Sala weselna Wałbrzych

I żyli długo i szczęśliwie...

table arrangement at a wedding, Sosnówka near Karpacz, wedding hall Lower Silesia, wedding in the mountains

Sala weselna Wałbrzych?
Rozważcie ciekawe możliwości

Wałbrzych to jeden z najbardziej malowniczych zakątków Dolnego Śląska. Mimo przemysłowego charakteru, miasto szczyci się wieloma zabytkami architektury zarówno sakralnej, jak i świeckiej.

Liczne zamki, pałace, kościoły i budowle mieszczańskie nadają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Dla wielu par, sala weselna Wałbrzych będzie więc dobrym wyborem.

Szukacie czegoś innego? Jedną z ukrytych perełek województwa dolnośląskiego jest z pewnością Sosnówka koło Karpacza. Znajdujący się tam Dwór Korona Karkonoszy od lat specjalizuje się w organizacji wesel w górach jak z bajki.

Wasze też może być takie!

Bajkowe wesele?
Tutaj wszystko jest możliwe ♥

Mimo całego uroku miasta, jeśli interesuje Was wyjątkowa sala weselna, Wałbrzych nie powinien być początkiem i końcem Waszych poszukiwań. Nawet, jeśli jest to Wasze rodzinne miasto.

Warto poszerzyć spektrum poszukiwań nie tylko o okoliczne miejscowości, ale nawet wziąć pod uwagę całe województwo. Sal weselnych na Dolnym Śląsku przecież nie brakuje. Jak pokazują co roku trendy ślubne, coraz więcej par decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Wiele obiektów oferuje liczne usługi i atrakcje, które pomogą Wam zorganizować taką uroczystość, o jakiej marzycie.

Jednym z wiodących ośrodków w organizacji wesel na Dolnym Śląsku jest Dwór Korona Karkonoszy położony w Sosnówce koło Karpacza. O zadowoleniu Młodych Par i gości z wyboru tego miejsca świadczy ponad 3500 pozytywnych referencji.

Dzień ślubu i wesela to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zadbamy, by Wasz był idealny.