Sala weselna Świebodzice

I żyli długo i szczęśliwie...

sala weselna Dolny Śląsk, wesele Dolny Śląsk, wesele w górach, sala weselna w górach, ślub w górach

Miejsce ma znaczenie

Świebodzice to jeden z najbardziej urokliwych zakątków Dolnego Śląska, położony tuż przy Książańskim Parku Krajobrazowym. Oznacza to doskonałą sytuację dla Młodych Par, które marzą o ślubie i weselu w bajkowym otoczeniu. Mimo to, coraz więcej par planujących ślub decyduje się na urządzenie wesela poza swoim miejscem zamieszkania. Wesele na Dolnym Śląsku można urządzić w wielu miejscach.

Na szczęście Dolny Śląsk oferuje w tym zakresie ogromne możliwości, a sala weselna Świebodzice nie musi być ostatecznym wyborem. Jednym z obiektów, które oferują zorganizowanie wesela w górach jak z bajki, jest Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce koło Karpacza.

Zapraszamy Pary Młode ze Świebodzic ♥

Oglądając wnętrza Dworu Korona Karkonoszy, można odnieść wrażenie, że oto przenieśliśmy się w krainę marzeń. Również weselnicy będą zachwyceni wyborem tego obiektu. Każdy z pokoi dla gości weselnych wita ich zupełnie odmienną stylizacją. Całość jest przy tym urządzona z prawdziwym smakiem.

Jeśli dodamy do tego świetną obsługę, wspaniałe krajobrazy, wyśmienitą kuchnię i atrakcyjne ceny, to oferta Dworu Korona Karkonoszy staje się niezwykle kusząca nawet dla mieszkańców urokliwych Świebodzic.

Jeśli interesuje Was sala weselna Świebodzice z uwagi na piękno otoczenia, Dwór Korona Karkonoszy z pewnością może z nią konkurować!