Sala weselna Opole

I żyli długo i szczęśliwie.

Sala weselna Opole versus wesele w górach

Opole to nie tylko jedno z najstarszych miast w Polsce, ale także jedno z tych, gdzie zawsze można dobrze się bawić. Okazji bowiem nie brakuje. Odbywają się tutaj liczne wydarzenia kulturalne, w tym krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, organizowany od 1963 r.

Czy to jednak powód, by sala weselna Opole była jedynym słusznym wyborem dla przyszłej Pary Młodej, pochodzącej z tego miasta?  Mimo, że Opole ma wiele do zaoferowania, Młode Pary często decydują się na wesele na wsi lub w małych miejscowościach położonych w urokliwej okolicy. Wiele z nich marzy o tym, by zorganizować wesele w górach.

Jednym z miejsc, które ma ogromne doświadczenie w organizowaniu doskonałych wesel, jest Dwór Korona Karkonoszy położony w Sosnówce, obok Jeleniej Góry.

Świetna zabawa
z górskim pejzażem w tle♥

Sala weselna Opole to jeden z częstych kierunków poszukiwań Par Młodych z tego miasta. Od jakiegoś czasu jednak coraz częściej ich wybór pada na obiekty położone w sąsiednich województwach, a nawet dalej.

Warto wziąć to pod uwagę, jeśli zależy Wam na znalezieniu idealnego miejsca na wesele. Mając sprecyzowane oczekiwania, stawiajcie wysoko poprzeczkę. Wszystko ma znaczenie. Także sceneria, w jakiej znajduje się sala weselna.

Właśnie na tym Wam zależy? Jednym z niezwykle malowniczych miejsc jest Sosnówka koło Karpacza, gdzie mieści się Dwór Korona Karkonoszy. Kompleksowa organizacja wesel, piękne wnętrza, profesjonalna obsługa i liczne usługi dodatkowe – to tylko część powodów, dla których pary z całej Polski decydują się na wesele w górach właśnie tutaj.

Już sam dojazd na wesele staje się przygodą, dzięki pięknym górskim widokom i dolnośląskim zabytkom mijanym po drodze.