Organizacja imprez dla firm z Wrocławia

Każdy kilometr od Wrocławia oddala od rutyny, a zachęca do integracji i zabawy!

Integracyjna impreza firmowa w plenerze, Karkonosze, Dolny Śląsk

Imprezy firmowe Wrocław? A może w Dworze Korona Karkonoszy?

Specjalnością Dworu Korona Karkonoszy jest właśnie organizacja imprez firmowych i team building.

Jako doświadczona agencja eventowa wiemy, jak przygotować firmowy event dokładnie tak, jak chcesz, żeby on wyglądał. Posiadamy własny obiekt konferencyjny z restauracją i pokojami hotelowymi w Sosnówce koło Karpacza. Zaufały nam już setki firm. Zorganizowaliśmy dla nich już ponad 1000 różnego rodzaju imprez firmowych. Ponad 4500 opinii i referencji potwierdza nasz profesjonalizm.

 

hotel na konferencje i szkolenia

Znasz już Wrocław - miasto, w którym działa Twoja firma. A teraz poznaj miejsce, w którym działa team building!

Znamy sposoby na na skuteczną integrację. Impreza firmowa w Dworze Korona Karkonoszy to gwarancja dobrej zabawy, która skutecznie wzmocni Twój zespół!

Na czym polega skuteczna integracja?

Skuteczna integracja w kontekście firmowym odnosi się do procesu, w trakcie którego nowi pracownicy, zespoły lub nowi członkowie organizacji są wprowadzani do struktury i kultury firmy, aby efektywnie współpracować i osiągać wspólne cele. Integracja pracownicza potrzebna jest też zespołom z długim stażem. Pozwala na rozładowanie napięć i wyjaśnienie nieporozumień. Na nowo też udrażnia kanały komunikacji w firmie.

Integracja odgrywa istotną rolę w budowaniu zaangażowania pracowników, poprawianiu efektywności zespołów i tworzeniu pozytywnej atmosfery pracy.

W Dworze Korona Karkonoszy z sukcesem robimy imprezy dla firm. Integracja u nas jest po prostu tym, czym się oddycha.

 

Zobacz, dlaczego integracja dla firm jest bardziej skuteczna na wyjeździe niż w miejscu pracy!

Wyjazdy integracyjne dla firm z Wrocławia są bardzo skutecznym narzędziem w procesie budowania zespołu i wzmacniania relacji. Firmowe wyjazdy umożliwiają przeniesienie się z codziennego środowiska pracy do nowego otoczenia, co sprzyja bardziej swobodnym relacjom między pracownikami.

Wyjazdowe imprezy dla firm z Wrocławia oznaczają możliwość organizacji działań typu team building i integracyjnych w niestandardowych warunkach. Sprzyja to przełamaniu rutyny i budowaniu nowych wspomnień. Szkolenia, warsztaty, a także gry i zabawy podczas wyjazdowych imprez firmowych wymagają współpracy i zespołowego podejścia. Dzięki temu buduje się więzi i usprawnia komunikację w grupie.

Co równie ważne – możliwość wspólnej rozrywki i relaksu pozwala pracownikom na lepsze poznanie się poza kontekstem pracy. Może okazać się, że członków zespołu łączy dużo więcej niż myślą!

Ognisko firmowe w górach zimą, team building
Zdjęcie zespołu w trakcie imprezy dla firm w górach, Dolny Śląsk okolice Karpacza

Daj ludziom swobodę działania, a zaskoczą Cię swoją pomysłowością!

Karkonosze i Śnieżka

Gdzie organizować imprezy dla firm z Wrocławia?

W Karkonosze z Wrocławia jedzie się dokładnie tyle, by na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i skupić się na firmowej imprezie. Na miejscu czekamy na Was z gościńcem i gotowymi atrakcjami na Wasz event. A w wolnej chwili do wyboru:

 • atrakcje Karkonosze, Chojnik, Sosnówka koło Karpacza

  Zamek Chojnik

  Ruiny murowanego zamku z XIV wieku, położonego na wzgórzu Chojnik (627 m n.p.m.) nad dzielnicą Jeleniej Góry, to jedna z największych atrakcji turystycznych regionu. Z najpopularniejszych kurortów prowadzą do niego piękne i malownicze trasy, które można pokonać pieszo lub samochodem.Ze względu na swoje położenie, zamek Chojnik przez wiele wieków pozostawał niezdobyty. W 1675 roku zniszczył go pożar, który pojawił się w wyniku uderzenia pioruna. Dziś zamek stanowi znakomity punkt widokowy do podziwiania Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich i całej Kotliny Jeleniogórskiej. Szczególne wrażenie na turystach robi 150-metrowe urwisko, które opada wzdłuż zamku do tzw. Piekielnej Doliny.
 • Karpacz

  Ten najpopularniejszy w regionie kurort przyciąga rekordowe rzesze miłośników gór. Setki szlaków spacerowych, bogata baza atrakcyjnych miejsc spotkań. ciekawa architektura, a przede wszystkim otwartość i serdeczność mieszkańców sprawiają, że Karpacz jest doskonałym miejscem aktywnego wypoczynku.W Karpaczu warto odwiedzić Karczmę Sądową z 1735 roku, Schronisko Samotnię, dworek myśliwski, dawny dworzec kolejowy, ponad 200-letnie domy wycieczkowe, urokliwe kościoły i drewniane schroniska. Dogodna lokalizacja i doskonałe skomunikowanie Karpacza umożliwia także komfortowe zwiedzanie wszystkich sąsiadujących miejscowości.
 • zalew Sosnówka koło Karpacza

  Zalew Sosnówka

  Ten sztuczny zbiornik wodny, położony u stóp zjawiskowych szczytów Karkonoszy, powstał w miejscu dawnych stawów rybnych. Spacer nad zalew z Dworu Korona Karkonoszy zajmuje zaledwie kilka minut, a trasa pozwala podziwiać wspaniałe widoki po drodze.Jednym z potoków zasilających Zalew Sosnówka jest Sośniak, którego końcowy bieg ukryty jest pod ziemią. Część zalewu ograniczona jest betonową tamą i wałami, których najwyższy punkt sięga 370 metrów.
 • Widok na szczyt Śnieżki od strony Sosnówki, Karkonosze

  Śnieżka i szlaki górskie

  Wejście na Śnieżkę przez wielu uważane jest za kultowe. Szczyt o wysokości 1603 m n.p.m. jest najwyższym szczytem nie tylko polskich Karkonoszy, lecz także Republiki Czeskiej. Teren Śnieżki stanowi park narodowy, dlatego można się po nim poruszać jedynie w ramach wytyczonych szlaków. Dojście na sam szczyt zajmuje ok. 3 godzin.Karkonoski Park Narodowy to nie tylko Śnieżka. Na szczególną uwagę zasługują także wodospady: Kamieńczyka, Szklarki i Podgórnej oraz Śnieżne Kotły, czyli dwie bliźniacze polodowcowe formacje skalne przedzielone skalistą Grzędą.
 • Dobre Źródło pod Kaplicą św. Anny

  To jeden z najciekawszych obiektów turystyki sakralnej. Kaplica św. Anny położona jest na porośniętym lasem zboczu szczytu liczącego 784 m n.p.m. Stanowi doskonały punkt widokowy, ale tym, co przyciąga do niej większość turystów jest nadal bijące źródełko, nazywane przez miejscowych „świętym źródłem” lub „źródłem miłości”.Kaplica ma bardzo ciekawy, eliptyczny kształt. Wybudowano ją w taki sposób, by ołtarz znajdował się dokładnie nad miejscem, z którego źródło wypływa ze skały. Sam ołtarz sprowadzono z kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce. Zdaniem archeologów, miejsce to otaczano kultem już w czasach neolitu.

Wyróżnia nas jakość i perfekcyjna organizacja imprez dla firm

Dostrzegasz skuteczność narzędzia budowania zespołu, jakim jest impreza firmowa? Twoje miasto stanowi dla Ciebie bezpieczną przystań, ale Ty pragniesz pokazać pracownikom coś więcej?

Zdaniem wielu naszych gości, pomysłowa organizacja imprez w Dworze Korona Karkonoszy pozostaje w pamięci na zawsze! To efekt nie tylko unikalnych wnętrz, intrygujących apartamentów i stylowych sal. To przede wszystkim profesjonalizm załogi, która potrafi odpowiednio dobrać atrakcje i tworzy wyjątkowy klimat dobrej zabawy.

Ponad 25 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować system kompleksowej organizacji imprez, w pełni dopasowanych do potrzeb firm różnej wielkości. Służymy pomocą już na etapie doboru odpowiednich atrakcji z bazy ponad 100 możliwości. W oparciu o wcześniej wybrany motyw przewodni przygotowujemy gotowe scenariusze imprez, które uwzględniają preferencje wszystkich uczestników. Z naszym wsparciem wybierzesz atrakcje zarówno dla fanów adrenaliny, jak i dla miłośników spokojniejszych rozrywek.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i profesjonalne podejście do każdego elementu dobrej imprezy firmowej – od sprzętu nagłaśniającego i oświetlenia, poprzez catering, po gadżety dla gości.

Specjalizujemy się w zjawiskowych balach tematycznych i atrakcyjnych zabawach team buildingowych. Przestrzenie, którymi dysponujemy umożliwiają organizację niezapomnianej imprezy firmowej zarówno dla kilku, jak i kilkuset gości. Dysponujemy setkami narzędzi, dzięki którym pomagamy budować silne, wspierające się, lojalne i efektywne zespoły. Z naszą pomocą stworzysz team marzeń!

Podsumowanie konkursu na firmowej imprezie w górach
Firmowy bal przebierany na wyjeździe integracyjnym, Dolny Śląsk

Statystyki dotyczące budowania zespołu firmowego potwierdzają, że satysfakcja pracowników wzrasta nawet o 50% w otoczeniu ludzi, z którymi są zaprzyjaźnieni. Pielęgnując te relacje, organizacje mogą dokonać znaczących ulepszeń.

miejsce na szkolenia dla firm hotel

Sprawdzony organizator imprez dla firm z Wrocławia? Wybierz Dwór Korona Karkonoszy!

Zobacz 8 powodów, dla których organizację imprez dla firm z Wrocławia warto powierzyć właśnie nam!

Dwór Korona Karkonoszy to Miejsce Chwil Wyjątkowych! To efekt 25 lat intensywnej pracy specjalistów w swoich dziedzinach, dla których satysfakcja gości jest priorytetem!

2000 m kw przestrzeni

Do pełnej dyspozycji naszych gości oddajemy najpiękniejsze oraz najbardziej stylowe sale, wnętrza i ogrody w regionie.

Zaufanie gości

Ponad 1150 zorganizowanych imprez, ponad 4500 pisemnych referencji, ponad 3500 pozytywnych publikacji w mediach.

Regionalne specjały na stołach

Kuchnia inspirowana ideą „slow food”, oferująca ponad 200 przysmaków, które zaspokoją wszystkie kubki smakowe.

Wygodna lokalizacja

Zapierająca dech w piersiach i dobrze skomunikowana okolica od lat przyciąga gości z całego świata!

Ponad 100 oryginalnych atrakcji!

Możliwość skonfigurowania w pełni spersonalizowanego wydarzenia, które zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników.

Stylowe przestrzenie

Komfortowe noclegi w najpiękniejszych okolicznościach przyrody!

Dedykowany event manager

Stała opieka na każdym etapie realizacji eventu – od tworzenia koncepcji, po przygotowywanie pamiątek z wyjazdu!

Sprawdzeni podwykonawcy

Za naszym sukcesem stoi cały szereg doświadczonych i w pełni zaangażowanych ludzi z pasją do tworzenia niezapomnianych wspomnień.

Newsletter

Zapisz się do newslettera.