Szybki kontakt - wesela email email
* Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnówce w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych/danych instytucji jest Dwór Korona Karkonoszy Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Liczyrzepy 20, 58-564 Sosnówka k. Karpacza. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegóły znajdują się w naszej Polityce prywatności
Oferta specjalna email email
SYLWESTER 2023 W DWORZE KORONA KARKONOSZY

Zarezerwuj już teraz miejsce na wyjątkową zabawę sylwestrową w sercu gór!
 
- Cena 338 zł za osobę (sam bal)
- Pobyt 2-dniowy - od 779 zł/os.
- Cena uzależniona jest od liczby noclegów; możliwość pobytu nawet na 4 doby w dniach 29.12.-03.01.
- Nocleg w butikowym hotelu
- Pyszna kuchnia Slow Food
- Impreza taneczna w Dworskiej Sali Balowej
- Zimne ognie na powitanie Nowego Roku
- Bliskość stoków narciarskich i atrakcji turystycznych
- Duży, bezpłatny parking

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółową ofertą, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00:
 
email  email: k.bemsz@dwor-korona.pl
telefon tel. +48 607 144 511

Planowanie wesela w górach

Zaufaj doświadczeniu - blisko 750 zorganizowanych wesel. Zobacz ofertę i 100 zdjęć z wesel.
Planowanie wesela
Całą uroczystość przygotowuje nasz zespół doradców ślubnych według indywidualnych potrzeb i marzeń każdej Młodej Pary. To Młoda Para wybiera potrawy z listy ponad 300 proponowanych dań. Realizujemy nawet najbardziej szalone weselne pomysły. Czy wesele jest w stylu retro, disco polo, biesiadne, dla Harleyowców lub dla Młodej Pary z Andaluzji - zawsze z największym entuzjazmem podchodzimy do organizacji uroczystości. Każda Młoda Para jest wyjątkowa. Dlatego Dwór Korona Karkonoszy i nasze piękne ogrody są na wyłączność (do ustalenia).

Wesele Opole

Opole to nie tylko jedno z najstarszych miast w Polsce, ale także jeden z najjaśniejszych punktów na mapie całego kraju. Najważniejszym corocznym wydarzeniem w mieście jest bez wątpienia Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, organizowany od 1963 r. Dzięki niemu Opole obecne jest w świadomości każdego Polaka. Jest to jednak tylko jedno spośród licznych wydarzeń, dzięki któremu życie kulturalne miasta jest niezwykle bogate i zróżnicowane. Jednym słowem – Opole to miasto, które wie, jak bawić się dobrze i z klasą.

Podobne standardy są potrzebne do zorganizowania doskonałego wesela. Mimo, że miasta mają wiele do zaoferowania, Młode Pary często decydują się na wesele na wsi lub w małych miejscowościach położonych w okolicy ośrodków miejskich. Mieszkańcy Śląska mają tu w czym wybierać. Jednym z miejsc oferujących usługi w tym zakresie jest Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Jeleniej Góry. Ten piękny ośrodek oferuje swoim gościom nie tylko najwyższej jakości obsługę oraz profesjonalne przygotowanie, ale gwarantuje też niezapomniane przeżycia i widoki, których dostarcza piękna okoliczna przyroda. Charakter tego miejsca w pełni odpowiada temu, co cechuje takie miasta jak Opole – tradycja łączy się tu z nowoczesnością, a świetna zabawa z dobrym smakiem.
 

Sala weselna Opole

Sala weselna Opole to jeden z głównych tematów poszukiwań dla par z tego miasta. Od jakiegoś czasu jednak coraz częściej poszukiwania te rozszerzane są na sąsiednie województwa, a nawet dalej. Korzyści jakie daje nam wybór idealnego miejsca na wesele przewyższają bowiem wady takiego rozwiązania (dodatkowe koszty i czas dojazdu). Zwłaszcza, jeśli miejce to będzie tak malownicze jak Sosnówka koło Karpacza, gdzie mieści się Dwór Korona Karkonoszy. Kompleksowa organizacja wesel, piękne wnętrza, profesjonalna obsługa i liczne usługi dodatkowe to właśnie to, co przyciąga tu pary z całej Polski. A sam dojazd na wesele staje się przygodą dzięki pięknym górskim widokom i dolnośląskim zabytkom.

Podczas uroczystości zapewniamy cały obiekt na wyłączność (do ustalenia) - w 1 miejscu: sala weselna, duża baza noclegowa, bajeczne ogrody spacerowe, kawiarnie, parkingi, własny zespół doświadczonych kucharzy i kelnerów. Rocznie realizujemy ponad 70 wesel. W samym 2018 r. zrealizowaliśmy 100 wesel.

O naszej renomie świadczy fakt, że posiadamy już ponad 4500 pisemnych referencji oraz Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Dobra kuchnia to jeden z najważniejszych elementów udanego wesele. Razem z naszymi kucharzami zabierzemy Państwa w kulinarną podróż, z której nie będzie chciało się wrócić! W menu do wyboru jest aż 350 oryginalnych, pieczołowicie przygotowanych potraw. Aromatyczne pasztety, płonące szynki, przepyszne sery, oliwki z ziołami, czy wyborne mięsa pieczone podbiją podniebienia nawet najbardziej wymagających.

 ZAPYTAJ  o ofertę - to będzie Twoje piękne wesele. Ceny wesela  już od 189 zł. Efektem naszego wieloletniego doświadczenia jest Poradnik Młodej Pary - bogaty zbiór ważnych informacji dla każdej Młodej Pary. Krok po kroku podpowiadamy jak podpisywać umowy z zespołem, fotografem, co się sprawdza podczas wesela, po co są suflerzy weselni, jakich tortów nie lubią goście weselni oraz wiele innych, ważnych informacji.

Każda Młoda Para otrzymuje również listę rekomendowanych zespołów, DJ-ów, fotografów, ciastkarni, fryzjerów, stylistów, oraz naszego doradcę od spraw trudnych i beznadziejnych. Nasz  Wedding Planner   jest do Państwa dyspozycji.

 WYŚLIJ  maila: biuro@dwor-korona.pl lub  zadzwoń  605 144 021 (codziennie od 10.00 do 19.00) - otrzymasz szczegółową ofertę. To będzie Twoje piękne wesele.

 Kliknij  w zdjęcie by je powiększyć.

Filmy weselne

Slow Food to organizacja wspierająca i promująca lokalną kulturę, rękodzieło i producentów z danego regionu

Polityka prywatności

Copyright © Dwór Korona Karkonoszy
Projekt i realizacja: www.web-director.pl