Sala weselna Zgorzelec

I żyli długo i szczęśliwie.

ślub i wesele w plenerze, Dwór Korona Karkonoszy, Sosnówka koło Karpacza

Sala weselna Zgorzelec?
Macie znacznie większy wybór!

Zgorzelec, miasto leżące tuż przy niemieckiej granicy, to prawdziwa perełka dla amatorów architektury. Wciąż można tu podziwiać wiele przedwojennych kamienic, willi i pałaców – nawet z XVI w.

Taka sceneria z pewnością może towarzyszyć początkowi wspaniałej przygody i udanego startu we wspólne życie. Jednak co w przypadku, gdy sala weselna Zgorzelec nie jest spełnieniem Waszych marzeń?

Potrzebujecie przestrzeni i miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziecie mogli świętować z przyjaciółmi i rodziną? Wszystkie te kryteria spełnia wesele w górach!

 

Poczujcie klimat dworku w górach ♥

Co jest najważniejsze dla par wybierających salę weselną? Okazuje się, że niewielka odległość od miejsca zamieszkania nie jest jednym z wiodących kryteriów dla wielu przyszłych małżonków.

Dlatego, jeśli interesuje Was wyjątkowa sala weselna, Zgorzelec może nie być pierwszym wyborem. Nawet jeśli pochodzicie z tej miejscowości.

Narzeczonym, którzy poszukują stylowej i robiącej wrażenie sali weselnej, mogą się spodobać wnętrza rodem z XIX w., jakie oferuje Dwór Korona Karkonoszy. Tutejsza Sala Balowa ma aż 9 m wysokości, karmazynowe ściany i ponad 100-letnie drewniane sklepienie.

Uroczystość zorganizowana w takim wnętrzu ma wyjątkową atmosferę, której wspomnienie na długo pozostanie w pamięci weselników.