej receptury. Po zaspokojeniu pierwszego pragnienia czas na przystawkę: pieczone kiełbaski, ziemniaczki a dla naprawdę głodnych pieczeń z dzika. Po małym co nieco zapraszamy do naszego baru lodowego, gdzie drinki serwowane są w szklaneczkach wykonanych z lodu!!!!

Późnym wieczorem przenosimy się na moment do Laponii, gdyż po północy zaplanowany jest pokaz rzeźbienia w bryłach lodu, co na wszystkich gościach musi robić wrażenie. Ten akcent na pewną docenią też dzieci, zarówno te młodsze, jak i nieco starsze. Po miłych atrakcjach na zewnątrz zapraszamy gości do naszego dworu, gdzie wita ich ciepło kominka oraz miły półmrok świec. Jest nastrojowo, romantycznie, świątecznie. Przeważają kolory złota, srebra, z nutą bieli i czerwieni…. Tak właśnie może wyglądać wesele zimą… Wesele jak z bajki!

Wesele zimowe

Wesele jesienią

Jesienią zauroczą nas wirujące dookoła różnokolorowe liście. To najpiękniejszy miesiąc na wspaniałą sesję ślubną! Feeria barw jesiennych Karkonoszy jest niczym obraz impresjonistycznego artysty.

Przyjemne promyki słońca otulające Parę Młodą, a w tle niezapomniane widoki i niesamowita sceneria gór zachwycą każdego. Jak dodaje eskpertka weselna Joanna Hoc-Kopiej: „Wieczorem można przechadzać się po pięknie podświetlonym ogrodzie z filiżanką herbaty lub lampką wina. Mimo, że miesiące jesienne potrafią być zaskakująco ciepłe, aby nic nie popsuło podziwiania widoków i przebywania w plenerze, goście powinni pamiętać o wierzchnim okryciu. O tej porze roku zwykle jest przyjemnie ciepło, ale nie upalnie – co może być dużym plusem dla osób starszych i dzieci”.

Wesele jesienią

Panna Młoda w okresie jesiennym ma okazję do zaprezentowania nie tylko pięknej sukni, ale też bolerka czy pelerynki. Natomiast późną zimą ciepłego płaszczyka. W razie niepogody można zaopatrzyć się dodatkowo w specjalny, stylowy parasol ślubny, który bez trudu nabędziemy w wielu salonach i butikach.

Marzysz o weselu, ale przeraża Cię organizacja?

Jesteś w dobrych rękach. Wszystkim się zajmiemy.

Wiosna – sezon weselny czas start

„Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty” – śpiewał Marek Grechuta. O tej porze roku wszystko budzi się do życia. Kwitnące krzewy i kwiaty tworzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Pierwsze pąki na drzewach, śpiew ptaków, słońce nieśmiało wychodzące zza chmur.

Wiosna to nowe życie, a więc idealny czas na małżeństwo i nową drogę życia. Panna Młoda może zamiast welonu założyć wianek z kwiatów, a sukienka może być bardziej dziewczęca, z większą ilością kokardek i falbanek. Tradycja mówi także, że jednym z najlepszych momentów na zawarcie związku małżeńskiego jest Wielkanoc, nic więc dziwnego, że okres wiosenny to po lecie najbardziej popularny termin. Wiosna to także czas zakochanych, co również dobrze wróży naszemu związkowi w dalszej perspektywie 🙂

Wesele wiosną

Decydując się na wybrany sezon weselny pamiętajmy, że może być on równie piękny o każdej porze roku. Trzeba tylko w odpowiedni sposób wydobyć to piękno, do czego serdecznie zachęcamy przyszłe Młode Pary jak i wszystkich gości weselnych.

pl_PL!!
Szybki kontakt Zamów ofertę